Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tüsike56

    Tüsike56 Fórum mestere

    sziasztok, egy órát késik az órám, azt hol lehet beállítani?
     
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan honnan játszol?
    Milyen ország megrendelési adatait látod a bankban?
     
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  4. elrobert76

    elrobert76 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    Mit tudok tenni ha vettem 600 epert ki fizettem le is vonták de a raktárba nem jelent meg?
     
  5. Mézesmackó959

    Mézesmackó959 Fórum-zöldfülű

    Üdv Gazdák! SMS fizetést mért nem fogad a rendszer? Magyarországról játszom, eddig simán tudtam sms-el venni farmaranyat. Nem mindenki mágnás, h bankkártyával fizessen:((
     
  6. Békakirálynő

    Békakirálynő Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Nekem is gondom van az sms-ben történő farmarany rendeléssel. ma már olyan üzenetet kaptam, hogy nem tudjákkézbesíteni az üzenetemet. Tegnap még kézbesítették, csak technikai okokra hivatkozva nem tudták teljesíteni a rendelést. Ha tudtok, segítsetek. Előre is köszönöm!
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája



    Szia!

    Én szívesen segítek (utánanézek), amennyiben megadod a szükséges információkat:



    Azonban ha már jártál a supporton a kérdéseddel, az ott kapott válaszod végleges.
     
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Tudnál mutatni egy képet arról, milyen hibaüzenetet kapsz?
     
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszi a jelzést, továbbítani fogjuk a problémádat.
     
  10. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    Szlovákiából játszom, nem tudtam én sem venni farmaranyat sms-ben,2 telefonszolgáltatót is próbáltam

    SZlovákiából, 2 telefonszolgáltatónál is próbáltam rendelni sms-ben, nem sikerult

    SZlovákiából, 2 telefonszolgáltatónál is próbáltam rendelni sms-ben, nem sikerult
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.8.14
  11. Tüsike56

    Tüsike56 Fórum mestere

  12. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Kedves Trapper! Örülök, hogy válaszoltál, én is prémiumos vagyok, de az csak egyszer 600. Nem pedig 10-szer. Mára változott a helyzet, már csak 3-4-szer jelenik meg nagyobb mennyiség, amit változatlanul nem értek, hol gyűjtik és tárolják, míg piacra vihetik. Ez csak költői kérdés, mert tudom hogy ez nem létezik. Ezért kételkedem a játék ilyetén való tisztaságában. Ezért mindenkitől elnézést.
     
  13. -Gaston-

    -Gaston- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok :)
    Nekem is problémám van az sms fizetéssel. Elküldöm sms-ben de semmi visszajelzés, hogy megérkezett és jóváírják. Már próbáltam többször,de egyiknél sem, most attól tartok egyszerre le lesz majd vonva.
    Vki tud segíteni, hogy ilyenkor mit kell csinálni?
    Még sosem történt ilyen, mindig mindent pontosan megkaptam.

    Köszi előre is.
    Üdv.
    Anikó
     
  14. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Szia! Úgy tudnak többet felpakolni, hogy a 600-at kiteszi a piacra, majd vagy gyűjti tovább, de inkább megveszi olcsón a szintén 600-at, s kirakja maxi áron. 0 a készlete, újból megveszi olcsón a 600-at, s kirakja drágán.... Én ugyan nem lenni prémiumos, de a 300-zal is így műxik. Ha kell a nagydolog, akkor van mihez "nyúlni" :)
     
    Magdusnéne kedveli ezt.
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A megfelelő időzónát kell kiválasztanod:

    [​IMG]
     
  16. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Az ottani supportra kellene írnod ebben az ügyben.
     
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája


    Szia!

    Ezt a problémát a payment supporton kell jelezned:
    A megrendelésekkel foglalkozó support (Payment support)
     
  18. PityuGeri

    PityuGeri Fórummogul

    Hello! :)
    A fórummal kapcsolatban lenne egy technikai kérdésem. A fórum felépítése és használata témában sajnos nincs hozzá útmutató.
    Ez a spam sarok ez mi szeretne lenni vagy úgy mire használható, milyen témák vannak oda elképzelve - ha vannak?
    Köszi előre is :)
     
  19. Botmanager

    Botmanager Utánpótlás-írogató

    Upssz.
    Elnéztem. Köszönöm.
     
  20. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ami nem illik sehová, de még éppen nem kerül törlésre, az ott mint OFF téma fog szerepelni egy bizonyos ideig, meghatározott feltételek mellett.
     
    PityuGeri kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.