Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Moderátorok vagyunk és nem Delphoi Jósok... Azért nem írjuk le, hogy mikor lesz jó a játék újra, mert nem tudjuk megmondani, hogy még mennyi idő kell a Központban a hiba elhárításához, csak annyi információnk van, hogy dolgoznak az ügyön. Ha lesz bármi újabb információnk, hidd el, megosztjuk Veletek, ahogy eddig is tettük.
    Több csevegős topik is van, pl. Oázis, Kuncogó-kuckó, nézz csak körül ebben a nagy topikban: https://board-hu.farmerama.com/#jatekosok-teruelete.291
    Az alatt nem tudom mit értesz, hogy a Panaszkönyv semmit nem ér, hisz pont abban a bejegyzésemben írtam róla, amit beidéztél...
    Megértjük, hogy csalódottak vagytok, mi is annak örülnénk, ha mielőbb helyreállna a játék, de ez az OFF fórumos bejegyzésektől nem fog előbb bekövetkezni.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm és Sylja kedveli ezt.
  3. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Sziasztok!
    Mi ez a szép neon rózsaszín a földterületeken?
    [​IMG]
     
  4. zsu34a

    zsu34a Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Tegnap lejárt a prémium plusz előfizetése, még 5 nap volt a prémium előfizetésből, amire nem állt vissza. Átolvasva ezek a problémák már november végén is fent álltak. 24 óra eltelt , de nem állt helyre, kérném a segítségeteket. Köszönöm.

    zsu34a gazda
    ID: 11703557
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Központi probléma orvoslásra került november 30-án, egyedi esetekben áll fenn még a probléma (azoknál, akiknél nov. 24-30 között kellett volna visszaállniuk sima Prémiumra)
    A Te jelzésedet elviszem ellenőrzésre, addig türelmedet kérem.
    Megértésedet köszönöm!
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hol tapasztaltál ilyet? Segíteni akkor tudunk, ha megadod a Farm neved és Farm ID-dat, és picit pontosítod a problémádat. Ha ki/be lépés után sem áll helyre, akkor várunk vissza a kért információkkal.
    Köszönöm!
     
  7. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Köszi, kb. egyórányi, többszöri ki/belépés után végre helyreállt.
    Egyébként minden területen olyan szép neon rózsaszín fogadott.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm visszajelzésed, további jó játékot kívánok, problémamentesen.
     
  9. zsolt0626

    zsolt0626 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !!
    Tegnap este meló után nem bírttam belépni ,a adventi naptárba a ajándékot jóvá írjáttok.
    Ellőre is köszönöm zsolt0626
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egyelőre nincs ilyen információnk, hogy a tegnapi leálláshoz kapcsolódóan lesz-e bármi jóváírás, kompenzáció.
    Amennyiben kapunk a témában infót, tájékoztatni fogunk Benneteket a megszokott módon.
    Megértésedet köszönöm!
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  11. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Az adventinaptárban lelakatolta a játék azt , amit már egyszer feloldottam és most nulla a belépési sorozatom ,farmaranyért tudom csak kiváltani a tegnapi adventi ajándékot ! Ez nagyon GÁZ ! Szeretném visszakapni a farmaranyomat egy kis kamattal együtt !:p
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha kiváltottad, akkor nem megy vissza rá a lakat, kivéve, ha netán pont abban a pillanatban nyitottad ki, amikor leállt a játék. Az adventi kalendárium és a napi sorozat az két dolog, nincs kapcsolatban egymással, külön külön kell átvenni. Mikor nyitottad ki a Kalendárium ablakát, készítettél képet a kinyitás után?
    Farm ID-t és Farm nevet nem hoztál, kérlek, a válaszok mellé ezt is ad meg. Köszönöm!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Szia Dolphin !
    Időpontot csak megközelítőt tudok mondani :reggel 7:00 és 8:00 óra között. Képet nem készítek szinte semmiről, ( ez lehet, hogy baj )
    de akkor egésznap csak fotóznék a farmom. Bízom a játéktervezőkben.
    Lehet , hogy figyelmetlen voltam , de hat kis farmomon is ?

