Visszajelzés Teliholdas kereskedés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 31.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    én csak a farmosat számoltam , de 100 felett majdnem minden napra jutna egy szintlépés :)
     
    Swordfish és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha -vadocka70-
    Ez az event egy aranybánya :D Feltéve ha cserélhető , és korlátlanul lehet kitenni mindenhova :inlove:
     
    Gio, Swordfish, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    miért ne lehetne korlátlanul kitenni ? ez egy kitehető , nem pedig egy tojás :)
     
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerinted ha mellé tennénk a tojásokat , lehetne növellni a szorzót ? :p
     
    Imi* kedveli ezt.
  5. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    :))) nem írom le , hogy nálam mindennel együtt mennyi lenne a tp-jee , de nagyon sok :)
    azt sajnálom , hogy pár hét és 200 leszek , így most már kevésbé hasznos , feltéve ha jön egy farmszint emelés :) de messze még a jövőőő :)

    kövezzetek meg , de nekem ez az event is tetszik , tetszik , hogy sok van egyszerre , hogy válogathatok ha akarok , hogy agyaskodni kell , én értékelem a BP részéről ezt is , mert igen sok 200 feletti szomszédkám unatkozik , és pontosan ezek tartják még játékban őket :)

    nekik ez az élvezet , és igen is jár nekik ez :) szerintem

    majd egyszer én is leszek ám nagy , de addig még eventre fel :))
     
    bodonezsuzsa65, rozo52, Gio és 14 más kedveli ezt.
  6. tanítvány

    tanítvány Utánpótlás-írogató

    Csütörtök 14 óra, ma még szerda van.
     
    Gio, mebajah, Swordfish és még 1 ember kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most érdemes lesz előszedni a kis farmokat azoknak akik hébe-hóba játszanak, még ha most nem lehet cserélni akkor is, mert ki lát a jövőbe.;) Csak egy kérdés lesz: hogy a kis farmoknak (akiknél nincs meg minden feltétel) azok hogy fogják összekapálni ezt a sok felrepit. Lehet hogy valami áldozatot kell hozniuk hogy meglegyen. Majd kezdéskor meglátjuk, mert onnan már lehet következtetni.
    Egyébként folyamatosan úgy olvasom hogy Brokkoliágy, pedig nem is szeretem a brokkolit. :D
     
    rozo52, Gio, Cyra65 és 11 más kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Már várom:) jó lesz :p

    Kitartás...
     
    rozo52, Gio, Cyra65 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ez az új teliholdas cucc elég gyenge. Értelmetlen dolgokat ad se felhő semmi... Ezért nem is kell vele foglalkozni szerencsére.

    1 Alma aréna... Ez micsoda?
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, a hivatalosban benne van, egy kitehető:
    Alma aréna
    [​IMG]
    Érési idő: 8:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 2700 TP/BTP
    Tárgy mérete: 2x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő)
     
    Gio, fancsaly, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  11. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    ....és aki kórházba megy pénteken, annak mit ajánlanátok?
     
  12. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Kérdezni szeretnék:
    1./ A zseléfülgomba mellé az van írva az ismertetőbe, hogy eventnövény, de alatta a kategóriás besorolása rémnövény.
    Akkor most az event alatt eventnövény és utána lesz rémnövény, mivel ugye játékban marad, vagy már a kezdetektől rémnövény és akkor hat rá pl. a teliholdas éj 2 felhősor, démoni bokréta stb.?
    2./ Akkor holnaptól a varázsfa végül is mit ad? Mindkettőt?
    üdv.
     
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sajnálom. Barátom laptopot vitt.
     
    Gio, hóóvirág, csepcsányi és 5 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Először is jó egészséget és gyere ki minél hamarabb.
    Másodszor attól függ hogy mit szeretnél kivenni. Gondolom pénteken már korán reggel mész, így csak a holnapi napod marad, 650 felrepit 1 nap alatt nem lehet megcsinálni csak vásárlással. Jó lenne ha meg tudnál kérni valamilyen családtagot hogy csinálja helyetted mert akkor kész lehetsz.
     
    rozo52, Gio, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  15. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Átsiklottam felette. Akkor totál skip ez az event semmi értelme.
     
  16. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Ugyanezen agyaltam én is, hogy próba-szerencse alapon nekikezdek a kis farmokon is, hátha sikerül végigmenni a feladatsoron...ha mégsem, akármeddig jutok rajtuk, csak jól járhatok, mert mindegyiken kong a kúria.
     
    rozo52, Gio, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  17. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Bocsi, azt olvastam, hogy a barátom beivott. Lehet, hogy én??

    Szóval most a varázsfa rövid ideig mindkét felröppenőt adja?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Miután 5 napig tart az event, ezért 5 napig lesz event növény és nem hat rá semmi. Event után lesz rémnövény és akkor fog hatni rá minden.
    A varázsfáról:
    A varázsfa adománya az event idején: 1 db Obszidián.
    Tehát ha 2 után aratod akkor ezt fog adni. 2 felreppenőt nem szokott adni a varázsfa.
    Én is nekikezdek a kicsin, lesz ami lesz. :D Az enyém is teljes pusztulat, de megpróbálom. Valahogy azt súgja az ösztönöm hogy cserélhető lesz. ;)
     
    rozo52, Gio, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  19. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Csakhogy a tejshake eventkiírásban az olvasható,hogy a varázsfa az event idején ad egy villáskulcsot.
    Furcsa volna, ha ezt menetközben elvennék... (Bár sok furcsaságot tapasztaltunk már itt)
     
    csio70 kedveli ezt.
  20. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Igen, csak mindenki meghalt 2016- ban egyedül vagyok és a rokknyugdij nem futja a mobilnetet meg semmit sem........
     
    -kaktuszable-, Rebcsok, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.