Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kacix

    Kacix Fórumlakó

  2. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Áhhh, bocs: szerintem, hol máshol mi mást csinálhattam volna, mint valahol a pletykagangon idétlenkedtem, összehordva mindenféle zöldséget.:D
    Mondjuk, ha már itt tartunk, a díszes urnacsokorral is csínján bánnék: ilyenkor 10-12e CSP haszonnal eladható (vagy 14e-ért nem kell megvenni) - ennyiből megveszel 4 friss birsalmalekvárt, de inkább 5-öt: nyakamhoz a rozsdás bökőt, hogy 10 óra alatt (vagy ha Pinkie-zed egyebekkel együtt, legyen 13) nem hozol ki 6000-7500 TP-t pluszban a főfarmnyi teliholdas növényekből a maguk TP-jével (na talán legközelebbtől, ha akkor már tudod komfort penészkére indítani és aztán végig szupertrágyázol, esetleg)...;)
    Ez teljességgel normális, sőt optimális esetben pont így kell működnie: ha minden második sort olvasol, akkor pontosan a felét kell megértsd (sőt: az elméleti matektól a mindennapi gyakorlat irányába lemozdulva valójában ilyen körülmények közt még kifejezetten átlagon felüli teljesítmény a felét megérteni)...xD
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.14
    nemethpgabi, _Cygnus_, Claunyuszi és 4 más kedveli ezt.
  3. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Lehetséges, de ezért szerepel benne ez a rész:


    Felhívjuk azonban a figyelmeteket arra, hogy az itt megjelölt események (elnevezések) és időpontok csak tervek, és nem feltétlenül a megjelölt időpontban fognak megrendezésre kerülni!

    Valamint ez is:

    Ne feledjétek, a megadott dátumok és event megnevezések tájékoztató jellegűek!

    Az itt szereplő események a játékban található naptárba is bekerültek. A naptárban azonban a hivatalos bejelentéseknek megfelelően módosítani fogjuk minden esetben az elnevezéseket, és az esetlegesen felmerülő dátumváltozásokat!
    A naptárról további információkat itt találtok:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Újdonság-naptár-funkció-a-fórumon.11043/
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  4. Hjozsef

    Hjozsef Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kérdés: A Pókfészket majd ki lehet tenni a normál farmra is, ha vége az event-nek? Köszönöm a válaszokat.
     
  5. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    >:(>:(....@@@, a sárkány sem se repül, ki-belépés után, a táltos meg felvette a láthatatlansági köpenyét! >:(:cry:
     
    Marika312 kedveli ezt.
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen bármikor használhatod.
     
    Hjozsef kedveli ezt.
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A tojásból kifejlődő állatkák anélkül is repkednek. Aki a vásárlás és beérés óta nem lépett ki és vissza, annál előfordulhat, hogy a beérett állatka nem repül ki, hiányzik a mozgókép. A következő alkalommal már biztosan rendben lesz a dolog, főleg ha közben egy kis géptakarítást is eszközöl.
     
    dereret és Numiz kedveli ezt.
  8. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    -.- Ennyire nem vagyok béna. Pöti csalódás.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    lehet, hogy ezt a köpeny a paripához járt, mert közben nálam is beért, ki-be tipegtem, takarítottam, minden röpköd, kivéve a táltos packó :oops: :p
     
    Numiz és dereret kedveli ezt.
  10. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    A táltos vásárlásánál melyik azonali fizetési mód van? Mert csak átutalást enged.
     
  11. PettFarm

    PettFarm Haladó

    Nektek hogy kelt ki ilyen hamar a táltos?? Nálam még 162 óra van hátra a kikelésig...
     
  12. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ne szomorkodj, majd mi holnap reggel gyönyörködünk a repülő paripánkban.
    Ahogy fentebb East is írja: tényleg nem léptem ki azalatt az 1 óra alatt a farmomról, hogy rátettem a sapkát a Táltosra és ez lehet az oka, hogy nekünk nem repült.
    Azóta viszont igen, csináltam egy gyors takarítást is, így remélem reggel minden rendben lesz.
    A lényeg, hogy délután már megadta a 20 %-ot.,

    Pettfarm: vettünk rá 39 FA-ért sapkát
     
    farmerogirl és Marika312 kedveli ezt.
  13. PettFarm

    PettFarm Haladó

    Ja, hát annyit én nem áldozok rá, inkább kivárom az egy hetet :)
     
  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A Táltos kikapcsolt animáció mellet is repked, valószínűleg nálad is így lesz, a következő aratás alkalmával (ha már leszedted esetleg, utólag nem lehet repülésre bírni):


    repülés.gif
     
    Marika312 és dereret kedveli ezt.
  15. PettFarm

    PettFarm Haladó

    Hát én nem látok semmiféle sapkát, illetve ha ráklikkelek, akkor egy tojáskeltetőt ír ki, ami nincs nekem, de arra is azt írja, hogy csak egy órával rövidíti a kikelést.
     
  16. dereret

    dereret Fórumőrült

    A Gazdaboltba kell megvenni, vagy kattints a piros kosárra és ott megtalálod.
    Ha megvetted, akkor már csak rákattintasz a táltosra, és már rajta is van a sapka.
    Nem 1 órával rövidíti, hanem 1 óra a kikelés.
     
  17. -Leviane-

    -Leviane- Junior szaki

    Fizetés PayPal segítségével. Természetesen így csak akkor tudsz fizetni, ha van érvényes paypal reged. Tulajdonképpen ez is egyfajta átutalás, de azonnal jóváíródik.
     
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A sapka a Gazdaboltban vehető meg, majd ezután kell a tojásra kattintanod, hogy rátehesd. A sapka nem 1 órával rövidít, hanem egy óra hosszára csökkenti az időt.
     
  19. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A hitelkártyás fizetések is azonnaliak, ahogyan a paysafe card is.
     
  20. PettFarm

    PettFarm Haladó

    Szerintem csak addig volt megvehető, amíg a tojás.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.