Visszajelzés Teliholdvarázslat - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Melán :)
    Még tedd hozzá azt is, hogy a malom szele pedig hűtheti a levegőt, ha megpörgetjük:) (PP-akció is lesz:inlove:)
    Imádom a cseresznyét, már nagyon régen ettem, remélem a hőség is enyhül mellé egy kicsit, hogy még jobban élvezhessük:)
    Minden minijátékot, akciót, amit szeretek most ömlesztve kapom meg, de nem baj, keresem a mérleget, hogy ne billenjek ki az egyensúlyomból.:D Na meg számolgatok is egy kicsit pedig utálok:D:music:
    Rájöttem, hogy feleslegesen morogtam a 16 felröpim miatt, kicsit korán tettem és nem kellett volna:) A kedves szomszikáim és az aratások következtében már bőven 30 fölött van/volt úgyhogy már dolgozik az első sorozat kotyvalék a malomban:D (bocs de elfelejtettem a nevét, hogy mit is állítunk elő:D)
    PS: Megnéztem eszelős koktél a neve, mire mind meglesz talán megjegyzem:)
    PS2: A gangon Jónás meséjében bent van, hogy milyen rémes dolgokra lesz szükség a következő időszakban áthozom a linket és csatolom:)
    Ezekre lesz szükségünk a jövőben:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...on-szárnyra-kelhet.14377/page-545#post-736875
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.17
    HéricsBáró, Maszatka47, Gio és 11 más kedveli ezt.
  2. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Maszatka47, Gio, zoldert és 8 más kedveli ezt.
  3. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Ne mérgelödj,;) még csak most kezdtük az eventet. Én is 5 db-bal kezdtem (gülüszem volt ültetve, 6 ól, 13 db fa), jelenleg 13 db-om van két kör eventnövény aratást követően. Legalább egy teljes napot várj meg és utána kalkulálj, hogy vajon lesz-e elég időd az event teljesítésére. Én általában az event feléig nem nagyon szoktam aggódni, a röpik tekintetében. Egyik nap ilyen, másik nap olyan, utána már elég jól kiegyenlitik egymást. Felhőket reggel learattam, nincs ami befolyásolta volna a kezdő röpik db-számát.
     
    Maszatka47, Gio, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Gratulálok Nemzsu! Nagyon szuper! Gondolod van ennél jobb? Csak halkan szeretném kérdezni: elvihetném az aláírásodban szereplő fejlődési taktikát a saját aláírásomba?
     
    Maszatka47, Meellcc, Gio és 4 más kedveli ezt.
  5. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Nagyon köszönöm a sok gratulációt! Sikeres eventet sok felröpit mindenkinek!
     
    Maszatka47, Gio, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  6. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Igazán nagyon szívesen! :) Én köszönöm, hogy beszálltál a ringbe! :) :inlove:

    Engem nem érdekel, mennyi tavaszi koszorúba kerül, de eltökélt szándékom visszaállítani a csevegőben a jó hangulatot! :)

    Egyébként engem így is beelőztél xD Gratulálok!

    Perpillanat, úgy láttam, hogy Marika vezet 27 db-al, de majd holnap reggel 8 után ígérem, hogy tüzetesen visszaellenőrzöm, hogy kinek mennek a jutalmak! :)
     
    majoranna65, Maszatka47, Meellcc és 11 más kedveli ezt.
  7. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Vidd nyugodtan! Bár, ahogy nézem, elég régi anyag....
    De jó, hogy rákérdeztél.... legalább észrevettem, hogy milyen régi a leltár is az aláírásomban.:(

    Szép meló lesz beletenni az összes új cuccot, ami azóta jött.... Nem ígérek semmit (de azt megtartom), de megpróbálom még ebben a hónapban helyre pofozni és valahol majd megjelenek vele. Talán pont a Fejlődési taktikában.
     
    taga1, Maszatka47, Meellcc és 16 más kedveli ezt.
  8. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nem, de állatgondozó sem jött! Ha nem lépsz fel valamiért minden nap, újraindul a napi ajándékozás, tehát nem mindenkinek egyforma.
    Most újra ott a jel, hogy kiválthatom, valószínűleg kiküszöbölték a hibát, aminek nagyon örülök. A következő vetésnél kiderül:D
     
    Maszatka47, Swordfish, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  9. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia drága Zsu, nagyon örülök, hogy látlak !
    Szia, igen, jó lett, meg is vagyok elégedve a kezdettel. 7 boszorkányalmafa, 10 polipfa, 7 szentjános- 5 trutyiszörnytócsa ól , ill. 1X1-ben izzó penészke ami ezt adta. (Legenda 30-as).
    Szia, nagy meglepetéssel látom, hogy "versenybe szálltam" ? -időhiány miatt csak azt láttam, hogy hozták az eredményeket, gondoltam én is belinkelem, - statisztikának jó lesz.
    Köszönöm, hogy ezzel is próbálod a Csevegő hangulatát javítani - a megértő és türelmes válaszaidhoz is.
     
    taga1, Maszatka47, mano607 és 12 más kedveli ezt.
  10. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    :inlove:
    Mondom én, hogy nem rúghatok labdába..... melletted. :D:D
    Gratulálok a szép nagy számhoz!

