Visszajelzés Teliholdvarázslat - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Csak kapkodom a breki fejemet erre is meg arra is. A végén még kiderül, hogy egy nap nem is 24 hanem csak 23 órából áll;) úgy gondolom, ez a kákán csomó keresés csimborasszója, béka kalapom emelem ha valaki ezt az 5 nap 6 napot felül űbereli;) a módik kötél idegeihez külön gratulálok és azon fórumtársaiméra is akik érdemben próbálnak válaszolni. További jó fejtegetéseket:inlove:
     
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Arra már volt példa, hogy ez is kevésnek bizonyult.
    Az XXL fa alappal együtt jön vagy sem? Eveteknél nem szokik egyértelmű lenni.
     
    -Fülemüle-70, osztrak12, Gio és 8 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Gondolom az 1,15 percesig bezárólag kérhetik a dupláját is, de szerintem a 6-8 órásakból elég lesz ennyi.
    Fogalmam sincs hogy kapunk-e hozzá alapot. Azt hiszem legutóbb nem kaptunk, mintha valami ilyesmi rémlene.
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Csak fejlesztést kapunk tesztelések alapján.
     
  5. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Sziasztok!!! Olvasgatlak itt titeket és arra a következtetésre jutottam,hogy iszonyú meleg lehet felétek,vagy rengeteg energiátok van felesleges dolgokra. Nemá vitatéma legyen ez az event időintervallum !!!! Ennyire lepukkantunk téma ügyileg,hogy képesek vagyunk ezen rágódni??? Inkább lobbizzunk azért,hogy legyen végre "saját piaca" a rémséges területnek,még ha időszakosan is,hiszen lenne létjogosultsága.... Van hozzá gazdaköri,immár újabb felhősor is,ami heti rendszerességgel adja majd a tp-t meg a ládát :)cry::cry:) Jáááájjjj aki ezt kitalálta így..... Na de ez van,ettől rémségesxDxDxD Tényleg! Kedves Tamás! Cserenapon beteszik cserélhetőbe a rémes fákat ólakat maradéktalanul?
     
    ursa11, missuzy_53, GA-BI-O-Farm és 15 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Én elkésztettem a fejlámpát, tettem bele új elemeketxDxDNagy bajban leszek a malommal, igen csapágyas, nem megy neki a turbo. xDEszméletlen hosszú időnek találom találom a kutyuru kavitykolástxDxDJa és csak sötétben vetek, aratok, mert várom a csillaghullástxD
     
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem tudok róla, hogy bekerülne a listába :|
     
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Vámpír vagy hogy csak éjjel működsz és nem mersz kimenni a napra?
     
  9. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Az ismertető alapján nem akartam csinálni-.- - van már ilyen(smi): értékítéletem és "kritériumaim" szerint ugyan megérős, de nem kihagyhatatlan.:sleepy:

    De mivel mára és holnapra - külső okok miatt, eredeti tervekkel ellentétben:( - gép előtt ragadtam, ill. cserenapokra pedig "beleszaladtam" egy "egyáltalán nem teherként megélt kötelezettségbe":p:music:, ráadásul "tesztelni":eek: is akarok valamit (az általam legutóbb felfedezett "a teliholdas pagonyban eventzárás utáni bennragadásos ügyködési lehetőségek(!)"8) kapcsán, ezért jelen állás szerint "melleslegesen" ki is végzem az eventet is...:)

    ((Hogy "igehirdetést":music: is tartok-e mindeközben e becses felületen, arra viszont egyelőre nem vállalok garanciát sem pozitív, sem negatív előjellel:D (már csak azért sem, hogy ne lombozzam le itt csupaszra, mint a téli fát, az olvasóközönség - reményeim szerint túlnyomó többségben tobzódó:p - egyik felét, ill. hogy azért hagyjak egy kis kortynyi vizet a reményhal akváriumában az olvasóközönség - reményeim szerint elenyésző kisebbségben szorongó8) - másik felének is)...:wuerg:xD))
     
    HéricsBáró, -Mamek-, taga1 és 18 más kedveli ezt.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Bocsánat, hogy beleszólok, de az értetlenek számára sokkal egyszerűbb úgy írni, hogy 5x24 óra.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.17
    osztrak12 kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    event zárás előtt 2 perccel ültetsz, nyitásra leérik és nem is lesz gazos. Egyéb más lesz a teszt célja?
     
    HéricsBáró, taga1, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Tudod az a helyzet, hogy már nem bírom a fényt és így sötétben matatok majdxDxD
     
  13. Kriszti

    Kriszti Fórum nagymestere

    Óvatosan tesztelj, nehogy rosszul süljön el! ;)
     
    -Fülemüle-70, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  14. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Elmondom, hogy mostanában milyen témákba botlottam a csevegőkbe lépve:
    • kinek miért van, miért nincs mamutfája, ha vette, honnan vette, ha a trágyát vette, mennyit vett, miért vette és miért hazudik róla, hogy vett?
    • akiknek már sikerült az event, miért írják le, hogy sikerült, mert direkt felhergelik vele a többieket és meg akarják bántani a másikat azzal, hogy ők sikeresek
    • de egyébként nem is sikerült senkinek se, csak idejárnak hazudni, mert otthon már nem hiszik el xD
    • aki kész az eventtel, az miből vett annyi felröpit, mert vásárlás nélkül nem is lehet senkinek annyi röpije, hogy már készen legyen
    • miért koppintják egymást a modik
    • a 6 nap 5 éjszaka-e, vagy 120 óra-e, vagy jár-e 6-szor napi 20 ajándék, vagy végül is mind egy óriás hüvelykujjának apró atomjai vagyunk-e és teljesen lényegtelen ez az egész
    De hová tűnt Damon Hill, hová tűűűűnt Damon Hiiiiiill?

