Visszajelzés Teliholdas kereskedés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 31.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Nagy kár hogy a bulis eventnek vége, mert milyen jó lenne három event csak a farmon a bahán nem, tényleg gurulós gyógyszert tartanak a bp-nél.xD
     
    Boccio71, Gio, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  2. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Eventezős szép napot - én jobban örültem volna ha a teliholdason zajlik az event, akkor meg is csináltam volna (tudjuk a denevér-étterem miatt nem lehetséges) újévi fogadalmaim közé tartozik, hogy csak max. hetente 1-szer rendezek farmot - a mamut fáimnak hullanak a levelei az állataim el vannak szédülve az ólban a sok ki-be pakolástól:)
     
    mari5151, tothkrisi5, Gio és 10 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    Modikat sajnalom ha BP igy folytatja minden eventcsevego atmegy duhongobe:)

    Teliholdas eventhez nehany gondolat, deneverek ehen maradnak nalam is, viszont a kereskedest csinalom. Ez a kereszteventezes eleg soknak tunik elsore, de... normal esetben a tejes eventbe az eventgazok mar keszen kellene hogy legyenek, igy marad a hosszu ultetes a felropikert, ami viszont amugy is jo, mert obszidian jon belole, lehet gyujteni egyidoben. Csutortok pentek, hosszuzas, jon ket felropi, A teliholdas eventgaz olyan keves, hogy az hetvegen egy nap alatt szinte letermelheto, addig felropizes ehhez meg a tejes eventhez, es hetvegen nyugodtan ki lehet vegezni ezt is. Az eventek egymasba ernek, viszont azert nagyobb gorcsoles es rakeszules nelkul is boven meg lehet csinalni oket.

    Es hogy miert erdemes megcsinalni ezt? Akinek nem kell a brokkoliagy, mert nem fontos a tp, hat csendben mondom, jon egy cserenap, es ez a kutyu nagy slager lesz, ezt most mondom.:music: Cserelheto lesz-e egyaltalan? Nem tudom biztosra, de nagy esellyel fogadnek ra, hogy igen. Jon a cserenap, es itt egy egy event pont elotte, ahol ilyen kutyu szedheto ki, hat veletlenek szerintem nincsenek:pxD

    Mindenki duhongje ki magat, aztan aludjon ra egyet:) es aztan csinalja azt, amihez kedve van
     
    zebrina04, Gio, Cyra65 és 23 más kedveli ezt.
  4. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek! Az eventet elkezdem, mert nem vészes, a denevéreket nem fogom etetni. A zseléfülgomba játékba marad, ezért ezt 1 területen fogom felszaporítani és ott is vetem. Felváltva a régebbi, G- körös növényekkel. A másik területen pedig, nappal az M-szömörcét vetem és éjszakára megy a hosszabb érésű. Egy jó dolog van, mégpedig az, hogy aki csinálja a tejshakét is a munkásokkal, most spórolni tud. A csatnival is ugyan ez a helyzet, ez már egy NYEREMÉNY, vagy annak tekinthető. Majd a kezdésnél és közben is meglátjuk, hogy röpködnek a röpik. Írnám, hogy sikeres felkészülést az eventre röpi ügyben, de most a terület zárva van. Így mindenkit az vár majd ott amit elvetett és Fák + ólak. Ezért most csak ennyit írok, hogy legyen úgy, ahogyan lennie kel. Sok sikert és röpit, kívánok mindenkinek!!
     
    Gio, -kaktuszable-, mebajah és 11 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem olvastam vissza, nem tudom, milyen témába tenyerelek bele.

    Hoztam egy hírt (nagyon kapkodva). A nemzetközi visszajelzések alapján módosítottak az eventen.

    1. Az eventnövényt nem a farmos területen kell ültetni, hanem a teliholdas(oko)n.
    2. Jelentősen lecsökkentették az eventnövény és felröppenő számot.
    Eventnövény: 4500 db
    Felröppenő: 650 db

    Amint lehetőségem lesz rá, módosítom a gyikban a számokat.
    Kérem türelmeteket!

