Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kicsimeggy

    Kicsimeggy Utánpótlás-írogató

    Szuppper! :) Köszönöm szépen a gyors választ! Szép napot!
     
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Játékostárs, Moderátor, Adminisztrátor, ki válaszolsz nekem! :)

    A terményes ólas akció miatt a bónuszlexikonban felfrissítettem ismereteim. Van egy olyan rúna, ami a Tölgytől kiváltható, de nem találom és nem is emlékszem rá, neve A barkácsolás mestere.

    Szeretnék erről információt kérni!

    Köszönettel:

    mandityalexandra
    56158614
     
  3. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939- vagyok. Szeretném megtudni a segitő munkásokat meddig lehet megvenni olcsóbban mert nem találom sehol a leirást, máskor mindig meg lehetett találni. Kérek szépen választ. Köszi előre is.
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

  5. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Napok óta próbálom a Szédült szántót menteni, hogy visszatudjam állítani, de nem megy, azaz csak forog a napraforgó, és kilépni sem lehet belőle, illetve lehet, csak a napraforgót nem lehet eltüntetni. ki kell lépni, és a mentést azt felejthetem.
    Más : a kliens felületen hol található az ID szám.? pl. a sajátom, mert szerencse, hogy googl. be tudok lépni és ott a kereten rajta van.
    ID: 37066585
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia eisan69!
    Jól sejtem, hogy most a webes felületen játszol?
    A kliensben is ugyanabban a Unity programban tudsz játszani, az egy leegyszerűsített böngésző, kevesebb gépi kapacitás igénnyel.
    Ha tiszta a géped, akkor gyorsan és megbízhatóan tudsz rajta játszani. A CCleanerezés mindenképp szükséges az akadálymentesebb játékhoz. Reméljük, akkor megszűnik a szédült szántós problémád is.
    Sokan választottuk azt a verziót.

    Az ID szám kliensben a játék beállításainál található:
    [​IMG] A standard fülön [​IMG]
    a jobb felső saroknál találhatod a farmnevet és az ID számot, - ami a webes felületen a farmkeret alsó deszkáján szerepel.
    Bízzunk benne, hogy előbb-utóbb a kliensben is lesz farmkeret, és akkor nem kell ilyen módon "kinézni" az ID számot.​
     
  7. Bea0212

    Bea0212 Fórum-zöldfülű


    A főfarmon, nagyon vegyesen vetettem tegnap. Ma learattam, zabot és szénat vetettem helyette. átmentem a szédült szántóra, ugyan ezt megtettem. Ott is vegyesen vetettem tegnap és szintén aratás után zabot és szénat vetettem. Vissza mentem a főfarmra, és ugyan úgy dobott vissza mintha semmi sem történt volna. Ugyan úgy a tegnap vegyesen vetett terményem volt. gondoltam bebuggolt, igy learattam és újra szerettem volna újra vetni szénával és zabbal, de ezt nem tudtam megtenni mert nem volt meg az a mennyiség amit egyszer már elvetettem :( Remélem érthetőbb, mint az előbb

    Bea0212
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Bea0212!
    A kollégámmal konzultáltam, és köszönjük a részletes leírást.
    Sajnos a növények aratásáról nincs adatunk, így nem tudjuk ellenőrizni az általad leírtakat.
    Azt sem tudjuk vissza ellenőrizni, hogy pontosan mi történhetett.
    Viszont a későbbiekre vonatkozóan mindenképp javasoljuk, a rendszeres gépkarbantartást, vagyis minimum egy CCleaneres takarítást.
     
