Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD eltévesztettem a nevét gyepek ura akart lenni:cry:xD:cry: Megyek és javítom, nehogy még valaki megkérdezze :D
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megmutattam a páromnak , hogy amíg ő holnap dolgozik , mi lesz a tervem , hogy eggyikből a másikat váltogatom ki .
    Megmondta , hogy örül , hogy ez lesz a legnagyobb gondom holnap , és megkérdezte , hogy akkor holnap ki fog elmosogatni .
    Na , most épp mosogatok .

    xD:cry:xD:cry:
     
    jutka190226, -Szemecske-, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ami pénzt a malomgyorsításra költesz, ha ezt a tervet Te holnap meg szeretnéd valósítani, vegyél inkább egy megbízható ******* mosogatógépet a párodnak hasznosabb lesz és még örömöt is szerzel vele neki :D:D:inlove::D
     
    jutka190226, Rizstej, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az asszony kezeli a kasszát . :DxD:cry::inlove:
     
    jutka190226, vihence és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika, csak óvatosan;) A túlzások semmiből nem jók:wuerg:
    Persze tudom, ha jön a játék ötlet... :music:
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elfelejtettem mondani , hogy az elsődleges cél , hogy a gombaerdő ki legyen váltva 100%-ban .
    Mert , mivel hiányzik az utolsó 7. cikkely , eléggé hátránnyal vagyok avval szemben , akinek ki van váltva .
    És a kiváltáshoz hiányzik a macskatündérek hada .

    És ha már holnap letermelem a letermelni valót , akkor szép sorban , libasorban mentelek előre a célom fele .

    Kicsit megkerülöm a célomat , de így lesz jó . Szerintem . Talán .
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindig meg tudsz lepni.... azt hittem ezen már túl vagy rég... mármint a gombaerdő kiváltásán:music:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Reggel , amikor elkezdtem , nem hittem , hogy végzek :D
    Na , szóval , reggel termeltem egy kis horror paradicsomot , avval kiváltottam egy kicsi macskatündér ólat , avval termeltem annyi macskát , hogy kiváltottam a maradék Gombaerdőt , és annyi pálca terményest váltottam ki , hogy teli ültettem . A sok tündérpálcával kiváltottam trolltol ólat ,és annyi trooltolt termeltem , hogy kiváltottam 400 db Fénylő gombafát .

    Eléggé megcsappant a boszorkányalma fa termésem a kiváltások miatt . :cry:

    Nem hozok 20 képet , csak ezt az egyet . :D

    [​IMG]

    Maradt mindegyit állatból egy picike . :inlove:

    -------------------

    Nagyon lazán nyomom . Csak annyit csinálok , hogy legyen egy kicsi . Max 2.000 tápot használok el .

    [​IMG]



    99% teliholdas gazdaköri küldetés nincs kész , gombaerdő utolsó része nincs kiváltva , denevér holló tenyésztés nincs kiváltva stb .

    Tovább is van mondjam még ? :D
     
    jutka190226, vihence, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hamarosan érkeznek az újdonságok;) Mivel a zombijuh fejlesztett példányai sem lesznek piacképesek... Meg van az új őrület cserenapokonxDxDxD mert gyanítom maguk az ólak csereképesek lesznek;) Talán ezzel visszadják a játéknak a tenyésztés varázsát;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ha nem piacképes , és nem váltják vissza , és végülis csak elvan mint a befőtt , akkor szóval nem érdemes halálra tenyésztenem magam zombi birkából ?

    És akkor a vendigo is csak egy sima állat lett a teliholdason ?
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lényeget írtad le;) De ha csereképesek lesznek az ólak.. pláne az építettek... akkor majd lesz értéke;)
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Várd ki a végét, 27.-én jön a teliholdas 2. fejlesztés, ki tudja mi vár ránk.;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Elárulná valaki mi az első sor extra ajándéka? Köszönöm :)
     
  14. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Szia! Bónuszláda!!
     
    HaVera és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Az első bővítés feladatait le tudtam, holnap 14 óráig újra üres a gazdaköröm :)
     
    Lenczy, semmirevaló, szepesej és 8 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére a következő feladat nem horroros lesz... :music: De azt gondolom a jövő héten lesz újabb rém sorunk is;)
     
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia! A gazdakör feladatait is el végezted? (kétlem)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Áthoztalak ide, mert a pletykák között semmi keresnivalója nincs a kérdésednek, és a feletet is itt találod meg. Őszintén szólva nem tudom mi az oka annak, hogy kételkedsz a szavaimban, mi okom lenne a hazugságra?
    [​IMG] A saját szemednek talán hiszel? Itt vannak pipával ellátva a gazdaköri feladatok :)
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Miért ne lenne készen?
    Én még nullázni sem tudok ólakkal mégis készen vagyok. Csak tudnod kell a pajtád készleteit jól használni.

    [​IMG]
     
    jutka190226, Kuzdern, Matold és 2 más kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Engem is meglepett, de aztán megnéztem a feladatokat. Nem kell olyan sok vendigo, a többi meg biztosan volt neki. Ha pörgetett %-os bónuszokat, ill. bedobta a többszörözőket (teliholdas ól +; gyepek ura(i);tojások; felhők meg még ami nem jut eszembe), és rááldozott néhány (10-20! nem több) szupertápot, fél nap alatt még nullázás nélkül is kész lehetett.
     
    Lenczy, semmirevaló, -Holdfeny-. és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.