Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez nem hiba.
    Egy etetéshez 50 db kell!
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Értem köszönöm azt akkor nem figyeltem :)
     
  3. durnieva

    durnieva Fórummogul

    na most megint ugy jártam a malomba ott a fészekpáfrány de nem tudom lerakni a földbeIID40620183 kérlek segits
     
    .dina1. kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Először Hegymászócsemegét kell készítenünk, az van a Malomban, azt nem tudod elültetni.
    Ezt kell a Zergéknek kell odaadni, ők adnak Fészekpáfrányt, amit el tudsz ültetni.
    Nem lehet, hogy összekevered a kettőt?

    Nézd csak, ez az event menete:
    1: Ültess Havasszépe növényt (főfarm)

    2: Gyűjts Szakállzuzmó felröppenőt (főfarm)

    3: Keverj belőle a malomban Hegymászócsemegét

    4: Add oda a Zerge formájú karakternek a főfarmon, ő pedig ad neked Papagáj-fészekpáfrányt (1-2-3-5 darabot)

    5: Ültesd el a Papagáj-fészekpáfrányt (esőerdő), majd arasd le, lesz belőle papagájfészek
    (földterületnek, és mindennek megfelelő mennyiséget)
    (papagájfészek nem ültethető vissza!!!)

    6: Add oda a papagájfészket az esőerdőben a papagáj formájú karakternek
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. durnieva

    durnieva Fórummogul

    a neveket biztos de azerge adott1lenik meg miért
    megkevertem a malomba és ott is van de a vetőlapon nem jelenik meg miért most takaritottam a gépet ma már másodszor vettem egy csomó aranyat hogy haladni tudjak néd nár meg légyszi a bahás malomba kevertem kösziID40620183
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Egyelőre nem tudom sajnos megnézni, nincs ellenőrzésre jogosult kolléga most a közelben.
    Várnod kell kicsit.
    Türelmedet kérem!
    De ami a Malomban van, azt csak a Zergének tudod odaadni.
    Amit a Zerge ad, a Fészekpáfrány magot pedig az Esőerdőben, a Bahán tudod elültetni.
    Az Esőerdő itt van: upload_2020-4-25_13-57-39.png

    Itt keresed az elültetendő magot?
     
  7. juhaildikó

    juhaildikó Fórum-zöldfülű

    Juhaildikó ID: 12509799 Nekem nincsenek zergéim. Nem találom Őket. Kösz a segítséget
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A zergék a főfarmon jeleníthetők meg, vagy az eventablakból tudod megnyitni:

    [​IMG]

    Vagy a farm jobb felső sarka felé az event karakterekre kattintasz rá, és kijön az eventablak, ott berakod a pipát, és megjelennek a zergék.
    [​IMG]

    Ha a pipát beraktad az eventablakban a kis négyzetbe, akkor előjönnek. Ott lent a deszkakeret fölött ugra-bugrálnak, de ne törődj vele, te csak kattints rá valamelyikre, és ha van lekevert malomterméked (zöld a kis ablak, ami felugrik a zergére való kattintás után, és mutatja, hogy mennyi etetőanyagod van), akkor katt az etetésre és már kész is.​
     
  9. durnieva

    durnieva Fórummogul

    Othep meg van a hiba forrása kapkodok mert annyira meg akarom csinálnipersze a zergének nem adtam oda rögtön ültetni akartam bocsi probálok jobban figyelni kevesebb munkát adni de én már oktober óta karanténba vagyok csigolya törés miatt csak a farm meg a TV az összes szorakozásom és hétvégén a TV sem jó semmi norm. müsor nincs benne köszönöm hogy kinlódtál velem
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szívből örülök, hogy megtaláltad mi volt a gond!
    Kívánok mielőbbi gyógyulást és jó játékot továbbra is!
    (Nagyon szívesen segítünk, ezért vagyunk! ;) )
     
    durnieva kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Éva!
    Nincs semmi gond nálad. Megnéztem, hogy hogy állsz. Szépen haladsz.
    Valóban nehéz megkülönböztetni a dolgokat, mert sajnos 3 eventkelléknek is hasonló a színe. Ez okozhatja a gondot.

    Azt nevezzük fészekpáfránynak, amit a zerge ad. Ezt jól tudod. Ez nem látható a malomban, csak és kizárólag az esőerdőben a vetőtáblán.
    Ahogy látom, most is el van ültetve fészekpáfrány 2 db 2x2-es földterületre. Nagyon jól csinálod.

    Ne aggódj, nincs veszélyben az evented. Nem veszett el nálad semmi és még időd is van bőven.

