Visszajelzés Telihold event-csevegő topic

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nevada007

nevada007 Fórum hercege

Már tegnap sem működött:eek:
    Ha vissza olvasol meg van a válasz:sleepy:

Utoljára szerkesztett: 22.6.20
  2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Ne haragudjatok, de ha nem volt ezzel kapcsolatban legalább másfél tucat hozzászólás és válaszadás, akkor egy sem.
    Ajánlom szíves figyelmetekbe az alábbi linken olvasható információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-event.19648/#post-1107566

parrahviki12, nevada007, bobszi_0 és 3 más kedveli ezt.
  3. ambrusne

ambrusne Törzsjátékos

Szoktam olvasni, de tudok elnézést is kérni!!!!

4. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!Én személy szerint észre sem vettem hogy nem működik Jack boltja,általában csak növényeket termelek amikor ennyi ideig van csak telihold!Most a gazdakörhöz termelgetek,miután a cserenapból kifolyólag megtudtam,hogy az egyikben meg lehet szerezni az Ünnepi szellem nevű dekort,ami ad 3 db csemegés ládát!:)Ne bosszankodjon senki,hogy most nem működik,előfordul ilyen!:)Ott a gazdakör,aki meg majd szeretne a Jack boltból valamit kiváltani,az enciklopédiából sok mindet megtudhat,mihez miket kell termelni!:)Jó játékot mindenkinek!UI:A hibának is van egy nagy előnye.....NEMSOKÁ MEGINT TELIHOLD!:):)

Othep, Fuhur és bocsika67 kedveli ezt.
  5. Ribiszke

Ribiszke Fórum parancsnoka

Szia, nem haragszom, köszi a linket. :) A pókpáfrányt én már a múltkor sem találtam meg a gombaerdős vetőtáblán, azt hittem hogy nem is vethető ott, csak az első teliholdas területen. :music::)

6. Havasi_Gyopár

Szia Ribiszke!
    A múltkor a pókpáfrány még event növény volt, és csak az akkori eventezős területen, azaz a Teliholdas farmon vethettük.
    Mivel játékban maradónak hirdették meg, akkor arról volt szó, hogy legközelebb már a Gombaerdőben is ültethetővé teszik.
    Ez elmaradt, de ami késik nem múlik, a legközelebbi teliholdas területek kinyitásánál már biztos, hogy ott is vethetjük a jelen ígéret szerint. Addig meg ültetünk mást, hiszen 28 fajta növény közül választhatunk. ;)

parrahviki12, GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  7. Ribiszke

Ribiszke Fórum parancsnoka

Így van. :) Úgyis csak azért akartam vetni, hogy több legyen, több is lett, mert vetettem a Teliholdas kertben. :)
    Amikor ilyen rövid teliholdas event van, akkor örülök, ha nem felejtem el, utána meg annak, ha nem felejtem el visszatenni a fákat, most megvolt mind a kettő és még a pókpáfrány is gyarapodott, hát nem panaszkodhatok. :)

kovacstne, Kukackukac és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

Kedves játékostársak!

Még cirka egy óra van hátra a teliholdas területek lezárásáig, azaz 22:30-ig.

Csak azért szólok, hogy időben tudjátok intézni a területek lezárása előtti munkálatokat.

Jó munkát, jó szórakozást!

9. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Sziasztok!

Akinek esetleg elkerülte a figyelmét a hivatalos kiírás, annak itt is jelzem, hogy a telihold ismét kinyitott egy rövid időre.

Jack boltja elérhető és a pókpáfrány mindkét területen ültethető.

10. ircsike51

ircsike51 Aktív író

Köszi elkerülte a figyelmemet, gyorsan arattam és elültettem

11. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    32 óra és 52 perc van még a beérésig . :cry:

DevilMókus kedveli ezt.
  12. magdi06

magdi06 Mindentudó orákulum

Én ezekből a hibákból észre sem vettem semmit.Ma reggel vettem észre, hogy nyitva megint a teliholdas terület.Azért néztem be ide, hogy megtudjam,van e új feladat.Nem vesztettem semmit,csak telik a pajta,remélem,hogy hamarosan lesz egy kis izgalom is ezen a területen.Kellemes hétvégét kivánok.

DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  13. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Igen itt kellene valami új.o_O

Itt tartok.;)nem túl sok a kihívás jelenleg.:oops::)
    Hát ez nem ment át.:oops:Szóval az éjszakai látogatót fejezem be, és onnantól közel-távol semmi teendő a teliholdon.o_O:sleepy::D

Utoljára szerkesztett: 28.6.20
    Kuzdern és magdi06 kedveli ezt.
  14. magdi06

magdi06 Mindentudó orákulum

Olvasgatva itt-ott, valószinű,hogy a következő teliholdnál valami feladat is lesz.A két területre hosszú érésü növényt ültetek.nagyobb értékű fákat :kb 20-25 db fent marad és a 4 házikó is Veszteni nem vesztek vele semmit,meglátjuk.Ügyesek a pletyisek,mindig találnak valamit a Máriusz jóslásai mögött.Én bizom bennük.

Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

Én 2 terület kriptával várom az eventet . :D
    Kivéve , a Gombaerdőben , amiben nincsen kiváltva a 7. szekció . :cry:

És így , kimaradt 14 kaktusz .

Habár , ha ki lehetne tenni 5 - 5 füvészkertet , akkor még jobban motiválna a további kripták beszerzése .

16. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Miért nem váltottad még ki? Már mióta játékban van... Fejcsóváló, értetlen barifej..

GA-BI-O-Farm, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

Röviden : Meg akarom mutatni , hogy így is lehet eventet csinálni , ha nem teljes a terület .

Játszani jó . :inlove:

18. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szuper, példamutató magatartás, mert játszani jó :DxD:cry:xD
    Sok sikert majd az eventhez:inlove:

19. Havasi_Gyopár

Kedves Játékostársak!

Kb. fél óra múlva záródnak a teliholdas művelhető területek.

Aki még nem tette át "alvósba" a Teliholdkertet és a Gombaerdőt, az cselekedjen!

Sok sikert!

Kuzdern, .dina1., -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

Sziasztok
    augusztus elsején:

Már majdnem , de a majdnem az olyan mint az egyáltalán nem .

Ez meg csak szépen lassan , nagyon lassan , de tényleg naaaaagyon lassan növekszik a mennyiség .

..............
    augusztus 2-án:

Pörgetés nélkül , csak lazán .

Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.8.20