    bocsika67 ID: 52984001.
    Köszönöm, ha ránéztek !:inlove:
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tegnap reggel nem volt a játékban probléma. Nem kértem azt, hogy egész nap fotózd a farmodat, de az Adventi kalendárium ismertetőjében benne van, hogy "visszazáródási" reklamációt csak fényképes igazolással tudunk befogadni, mert nem záródnak vissza a kinyitott ablakok.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/adventi-kalendárium-2023-december.24274/#post-1359131
    Sajnos nekem is volt már olyan, azt hittem kinyitottam, és másnap kiderült, hogy nem. Ilyenkor szerencsére azért ott van még az FA-val való nyitás lehetősége, hogy ne veszítsük el a heti plusz ajándékot és a felhőt.
    Várj még kicsit a FA-s kiváltással, még nincs infónk, hogy az éjszakai leállás miatt lesz-e kompenzáció a Naptár nyitáshoz.
    A többi naphoz pedig azt tudom csak javasolni, hogy mielőtt kilépsz a játékból, menj be még egyszer a Naptárba, és nézd meg, hogy el tűnt-e az adott napi szám.
    Megértésedet köszönöm!
     
  15. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Szia !
    Köszönöm a gyors válaszodat !
    Megpróbálok figyelmesebb lenni!:inlove:
     
    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  16. papessz1982

    papessz1982 Aktív író

    Sziasztok!
    Sajnos az utóbbi időben nem tudok belépni telefonról a játékba. Ha 1-2 nap maradna ki, az még annyira nem fájna, de most is 1 héten keresztül nem tudtam belépni. Azt sajnálom, hogy nem tudom átvenni a napi ajándékokat, most meg itt van az Adventi kalendárium is, ami rengeteg farmaranyat emészt fel.
    Kérlek segítsetek, hogy mit tudnék csinálni ez ügyben? Mi történhetett, változhatott meg, hogy nem sikerül belépnem?
    Válaszotokat előre is köszönöm! :)

    Üdv:
    Papessz1982
    ID: 20047250
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztam kérdésed egy Segítségkérő topikba. A játék nincs mobilra lefejlesztve, ez asztali gépre tervezett játék. Igen, tudjuk, hogy némely telefonon böngészőn keresztül lehet szükség esetén ténykedni a farmon. Nincs tudomásunk semmi ilyen változásról, viszont az elmúlt időszakban tapasztalt lassabb játék befolyásolhatja a működést.
    Én Chrome böngészőben lépek be telefonon, ha úgy adódik, s sem tegnap, sem ma nem tapasztaltam gondot, most is beléptem a jelzésed után, s tudtam ténykedni. Így sajnos ebben a kérdésben nem tudok érdemben segíteni, hogy Nálad mi történhetett. Mobilinterneted sebessége nem változott meg esetleg? Próbálj meg egy telefon újraindítást, ez nekem már más probléma esetén segített.
    Megértésedet köszönöm!
     
    papessz1982 kedveli ezt.
  18. soska1joska

    soska1joska Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget!
    CCleaner alap minden Windows indításkor lefut.
    Jelenlegi internet kapcsolatom 320/51Mbps 11ns ping idővel Speedtest.net szerint.
    soska1joska 55549914
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  19. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    EZRES netem van, külön router nélkül, bemérve ez 980-950-es érték, ÉS MÉGSEM MEGY A JÁTÉK. Ha az év végéig nem sikerül VÉGLEGES megoldást találni, egy teljes évre kiszállunk mind a három farmról. Vannak kezdeti nehézségek egy-egy új játékelem bevezetésekor, több event összefutásakor, kifejezett támadások miatt stb., persze. Érthető. De mi játszani szeretnénk, nem bosszankodni. 5-ös koaxon kezdtünk, PIII-as géppel, nem igaz, hogy tíz év múlva a fenti paraméterek meg folyamatos géptakarítás mellett sem lehet normálisan játszani.
     
    GA-BI-O-Farm és Neni60 kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem tudom olvastad-e a ma reggeli közleményt, ha még nem, itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/technikai-probléma.24312/#post-1361082
    Igen, valóban lassabb a játék, de azért működik, s a Központban dolgoznak rajta, h újra helyreálljon a rend.
    Panasszal kérlek a Panaszkönyvet keresd fel, ezt itt egy Segítségkérő topik.
    Megértésedet, türelmedet köszönjük!
     
    Gábormester és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.