    Azonban egy taktikai tanácsot fontolj meg: a farmodról a fákat event idején töröld ki, és az eventnövényt 1x1-be ültesd csatnival.
    A farmon úgy kellene ültetned. Így gyorsabban szaporodna az a szép rózsaszín virág, ami a zerge ennivalójához kell.
    (Csak az esőerdőben ültesd a fészekpáfrányt 2x2-re.)

    Bonyolult az event, és mellette még megy 2 másik is. Nem meglepő, ha elbizonytalanodik a játékos.
    Biztosíthatlak, minden rendben megy nálad és ha ilyen szépen teszed a dolgodat, eredményesen tudod zárni az eventet.
     
  12. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Szia ez ugyan nem igazi hiba de a naptárnál véletlenül kimaradt 28-án az Ötthonülők event beirás. Csak azért irom meg, mert néztem a naptárt és meglepődtem, hogy akkor lesz vége, azután rájöttem hogy csak véletlenül kimaradhatott.
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük, hogy jelezted.
    A hibát javítottuk. :)
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  14. tothliza11

    tothliza11 Fórum-zöldfülű

    Szia! A tavaszi szezon normál 5. szintjén a 3 jutalomból a "tokio" talányos tenyészetet látszólag nem kaptuk meg, vagy nem tudjuk, hol kell keresni. 8 éves lányom két hete játszik, szóval elég kezdők vagyunk... ;) Kell hozzá valami előfeltétel? Nincs se az ólak se a tárgyak között, elég nagy a csalódottság. Nem tudom, hol lenne a helye, és hogyan tudnánk felhasználni? (pillanatnyilag van felhasználás nélkül a dobozban egy elefánt, meg egy talányos spolia, de azt mindkettőt vettük) Köszi a választ!
    tothliza11 ID: 56248794
     
  15. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A farmos ólak menüjében keresd a "Tokió" talányos tenyészetet.
    A főfarmon megnyitva a bal oldali menüsort, a faládikóra, majd a barifejre kattintva megtalálod az ólat.
    A kép a Te farmodon készült:
    Névtelen.png
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és tothliza11 kedveli ezt.
  16. tothliza11

    tothliza11 Fórum-zöldfülű

    Óóóó, köszi! Az előbb még nem volt ott... vagy csak a bahamán kerestük??? már nem is tudom... :D :D :D Azóta kiléptünk, meg én most vissza (a gyerek már alszik :D ) és most nekem is megvan! Köszi, lesz öröm reggel ;) !
     
    Othep, jófarmerlány, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  17. adricio

    adricio Járnitanuló

    sziasztok !
    id:5241777
    Megtudnátok nézni ,hogy a rendesfarmról hova lettek a talányos ólak. Most vettem egyet direkt próbából de az sem jelent meg. Köszönöm
     
  18. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Leírnád részletesen, pontosan mit keresünk?
    Mikor szerezted őket, hol, mennyiért?
    Mennyi volt belőlük, mennyi volt kitéve, mikor tetted ki őket, stb.

    Mikor vásároltál és pontosan mit, mennyiért?
    Hol kerested?
     
  19. adricio

    adricio Járnitanuló

    szia bocsánat majd nekem annyira egyértelmű volt elfelejtettem hogy másnak nem .raktárban keresem a rendesfarmon a talányos tenyészeteket . A mostani tiki lányos ólat azt már megtaláltam mert a Bahamán minden talányos tenyésztés megvan csak a rendes farmon tűntek el a raktárból sajtos Arra a kérdésre hogy mikor hol hogyan nem tudok válaszolni mert mert mindig amikor egy Event során nyerhető egy titkos tenyészet akkor azok ott vannak pontosan Az biztos hogy az utolsó alkalommal amikor lehetett titkos tenyészetet venni mert új állat került a farmra akkor tettem ki utoljára azóta csak gyűlnek a pajtába de most eltűnt a másik problémám hogy nem jelenik meg nekem a 30 darabos csomag csak a 15 Farm aranyos lehetőséget mutatja így nem tudom megvenni a csomagot sem a hírek felületről sem Event órából sem kosárral akárhogy próbáltam Bocsika mégegyszer az előző pontatlanság ért Köszönöm szépen
     
  20. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ekkor bontogattál farmos titokzatos tenyészeteket utoljára: 2020-04-17 14:07:37
    Volt olyan titokzatos, amit ezen időpont után szereztél?

    A hírek felületét ellenőriztem, látható volt a csomag vásárlási lehetőség. Ha nálad mégsem, kérlek fordulj a supporthoz.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.