    Komolyan, már visszasírom azt, amikor az összetevőkre kérdeztek rá ezerszer, vagy nem tudják felrakni a felhőre a kitehetőt-típusú lemezek akadtak be...Valami nagyon rossz irányba kezdenek elmenni az eventcsevegők.

    Ja, azt láttátok, hogy a 3. kitehetőben Elvis Presleynek van öltöztetve a disznó? xD Valahogy a sírból feltámadó és táncolni kezdő zombik láttán ama ominózus Első Emelet-nóta jut eszembe...

    Az eventnövény és a felröppenő nevétől viszont sírnom kell :D Oké. Több komolyságot. Szóval 2 nap alatt le kéne túrni az eventet valahogy, mert utána Jónás intése alapján termelgetni kéne kicsit bölcs előrelátással...

    ,,Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája!
    Kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül!" (tőlem nyugodtan másolhatja akármelyik modi a következő ismertetőbe xD )

    Esküszöm, ma már nem írok többet, de mentségemre szolgáljon: nagyon, nagyon pocsék és hosszú napom volt! xD

    Szerintem nem, hanem máshol írták, hogy aki be volt lépve a teliholdasra event zárásakor, azt nem dobta ki a terület, még 10 percig tudott ott szöszmötölni, aratni, újat vetni stb... Az a gyanúm, erre izgult rá Pharmer :)

    Na, nagy szerzőktől csak eredetben: Csoki és béke!
     
    HéricsBáró, Sonche, -Mamek- és 22 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Ahhha, mindent értek. ;)
    Néha azért írjál ide is 1-2 oldalt, csak hogy jól tudjunk aludni. ;) Jó sok százalékot tegyél bele. :D:D
     
  16. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Múltkor elfelejtettem számolni a denevérhamik tápkeverési idejével, és bennragadtam az eventzárás utánra a teliholdas pagonyban. A denevéreknek természetesen már nem tudtam odaadni az idő után elkészült hamikat (vagyis oda tudtam, de nem vették el és nem kaptam értük semmit), viszont az időn túl beért fákat és ólat sikerült learatnom (pajtába be is került és benn is maradt, ill. újraetetésnél levonta a tápot), ill. a zárás előtti rémnövényeket sikerült megvizeznem (és csökkentette - legalábbis látszólag - az érésidőt); ezek után arra vagyok még kíváncsi, hogy szántóföldieket vetni is lehet-e eventzárás után (régen csak megjelenítési hibaként lehetett, valójában nem vetette el), ill. hogy Jack boltjában vajon lehet-e garázdálkodni ilyenkor...

    Ez azért gazdakörizésben jelenthet némi fórt, ha vki élére számolja, és megoldja, hogy eventzárást követően néhány óráig még nem lép ki a területről...:music:
    Te kezdesz kiismerni engem...;)
    De csak majdnem talált - csak nem olvastam, hanem közvetlen tapasztalat (ill. azóta igaz, már olvastam is máshol...:))
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt a királynővel is el lehetett játszani. Aki bent volt éppen záráskor annak még 10 percig ment a királynő és be is lehetett adni. (Saját tapasztalat).
     
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Bocsi, de a rácsos bűzcsáp is kell az eventhez, méghozzá a malomban a keveréshez.
     
    -Fülemüle-70, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Helló!
    Az event színvonala determinálóan hat a csevegő színvonalára. Nem az Anktarktiszról játszunk, az biztos. Bár egy egy pingvin előfordul.
    A fák már cserélhetőek. A maradéktalan nem indokolt feltétlenül, ha a 4 hónapot vesszük figyelembe.
    A rémdolgok piaci bevezetésének játékromboló hatása lenne, szerintem. Akinek kevés cucca van a piaccal még kevesebb lenne. Ez a nagy átlagra igaz lenne. Lennének kivételek is. Én biztosan csak vásárolnék. Ha piacozni lehetne a rémdolgokkal nem kellene 24 óra az 50es szint eléréséhez reg után. Ha piacozni lehetne a cuccokkal még ennyien sem foglalkoznának a gazdakörikkel. Így is jópáran ráálltak az újabb eszközök gyártására, mert cserélhetőek. Van már a piacon sokminden. Bőven elég, hogy külön területe van a holdasnak.
     
    -Fülemüle-70, meszimarsi, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Uhh, Te tdusz valamit vagy ennyire sejtelmes vagy?:music:

    ((Amúgy nem rossz az aláírásszöveged...:)))
    Uhh, Te tdusz valamit vagy ennyire sejtelmes vagy?:music:

    ((Amúgy nem rossz az aláírásszöveged...:)))
    Igen, tavaly én is tapasztaltam ("publikáltam" is a témában;)) - idén viszont nem jött össze...o_O
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.