Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Lehet, hogy már régebben megvásároltad? Enike írta valamelyik topikban, hogy csak azoknak jelenik meg, akik még nem rendelkeznek vele.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Köszönöm, csak ez lehet az oka.
     
    Sylja kedveli ezt.
  3. paloooo

    paloooo Fórumelemző

  4. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Dolphin, Sylja és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    Váááóóó..., de miért teszi a végére? Máskor a felhősor elején szokott lenni. Így megvannak..., köszönöm.
     
    Sylja kedveli ezt.
  6. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Azért történik ez így, mert a felhőket rendszer a játékba kerülésük alapján osztályozza, teszi sorrendbe. Mivel régebbiek voltak a most megvásárolhatók, ezért kerültek hátrébb a sorban.
     
    Dolphin, Sylja és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Sziasztok!

    Az elobb megvettem a Tavaszi Sopres felhosort, de nem talalom. Helyette viszont megkaptam a masik kettot, amit most lehet venni, de ezeket nem is akartam megszerezni. Megnezned, hogy mit csinaltam rosszul?

    Elore is koszi!

    upload_2023-9-26_22-7-47.png
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A Bíbor felhő csomagot vetted meg, ami 3 részből áll.
    A Tavaszi seprés van benne, amihez a tárgyakat megkaptad, a Polip szerzeménye felhő, ez nem tematikus, és Rémítő felhő, ez sem tematikus.
    Az üres felhősoroknál kezd beírni a felhők nevét és megtalálod őket.
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.
  9. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Szia,

    Koszonom a valaszodat!
    A javaslatod alapjan rakerestem a felhosorra, es igy sincs ott. A targyak sem erkeztek meg.
    A masik ketto valoban megvan, azokat mar be is toltottem.

    upload_2023-9-27_8-34-50.png
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján 2023-09-26 21:49:47-kor az Akvamarin felhősor csomagot vásároltad meg, az nem tartalmazza az általad keresett Tavaszi söprés felhősort.
    A megvásárolt csomag ezt a két felhősort tartalmazza, ezek ott is vannak a paszulyodon:
    [​IMG]

    Amennyiben szeretnéd megszerezni a hiányoltat, akkor az alábbi csomagot is vedd meg:
    upload_2023-9-27_9-40-54.png
    Köszönöm türelmedet!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Koszonom a valaszodat! Idokozben a ''kis farmom''-rol en is kisilabizaltam, hogy hol csuszott el a dolog. Ez a hulye kapkodas, mindig! :D

    Most meg nem talalom a boltban az Bíbor csomagot. Segits pls!
     
  12. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Az eventórából tudod elérni a legegyszerűbben. Keresd az Akciós felhősor csomag ajánlat ikonját (mutass rá sorban az egérrel mindegyikre, az egyiknél ezt fogja kiírni).
     
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem találom az Akciós felhőcsomag ajánlatot sehol, az event óra ikonja alatt sem, pedig reggel még meg volt csak gondolkodtam a vásárláson
    missuzy_53
    ID 1851772
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az egyedi ajánlat csak azoknál a Játékosoknál jelent meg, akik még nem rendelkeztek a csomagba tartozó felhők egyikével sem.
    Ha Nálad nincs az event óránál az akciós ajánlat, akkor vélhetően rendelkezel egy vagy több felhővel a csomag tartalmából.
    (ezt tudod ellenőrizni a paszulyodon)
     
  15. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Köszönöm , ezt még nem ellenőriztem !
     
  16. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Sajnos ott sincs. Esetleg lehetne torolni, vagy cserelni a vasarlasomat?
     
  17. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Helló! megvásároltam az aqvamarin felhősor csomagot de nem találom sehol! ID 24400208 afranya1945
     
  18. -szelesdomb-

    -szelesdomb- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget kérek. Vettem felhősor csomagot. A Polip kincsét megtaláltam. De Samhalia felhősort nem találom. A keresőbe is beírtam, de így sem jelenik meg.
    -szelesdomb- ID: 1634655
    Előre is köszönöm a választ.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nincs lehetőség a vásárlást törölni.
    Elképzelhető, hogy a másik csomag ajánlata azért nem jelent meg Nálad, mert rendelkezel már a csomagban szereplő felhők valamelyikével. Ezt ellenőrizted?
     
    Judit613 kedveli ezt.
  20. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Eddig meg nem, csak most. A remito felhosor megvan. Es igen, valoban csak egy csomag volt nalam megvasarolhato. Na! Tisztara kivagyok. :( Koszonom a turelmes segitsegedet!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.