  9. Bea0212

    Bea0212 Fórum-zöldfülű


    Rendben, köszönöm :)
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ. Az első perctől a kliensen játszom, csak az ID szám miatt kattogtam a másik oldalra. Ez megoldódott. De az első kérdésem az nem.
    Tehát a Szédült szántót szeretném menteni, hogy ne kelljen újra válogatnom azt ami rajta van. A mostani eventet lehet ott is termelni , ezért szerettem volna, és mert a nagy kosár +3 at ad. De nem lehet, csak forog a napraforgóm tegnap óta, és lejár lassan a + 3 db
    ezért kerestem a választ arra is.
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Menteni bármely területet prémiumtagság megléte mellett lehet elvileg.
    Sajnos a tesztfarmokon nincs prémiumtagság, így azt nem tudjuk tesztelni.
    De ha csak pörög a napraforgó rajta, akkor a gépedet kell elsősorban rendbe tenni. Elvégezted a takarítást, amit javasoltam?
    Mivel a Kliens egy leegyszerűsített böngésző, amiatt ugyanúgy kell takarítani, mint a hagyományos értelemben vett böngésző miatt.
    Számítógép vagy ruter újraindítása is segíthet.
    Ha a CCleenerezés nem segít, akkor mélyrehatóbb takarítással kellene megnézned:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/böngésző-gyorsítótárának-cache-ürítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/
     
  12. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok.
    ma én is ezt tapasztaltam, amikor menteni szerettem volna, csak pörög a virág, de nem menti el. én nem a kliensel játszom, eddig nálam működött a mentés, igaz nem a mentett kép jelent meg az ablakban, hanem egy felkiáltójel, de most semmi. Újraindítás, takarítás sem segített.
     
  13. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    nekem sem, nem a gépemmel van a hiba. minden más tökéletes !!!

    Nem a gépemmel van a hiba. !! minden más tökéletesen működik. Ez nem !! tehát ezt a hibát ott kell keresni. !!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.2.21
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia eisan!
    Kiegészítem az előzőleg írtakat.
    Időközben a kollégámnak sikerült a panelon keresztül ránézni a farmodra, és megállapította, hogy a szédült szántón mind a 3 helyre, vagyis 3 ablakban van már mentésed. Ezért is nem tudsz már új mentést csinálni.
    Vagy törölnöd kell egyet közülük.
    Mivel jelenleg a javításig nem lehet látni a farm visszarendező ablakban a mentett képeket, jó lenne, ha a címnél fogódzót írna mindenki a saját maga számára szöveggel: ólak és pl. dátum rögzítéssel vagy egyéb adat, ami eligazítja később is, mi van ott a képen, egyelőre láthatatlanul.
    Visszaállításkor pedig, arra kattintva, az átrendezés meg fog történni minden valószínűség szerint, mert ilyen megerősítéseket írtak már más játékosok is.
    Ha nem elfogadható számodra a kép nélküli mentés, akkor készíts egy fotót a farmrészről a gépedre, ami ellenőrzésként működhet, majd azt követően próbáld ki a visszarendezés kapcsolását.
     
  15. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    Megpróbálom nektek befotózni, de nincs csak 1 hely foglalva, és most kipróbáltam a Bahamán is , és ott is ua. forog a napraforgó. csak kilépéssel lehet tovább haladni, nekem a kosár miatt is fontos volt , tegnap óta szenvedek vele.
     
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Szeretnék segítséget kérni! Az a problémám,hogy a kihelyezett raktárházaknál egérkurzoros rámutatásnál nem mutatja az információt. Sajnos a grafikáról nem ismerem fel főleg a fákat, és így nem tudom, hogyha cserélni szeretném melyiket fogom "kivágni". Itt vannak képek : https://ibb.co/P5DJz1j
    https://ibb.co/51tSQNd
    És végül a kép a játék beállításomról : https://ibb.co/wyFXTqV
    Kérésem illetve kérdésem : ezt hogyan tudnám kikerülni, hogy megfelelően tudjam használni?
     
  17. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    Farm (2)1.jpg Farm (2)1.jpg
     
  18. krajnyakjozsefne

    krajnyakjozsefne Járnitanuló

    Köszönöm a választ
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia franyo121!
    Sajnos ez a hiba még nem került javításra.
    Türelmet kérünk a javításig.
     
    rjolka kedveli ezt.
  20. eisan69

    eisan69 Utánpótlás-írogató

    Csatolt fájlok:

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.