    Ahogy visszaolvastam, azt is illene megírnom, hogy mi volt ültetve, ugye?
    8 fa, 6 lila szörnyecske és alkonyi árnyvirág 1x1-en.
    A kupám teljes (vagy a kupáim?) és aktiváltam mindenféle felröpire ható felhőt is.

    Szégyen szemre nincs elég agyvelőm raktáron (micsoda képzavar :D). Eljött annak is az ideje, hogy nem tudom az event pajtakészlet igényét teljesíteni ültetés nélkül. Merre tart a világ? :D:D
     
    taga1, Maszatka47, mano607 és 15 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Drága Zsu! Neked nem hinném,hogy nincs agyvelőd. :p Örülök,hogy itt vagy a csevegőbe, bár én nem vagyok még képbe annyira(nyaralás utáni képzavar)
     
    Maszatka47, ursa11, Swordfish és 4 más kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sikerülni fog, nekem az első teljes aratásból 15 felröpi jött, több mint az elsőre.Tehát az eventnövény is adja úgy mint az első aratásom rémnövényekkel,fákkal,ólakkal.Én bizakodom,2 nap alatt készen lesz/ csak el ne kiabáljam/
     
    taga1, Maszatka47, Gio és 9 más kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sali tőlem nyugodtan bármikor kérdezhetsz, hidd el nem lesz háború közöttünk.:inlove: Most ott tartok hogy agyvelő is kell, meg az event gaz már nem kapott szupitrágyát, így várakozás van.
    Vetés forgót szerintem ha beért utána alkalmazni fogom én is mindenképpen, csak el ne felejtsem megenni a bokrétát előtte.
     
  14. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Mindkét farmomon működik 7 db trutyiszörnytócsa ól, ami most készült el. Ezen a farmon 3 db felröpim lett, a másikon egy árva darab sem. Így kell működnie a játéknak? Biztosan unalmas a siránkozásainkat olvasni, de az igazságtalanságot mindig nehezen viseltem el.
     
    Maszatka47, stellácska26, Matold és 2 más kedveli ezt.
  15. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    xDxDxDxD
    Ilyet se láttam még. Ide akartam hozni egy kis képen, hogy mennyi az annyi. Erre olyan kicsi a kép, hogy a képfeltöltő nem fogadta el.
    Mondom én, hogy kevééééééés. -.-:D

    Én holnap utazom el egy picit. Mit nekem event, cserenap, vagy parti pöri akció. Vessen magára a BP. :p:p
    Olyanokkal lehetek együtt, akikkel jól érzem magam és remélhetőleg megismerek olyanokat is, akik régóta kedvesek számomra.
    (Na jó, az igazsághoz hozzátartozik, hogy lapitopi, mobilnet nem marad itthon. :music::music:)
     
    taga1, Maszatka47, mano607 és 16 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kezdésre 19 felrepit kaptam, pár ól, fa és 8 órás növény volt kinn. Felszaporítás után 2x1-be raktam és 6 felrepit adott. :cry: De nem adtam fel, újra 2x1-be raktam. :);):D
     
    taga1, Maszatka47, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Marika312! :)
    Te vagy a csúcs! Gratulálok!
    Ismét bebizonyosodott, hogy a két fajta 8 órás növény közül bár az izzó penészkének sokkal rosszabb a pajtaértéke, de a felröpi tekintetében mégis az a nyerő, az alkonyi árnyvirággal szemben. ;):) Jól választottál! :D:inlove:
     
    taga1, Maszatka47, Gio és 4 más kedveli ezt.
  18. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Elég rosszul indult a felröppenőim száma, de menet közben jön meg az étvágy és elég szépen sikerül haladnom.
    Szeretném már holnap be is fejezni, van elmaradt teliholdas gazdaköri feladatom amit szintén jó lenne befejezni.
    [​IMG]
    Sok sikert mindenkinek az eventhez.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.17
    majoranna65, taga1, brekkencs. és 15 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kellemes kikapcsolódást kívánok. Rád fér. :)( Teee Függő :p)
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen! Jó kikapcsolódást, kellemes nyarat!;)

    Drága "Sellőlány"!:):inlove:
    Köszönöm szépen, nem is rád gondoltam.. Ne feledd a bokrétát! Én kihagytam, a karisüti és a fehérártatlanságra még szükségem van!;)

    2x1-es eventnövény szupertrágyázva 4 bosziüstöt adott. Annyira nem kápráztatott el.:wuerg:
     
    Maszatka47, Gio, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.