Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ildikó2

    Ildikó2 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Valami gond van az órával?! Ugyanakkor vetett tönke búzák különböző időpontban érnek be. Pl. a főfarmon 37 perc múlva érik, de van olyan, ami egy óra 37 perc múlva. Egyszerre vetettem el, egyszerre tettem rá vizet is és trágyát is.
    Ildikó2
    ID 36047331
     
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nincs gond az órával: ha különböző időpontba érnek be, akkor vagy a vetési idő, vagy a körülmények nem egyformák a két területen.

    Fő farmon pl. trágyáztál, a szédült szántón nem - és érési időben nincs köztük csak pár perc.
     
  3. Ildikó2

    Ildikó2 Fórumszaki

    Ugyanarról a területről van szó! A főfarmon vetettem egy időben! Víz, trágya is ugyanakkor került rá! És van ami fél óra, van ami másfél óra alatt érik be.
     
  4. nyusziful33

    nyusziful33 Utánpótlás-írogató

    Szia!Tök jó,hogy kaptam választ a support-on az sms fizetési hibámra,csak épp nem tudom megnézni,mert nem enged belépni a kóddal amit kaptam...
     
  5. sanci1960

    sanci1960 Fórum-zöldfülű

    Mért kel állandóan frissítenem hogy egyik oldalról átjussak a másikra ???
    És mért ma regisztráltam ha már 4 éve játszom ?? :D
     
  6. szilvakati

    szilvakati Haladó

    Sziasztok szeretném kérdezni lesz-e mód valaha,hogy SMS-el tudjunk vásárolni pl.mint a mostani felhősort mert erről én lemaradok?Sajnos a többi módot nem ismerem,de nem is mernék belevágni kevés az ismeretem hozzá.Jó lenne ha ránk is gondolnátok,gondolom többen vagyunk így.Köszönettel szilvakati ID 44881590
     
    oszimama49, mbpremier és Barbóca kedveli ezt.
  7. bencica

    bencica Junior szaki

    Hogyan lehet a megszokott avatar képet feltölteni?
     
  8. Ildikó2

    Ildikó2 Fórumszaki

    A fő farmról beszélek! Ott van egy pár, ami egy órával később érik. Semmi gond nincs belőle, csak nem értem, és kicsit furcsa!
     
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  10. margit5

    margit5 Járnitanuló

    Részemről ez az új fórum egy katasztrófa:(.
    Ha válaszol valaki itt megköszönném.Nem tudok sms-ben aranyat rendelni.tegnap még azt írta ki,hogy technikai hiba,ma meg semmi reagálás.Mi lehet a hiba???
     
  11. kariatida

    kariatida Törekvő

    A felhősort hol lehet vásárolni? A váza ikon haszontárgy teljesen üres nálam.
    Előre is köszönöm a választ.
     
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Technikai okok miatt soha nem lesz minden megvásárolható SMS-ben.
    A mikor mi elérhető SMS által, a játék fejlesztőinek a döntése. Mi jeleztük, minél szélesebb körre lenne igény.
     
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek a supporton jelezd a problémádat, lehetőség szerint egy képet csatolva a problémádról.
     
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mutatnál egy képet erről?
     
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan kell kimásolnod a kódot, és ügyelj az üres szóközökre is.
     
  16. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    A hírek menüből tudod elérni, illetve a gazdaboltban a szezonális fülön találod meg.
     
  18. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Na ez se rossz, de így nem lehet, mert egymás után teszik ki a 600-akat és közben nem tud vásárolni is.
     
  19. nyusziful33

    nyusziful33 Utánpótlás-írogató

    E-mail-ben kaptam egy linket,ha arra kattintok megnyit,de ha kijelölöm és átmásolom a jelszót ,nem történik semmi.
     
  20. ~Irukandji~

    ~Irukandji~ Guest

    Szia!

    Akkor ne másold, hanem pötyögd be.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.