Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsikekarda

    Zsikekarda Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Volt 16 papírgaz vetőmagom, amiből 5-öt a földbe tettem és mire a többit beletettem volna, csak 1 maradt, amit nem enged a földbe beletenni. Többször frissítettem, majd teljesen kiléptem és így sem. A gép rendszeresen tisztítva van.
    Zsikekarda ID:53142275
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A komfort termőtalaj használata mellett ez így helyes.
    Ne aggódj, hogy eltűnt, mert nem ez a helyzet.
     
  3. Zsikekarda

    Zsikekarda Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen! Olyan ritkán használom, hogy meg is feledkeztem erről, hogy több növény kell. :)
     
    mamarygen kedveli ezt.
  4. apumbiapa

    apumbiapa Törekvő

    Üdv! Ma reggel szezonmunkás csomagot vásároltam, ki is fizettem ( PayPal) de nem kaptam meg. A segítségeteket kérem.
    Apumbiapa ID : 17884801

    Időközben megoldódott a probléma. A pénzt visszakaptam. Most újra megrendeltem.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.22
  5. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szép napot! Nálam nem működik a minijáték. Csak a nagy piros felület látszik, és az ikonok sehol... , sőt még le is fagy a gép,., Már klienssel is, és böngészővel is poróbáltam
    Valam9i mhiba lehet, abban biztos vagyok. Abbahagynám, de már a n9övényt letermeltem, és bekevertem......:music:
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A játék rendben működik.
    Épp most fejeztem be legalább 3 pálya kirakását.

    A hiba az internetkapcsolatban, vagy a géped teljesítményében keresendő, esetleg a böngésződ, vagy a windows programod nem a legfrissebb.
    Az internet sebességed jó? Terhelt lehet a hálózat.

    Ezen kívül a szokásos dolgokat tudnám javasolni, amiket Te is ismersz: géptakarítás (a minijáték miatt ez amúgy sem árt) és/vagy böngészőváltás, felesleges böngészőablakok bezárása, kliens használata, stb.)
    Hétvége van, mint írtam, a megnövekedett internetes forgalom megterhelheti a hálózatokat, ezért ha az előzőek nem vezetnek eredményre, a gép illetve a router újraindítását is javaslom.
    Először a gépet kapcsold ki, majd a routert, néhány perc pihenő után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Esetleg a minijáték idejére térj át kábelre, ha wifin játszol.

    Amikor pedig játszol, csak a farm legyen nyitva.
     
    -ágianyu33-, Kuzdern és zorcso kedveli ezt.
  7. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szia! Köszönöm, hogy foglalkozol velem.. Amit írtál, az nálam mind rendben van.
    Van másik farmom is, és azon minden tökéletesen müködik... a minijáték is..
    Csak a zorcson van ez a probléma...
    Tudtok segíteni?
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Akkor mindenképpen takaríts egyet.
    Ha valaki több farmon játszik, összeakadhatnak a sütik.
    Szoktam még ilyenkor javasolni, hogy minijátékos eventnél 4-5 menet után takarítsatok.

    Ennyit tudok javasolni még.
    Jelezz majd vissza kérlek, megoldódik-e a probléma és hozz farmnevet és ID-t is akkor.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. zorcso

    zorcso Aktív író

    Akkor tudsz segíteni nekem,valami belső technikai dologgal,esetleg amit én nem tudok?
    Mert amiket írtál,mind megcsináltam,régóta játszom,ezeket tudom.
    megadom az általad kért adatokat.
    farmnév:zorcso
    ID:3224083
    köszönöm
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A kolléga belépett a farmodra, mindent rendben talált.
    Próbáltunk azért valamit tenni.
    Lépj ki és be a farmodra, és próbálj újra játszani.
    Remélem megoldódik a helyzet.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. zorcso

    zorcso Aktív író

    Sajnos ugyanaz a hiba .ki se tudok lépni a minijáték felületéről.
    Lefagy a gép..egér eltűnik.Nem értem ..,mert a másik farmom gyönyörűen működik.
    Néha a felhő bejön,és széthúzódik,de akkor középen felugrik egy tábla..egy hosszú angol szöveg.
    a fotóját majd átküldöm.
    Ezek szerint nem tudtok segíteni,és nyilván nem a gépem a rossz,mert akkor a másik farmot sem tudnám csinálni.
    Egészen el vagyok keseredve.
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kérem türelmedet.
    Igyekszünk utánajárni a dolognak.
     
    Kuzdern és zorcso kedveli ezt.
  13. zorcso

    zorcso Aktív író

    Köszi, örülök.. A lányomat megkértem, hogy próbálja ki, - nem együtt lakunk.-... és Ő sem tzudott az event területén semmit csinálni, csak a barna kockák, és az egér sem működik a felületen, onnan kilépni sem lehet,... csak ha törlöm a böngészőből.
    https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1....GKlEKX3qK8Nync-aCsX6mgkJ1nFaufHKA&oe=630BDB69
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.22
    Othep kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kérjük, lépj ki a játékból ha benn vagy, majd lépj be és nézz rá az eventes felületre.

    És kérünk egy visszajelzést, mit tapasztalsz...
     
    zorcso és Kuzdern kedveli ezt.
  15. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szuper! Úgy néz ki, hogy működik.... minden ott van, ahol kell...
    Köszi.:)
     
    smoldering kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Remek! :)
    Köszönjük a visszajelzést. Örülünk, hogy megoldódott.
    További jó játékot! :)
     
    zorcso, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Pircsus

    Pircsus Utánpótlás-írogató

    Szia! Nekem olyan problémám lenne, hogy a farmom betölti az egész képernyőt, sőt a két szélén még túl is megy. Így nem látom, a felhősor oldalát, sem a játéknak a beadandó mennyiségét. A többi farmom jól működik. Kérlek, ha tudsz segíts valamilyen módon! Pircsus ID 39935303 Előre is köszönöm!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem nagyítottad meg véletlenül a farmodat?
    A Ctrl - mínusz, illetve a Ctrl - plusz billentyűkombinációkat használhatod kicsinyítéshez, illetve nagyításhoz.

    Kliens esetén még ez a mód is használható:
    A játékbeállításokon belül elérhető nagyítás/kicsinyítés (zoom) funkcióval. A nagyítás/kicsinyítésről egy rövidebb videót ide kattintva találhatsz.
     
  19. Pircsus

    Pircsus Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm! Sikerült vissza állítani. Szép estét kívánok!
     
    Othep kedveli ezt.
  20. fairmike

    fairmike Utánpótlás-írogató

    Udvozletem, tudna-e valaki segiteni? 21:40-kor vasaroltam egy 2-es szamu kosarat a 22:00- kor befejezodo jatekhoz (Tengerparti nyaralas 3.) Minden visszaigazolast megkaptam a vasarlasrol a bigpointtol, viszont a kosar tartalma nem kerult jovairasra. Hiaba lepkedtem ki-be, frissitettem tucatszor, semmi nem tortent. A jatek veget ert. Ilyenkor mi van? Persze gondolom a valasz az lesz, hogy irjak a supportnak, akik majd elhajtanak. Jart mar mas is igy?
    Koszonettel fairmike ID: 10196997
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.