Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 72Kincsem

    72Kincsem Junior szaki

    Sziasztok ! Tudna nekem valaki segíteni,hogy milyen növényeket kell ültetni mert most jöttem fel és nem értem az egészet.
    Táltost csak kp lehet venni ,nincs sms ez szomorú -.-
     
  2. dereret

    dereret Fórumőrült

    jaj, dehogy !
    Menj már be abba a Gazdaboltba és talán a felszereléseknél lesz.
    Sok sikert

    Kaptál 3 féle új horrornövényt, mindegyikből van most Neked 10 db. /hold-boszi-izzó/. Ezeket kell felszaporítanod, a többit meg a városban megtalálod a Gazdakörben, hogy miből mihez mennyi kell ill. az eventleírásban.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.10.14
  3. PettFarm

    PettFarm Haladó

    A kitehetőnkön belül a Háziállatoknál van, de nem veszek, sajnálom rá a 39 FA-t, inkább megvárom az egy hetet :)
     
  4. temetek

    temetek Járnitanuló

    Kapok majd fémet,
    ha ültetek rémet?
     
    nemethpgabi és kutyaszálló kedveli ezt.
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

  6. 72Kincsem

    72Kincsem Junior szaki

    Köszi szépen a segítséget.
     
  7. kegyesand

    kegyesand Aktív író

    Sziasztok! Tud valaki segíteni? Hogy lehet kikapcsolni ezt a sötét borzadájt? Az a gondom hogy nem látom rendesen a képernyőt. Gyengénlátó vagyok.
     
  8. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos a kikapcsolásra nincs mód, de az észrevételt továbbítjuk a készítők felé.
     
    kutyaszálló, Marika312 és dereret kedveli ezt.
  9. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    mi az a rúnás szupertrágya?
     
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nő mint a bolondgomba - ez a rúna neve. A szupertrágya a rúna segítségével nem 50%-kal csökkenti az érésidőt, hanem 60%-kal. A sima trágya hatása is változik vele, 5%-ról 10%-ra
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  11. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    A Bölcs tölgyön tudod aktiválni.
    Nő, mint a bolondgomba - Hatékonyabb trágyázás

    [​IMG]
    Hallod, ahogy nő a fű? Látod, ahogy pillanatok alatt érik be a termés? Nem tévedsz! A szupertrágya mostantól 60%-kal (50% helyett), a normál trágya pedig 10%-kal (5% helyett) gyorsítja meg a termesztést!

    Ára: 60 csillag
     
  12. torpi19

    torpi19 Törekvő

    szeretnék itt kérdezni hátha valaki érdemleges választ tud adni mert az illetékesektől nem azt kaptam
    ki van váltva a tölgyön az ólak érési idejét csökkentő rúna így mi érné meg jobban idő szempontjábol? a narancs angórasimogató és piros birkanyíró vagy ezek rémséges változata?
     
  13. paraszt57

    paraszt57 Járnitanuló

    Sziasztok
    Van valaki akinél eltűnt a gazdaköri új teliholdas feladatsor?
     
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia! Köszi a választ, kiléptem, takarítottam, beléptem, az animáció alapból be van kapcsolva... nem repült a kicsi táltos... de azért nem fogok ám sírva fakadni ;) (bárcsak ez lenne a legnagyobb problémánk :p) viszont az érdekes volt, hogy: míg a többi tojásnál a kikelés utáni első leszedéskor adja a tp-t, aztán rövid időn belül újbóli lehet aktiválni a bónuszt, itt ez kimaradt... a leszedéskor egy lépésben adta a tp-t és aktiválódott a bónusz... de majd holnap reggel lehull a fátyol (vagy a köpeny) :)
     
    Numiz kedveli ezt.
  15. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen!!
     
  16. Puli-tanya

    Puli-tanya Törekvő

    Sziasztok!
    Bocsánat, ha valaki már megkérdezte,de a "Rémséges üzlet"feladatsor az állandó lesz-e a gazdaköri feladatoknál ?
    Köszönöm előre is a választ!
     
  17. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    A narancs angórasimizőt naponta 2x tudod aratni. (A rúnával a tényleges érési ideje 12 óra alatt van.)
    A birkanyírónál úgy tippelem, hogy mindkettőt naponta 1x tudod aratni.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.14
  18. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Állandó marad, lesz idő vele szöszmötölni. :)
     
    Marika312 kedveli ezt.
  19. torpi19

    torpi19 Törekvő


    köszi
     
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A válaszban kaptál táblázatokat, igazából csak össze kellett volna hasonlítanod az érésidőket. Alapból a rémséges Angórasimogató 21:36 óra érésű, a narancs Angórasimogató pedig csak 16:00 óra.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.