Visszajelzés Teliholdas kereskedés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 31.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha holnap 2 előtt aratod akkor kulcsot fog adni, utána már a teliholdast. Most 2 event lesz egyszerre. Nem emlékszem olyanra amikor a varázsfa 2 után 2 felrepit adott volna és nincs is ilyen a hivatalosban sem.
     
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A varázsfa priorizál. :D
    Azt a felröpit adja először, amelyik event előbb kezdődött.
    Tehát, amíg a csöves event tart, addig villáskulcsot, utána pedig obszidiánt.
    A terv legalábbis ez.8) Ezt az információt kaptuk, amikor erre rákérdezett egy kolléga.
     
    Kincső52, rozo52, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  3. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönjük a gyors választ!
     
    mebajah, genka53 és Swordfish kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Akkor el kell engednek ezt az eventet, mert bár mondanám hogy holnap szupertrágyázd a növényt, de ha nem lesz meg a felreppenő akkor semmi értelme. Inkább foglalkozz az egészségeddel, az sokkal többet ér.
    Elég érdekes ez a megoldás is, kíváncsi vagyok mikor fogják módosítani. :D
     
    rozo52, Gio, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Az első kérdésedet megnéztem teszten.
    A zseléfülgomba az event ideje alatt eventnövényként fog viselkedni, tehát NEM hat rá sem a démoni bokréta, sem a Teliholdas éj 2 felhősor, sem semmilyen teliholdas tp növelő sem.
    Aki taktikázik, számolgat, ezt vegye figyelembe.

    A második kérdésedre korábban válaszoltam, de megismétlem:
    A csöves event ideje alatt villáskulcsot ad a varázsfa. Ha az véget ér, utána már obszidiánt.

    :p:p:p:p
    Na hagggggggyáááááá mááááá'!
    :D:D
     
    imi010, Kincső52, rozo52 és 16 más kedveli ezt.
  6. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    ez nem kerül javításra? szerintem félrevezető lehet :oops:
     
    mebajah, csepcsányi és inanna11 kedveli ezt.
  7. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Az eventet elkezdem és remélem sikerül majd be is fejeznem.:)
     
    mebajah, genka53, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igazad van. Szaladok, javítom.
    Kösz, hogy szóltál.
    Update: megtörtént
    Kukori! Belenyúltam a te hsz-edbe is. Ugye nem baj? ;)
     
    Gio, Cyra65, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  9. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Ezt valószínű kihagyom. Viszont az alsó sávot, ami nem eventnövény, beadom, mert azok az ajándékok jól jönnek. Legalább lesz időm minden területet fölszabadítani, ha már több napos lesz. Még a gombaerdőn nincs teljesen kitisztítva.
    Nincs felhő, pár gyengécske dekor, csak Tp-t adnak, azt sem sokat, és elég rendes a beadandó mennyiség. A rövid teliholdason csak max. 2-szer tudok máskor aratni, jó lesz feltölteni a pajtát, és utolérni magamat a gazdaköri feladatokkal. A "banyaboltban" is szemezgetek már jó ideje néhány tárggyal, csúnya a szürke a felhők között!
    Sok sikert annak, aki belevág !
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.18
    Maszatka47, csio70, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  10. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Köszönöm szépen :)
     
    Maszatka47, mebajah és genka53 kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem hát, már én is akartam szólni, de azt hittem hogy csak Tamás tudja javítani ha gépnél van. :)
     
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Tamás délután "letette a szolgálatot". Most nincs vonalban. Nem tudom, mikor lesz újra elérhető.
    Bele tudunk nyúlni egymás hsz-eibe, hiszen sok esetben szükség lehet rá, amikor a másik nincs jelen. Akkor meg szoktuk tenni. Ha jelen van az eredeti szerző, akkor szólunk neki és ő módosít.
    Játékos hsz-ébe pedig bármikor belenyúlhatunk. Persze csak indokolt esetben. És jelezzük is, ha ezt megtesszük.
     
    imi010, marcsi152, inanna11 és 11 más kedveli ezt.
  13. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Ezek szerint a tejes event is veszélyben van, mert ha nem csak a kulcs fog röpködni, akkor lehet hogy kevés lesz:cry:
     
    kukori80 kedveli ezt.
  14. Ildikó061957

    Ildikó061957 Junior szaki

    Olyan orvost, aki foglalkozik a betegével a betegségével és nem csak azért orvos, mert a szülei is orvosok voltak és elintézték a diplomáját! Ismerek ilyeneket, de nagyon nehéz rátalálni.
    Az eventre laptop megoldást jelenthet, de lehet, hogy inkább el kellene engedni, mert engem az altatási időm alatt kiraboltak, úgyhogy gondold meg mit viszel magaddal.
    Jobbulást kívánok!
     
    fabatka, bendi1121, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  15. dagi18

    dagi18 Fórumelemző


    Köszönöm Mindkettőtöknek! :)
     
    kukori80 és fabatka kedveli ezt.
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    nekem is pont ilyen terveim vannak. :)
    Tetszenek a kitehetők, és a kísértetes kitehetős kertem majdnem üres. Ott a helyük! :p:)
     
    -W-595-, Swordfish, fabatka és 5 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pont a tejes nincs veszélyben, inkább a teliholdas:
    A csöves event ideje alatt villáskulcsot ad a varázsfa, azzal rá tudsz segíteni a tejesre. Ha az véget ér, utána már obszidiánt, de teliholdas felreppenőt csak a teliholdas területről kaphatsz és most a varázsfa nem fogja támogatni amíg a tejes tart. Panni nincs, komfort nincs. Jóóó nem tudjuk hogy mennyire állították a felreppenőt, ezért nem is sírok előre.;) Lehet hogy holnap aratáskor rögtön kapok 650 felrepit. :D
     
    marcsi152, -W-595-, szekulagábor és 10 más kedveli ezt.
  18. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Úgy legyen, szurkolok neked!
     
    fabatka, bendi1121 és kukori80 kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm, én is neked, de csak hüléskedtem hogy oldjam a hangulatot. ;):)
     
    rozo52, Gio, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    "Lehet hogy holnap aratáskor rögtön kapok 650 felrepit. :D"

    Igen!!!! Én is ebben reménykedem!! xD (Asse tudom, mit vetettem a földekbe, olyan régen volt már teliholdas event.) 8):)
     
    Swordfish, fabatka, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.