    Tamás nincs gépnél, én pedig dolgozom éppen. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.18
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Beko,

    Ez gyorsan ment nekik:D Milyen nemzetkozi visszajelzesek, azt hittem csak mi vagyunk ilyen lustak a kapalashozxDxDxD

    Egyebkent a visszajelzesekhez annyit, hogy en szemely szerint annyira nem bannam, ha a farmos teruleten is ki tudnek kapalni magamnak egy ilyen brokkoliagy kutyut, nekem nagyon bejovos:music:
     
    Boccio71, Gio, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan.) Én egyáltalán nem bosszankodom, rég nevettem csevegőben ennyit. :D:D:D
    Nekikezdek én is az eventnek, főleg hogy módosítottak rajta. ;) A kitehetőt én is szeretettel várom. ;)
     
    Gio, Cyra65, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Majd egyszer egy kávé mellett mesélek..... (A nemzetköziben én is nyakig benne voltam. Akinek nem tetszik a változás, engem is szidhat a külföldi kollégákkal együtt. :()

    Update: Gyikot javítottam.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.18
    LCZAnikó, Boccio71, Gio és 26 más kedveli ezt.
  9. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nekem tetszik mert már éppen azon agyaltam, hogy a csöves után ezt is kihagyom! Így már más a leánzó fekvése, nem kell 1.5 naponta leszedni a farmot! Igaz van, aki vissza se pakolja!xD:p
     
    Gio, Cyra65, imi010 és 15 más kedveli ezt.
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    az utolsó kitehető , nálam mindent visz :)
    remélem cserélhető lesz egyszer majd , és az biztos, hogy keresettebb lesz , mint a rózsa ól :)
    Már aki a tp- szereti :)remélem a módosítás után is marad a tulajdonsága
     
    Gio, imi010, fancsaly és 12 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori:)

    Bosszankodni azt en sem, egy event sem er annyit:D A kiteheto nagyon jo, jo lenne tobb is belole;)
    Hat most majd megnezheted magad, amikor most az lesz uj slager duhongo, hogy de hat most akkor hogy szedjem ki a kitehetot, es etessem a denevereket is, es fejezzem be a teliholdas gazdakoriketxDxDxD
     
    Gio, Cyra65, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sebaj, ezt már vállalom. :oops:
    Inkább, mint az, hogy egyszerre legyen (már a második) ültetős event párhuzamosan. A gazdaköröket később is lehet csinálni, de ez eventek ideje korlátozott.
    Látod az eventnaptárban, hogy az egymás melletti eventek korszaka most kezdődik. :(:(

    Megírtam a hivatalost is: >>KATT<<
     
    Gio, Cyra65, Lillapilla73 és 14 más kedveli ezt.
  13. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Én is a dühöngők táborába állok :wuerg:
    Miért kell ugyanazon a területen 2 eventet csinálni? Emeletráépítés lesz?
    Maradok a tejcinél. Kell még néhány sztrágya
     
    Swordfish, Rebcsok, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko, köszönjük. Most adtam össze a hivatalosban a beadandókat és ott 4500 szömörcét kér és 650 felrepit. Ez lesz a jó?
     
    Gio, -kaktuszable-, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  15. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Nekem tetszik a változás - részemről ok:)
     
    Gio, Swordfish, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ugye, amikor kapkodok és mást csinálok közben..... :(

    Köszönöm, hogy szóltál!

    Ne haragudjatok! :(:(
    Javítom gyorsan a hivit és az előző hsz-emet.

    Az ismertető számai jók.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.18
    Gio, Cyra65, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  17. csepcsányi

    csepcsányi Járnitanuló

    A Bahán nyugodtan ki lehet feküdni a homokra, valamelyik fa árnyékába, nehogy mi is napszúrást kapjunk mint a fejlesztők. Közben pedig lehet olvasgatni... mondjuk a fórumot...xD
     
    Boccio71, Gio, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  18. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Úgy látszik visszagurult a gyógyszer a bp-nél;)
     
    Gio, Kókusztej, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  19. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Köszönjük Nektek, igy már én is megcsinálom a dekorok miatt. További sikeres játékot kívánok mindenkinek.
     
    Gio, Swordfish, Rebcsok és 10 más kedveli ezt.
  20. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Én nem csodálkozom, hogy most már szinte rendszeres az utólagos változtatás! Nem csak nekünk sok az event, a készítők sem bírják, nincs idejük még az átgondolásra sem!
     
    Gio, -kaktuszable-, mebajah és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.