Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia! Ahogy nézem, ez a felhősor nem ugyanaz, mint amit a gazdakörben lehet megszerezni... javítsatok ki, ha tévedek :p
    Itt: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/borzongás-paszuly-csomag-vásár.11376/#post-82027 ;)
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  2. dereret

    dereret Fórumőrült

    Nagyon szuper lett a táblázat, de még azt is beletehetnéd, hogy nem kell az egész gkörit végigvinni, elég csak az 1-5 ezüst és a 6. végig, így annyiban módosulnak a számok, hogy Hold: 1900 - Boszi: 2475 - Izzó: 1330 - denivirág: 300 és koponya: 1400
    és erre jön az 5 kitehető szükséglete.

    Bónusz-hatás: mivel még az aranyakba a sztrágyára hatók vannak, így a bokrétát még nem tettem be, így én is várom a választ.
     
    scania, Claunyuszi és LBetti kedveli ezt.
  3. bikkmakk

    bikkmakk Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Ezt lehet majd holnaptól megvenni, de ez nem a gazdaköris felhősor, hanem egy másik.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/borzongás-paszuly-csomag-vásár.11376/
     
    csio70, Numiz és LBetti kedveli ezt.
  4. mamszi47

    mamszi47 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem értem a gazdaköri feladatot. Hogyan lehet fazekakhoz jutni?
     
  5. bagira64

    bagira64 Utánpótlás-írogató

    akárki49 kedveli ezt.
  6. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    Köszönjük Kacix a táblázatot. A szellem és a kísértet ugyanaz. Vagy benézek valamit?
     
    kiszcica és Numiz kedveli ezt.
  7. dereret

    dereret Fórumőrült

    Itt sehol! ültess-arass és reppenni fog valamikor a fémhulladék. Ha összejön 5 db., akkor mehetsz a múhelybe csacsikovácsot építeni, és az gyárt majd neked fazekakat.
     
    nemethpgabi és farmerogirl kedveli ezt.
  8. Boszika57

    Boszika57 Fórum hercege

    A barkácsműhelyben tudod megépíteni, oda kellenek a fémhulladékok, amik felröppenők, mint pl: az ecsetek!!
     
  9. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Hali! Nagyon jó lett a háttér, a főoldal szín világa akár maradhatna is.
    Az én kincses szigetem már "mesés". Sárkány, táltos, még egy AB-t dobáló Sellő kellene ide.... ;)
     
  10. Hjozsef

    Hjozsef Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Lehet, hogy kicsit OFF, de meg kell kérdeznem, mert érdekel: Pókfészekre hajtok, a Póktáphoz pedig kell Szentjánosbogár. A piacon kivül, hogyan lehet Szentjánosbogárhoz jutni. Ha van ilyen "ól", akkor azt hogyan lehet megszerezni? Köszönöm előre is.
     
  11. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

  12. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Pedig főleg a Táltos érdekelt volna FA-ért
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.14
  13. atilui

    atilui Utánpótlás-írogató

    szia. jelenleg csak csere napokon.
     
    livia775 kedveli ezt.
  14. dereret

    dereret Fórumőrült

    Már titokólból nem fejlődik ki, így marad a cserenap, ahol hozzájuthatsz az ólhoz, vagy marad a piac, és meg kell venned az állatot.
     
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A szentjánosbogár röptető nevű ól már nincs játékban, egyelőre csak cserenapok alatt tudsz hozzájutni. Maga az állat pedig a piacon megvehető.
     
  16. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Sajnos csak cserenapkor tudod beszerezni, már kivették titokólaktól. Ha van egy kis csp-éd, a tápot a piacon is megveheted. Sokkal olcsóbb, mint a szentjánosbogár.
    Megnéztem, tévedtem. Változott a felállás, felment a táp ára (legalábbis az én piacomon).
     
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    van ilyen ól, a "szentjánosbogár röptető"... ha jól emlékszem, titokólból már nem fejlődhet ki, de cserenapon még hozzá lehet jutni ;)
    no, látom, már többen is megválaszoltuk :p
     
  18. Kacix

    Kacix Fórumlakó

    én néztem be, remélem ez már hibátlan lesz :)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.14
    kiszcica, Claunyuszi és *PalMa* kedveli ezt.
  19. Hjozsef

    Hjozsef Utánpótlás-írogató

    Húha, ennyi választ, ez több, mint kielégítő :D... Köszönöm, sajnálattal hallom, hogy nem lehet más úton hozzájutni :(...
     
  20. dereret

    dereret Fórumőrült

    Nálam is 20 perc, és egyszerre arathatom a 6-6 bagoly-varnyút, a 2 sárkányt és a Táltost.
    Ontják a tépéket ezek a tojások, igaz nem volt olcsó egyik sem.-
     
    genka53, -vadocka70- és Numiz kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.