Visszajelzés Teljesítményproblémák részletes jelzése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 13.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    marcsi5556 kedveli ezt.
  2. marcsi5556

    marcsi5556 Fórumlakó

    Szomszika kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Látom Win11 az op.rendszered
    Az Egde-t próbáltad már? Nálam szuperül megy a játék.
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  4. kigyo51

    kigyo51 Haladó

    Szia.
    Igen próbáltam az Egde-t is, de ott is lassú volt tegnap és már jó pár hónapja minden. Én csak nem akartam itt, minden böngészőt kiírni amivel próbálkoztam. FireFoxal is és Opera-val is próbáltam, velük is elég lassú minden időnként. Ez a lassulás úgy látszik nem állandó, mert ma például Chrome böngészőben elég gyors volt, csak néhányszor lassúzott, a kliens gyors volt, csak nem frissítette a játékban learatott vagy vásárolt mennyiséget elég gyorsan.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    ID: 9741269
    Masina: DELL 7760 fullozva.https://dl.dell.com/topicspdf/precision-17-7760-laptop_owners-manual_en-us.pdf
    CPU: 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz 2.30 GHz
    Memória : 32,0 GB (31,2 GB használható)
    64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor.
    Windows 11 Pro 23H2 verzió Aktiválva, eredeti operációs rendszer.
    Merevlemez: Samsung 980 NVMe™ M.2 SSD 500GB
    Samsung 980 NVMe™ M.2 SSD 1000GB
    Böngésző: Google Chrome vagy Firefox ESR
    Internet : 2Gb Telekom net Stiften, alaplapi csatlakozón 1Gb Cat 7 kábel(10GB netsebességet bír)
    Probléma, belépést követően fél ikon nincs alapoldalról kilépve, majd vissza jön-e be rendesen.
    Viszont a ládák nyitása sűrűn kifagy az oldal, F5-l lehet folytatni a fentiek után megint.
    Ma sem működik az játék elérhetősége rendesen, adatvesztés nincs de terhelt a szerver.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.24
  6. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    mikor lesz végre rendesen jó a játék nincs olyan hónap hogy ne lenne valami gebasz nem tölti be rendesen megint a játékot ez sem lesz már olyan mint régen azt kinyomják az ember szemét némi pár semmit nem érö dologgal ugy érzem abba kell hagyni ezt a játékot 32 gb memoria 3200mhz ryzen 72700x 8mag 16 szálon rtx3060 12gb videokártya 500mb net és nem tölti be rendesen ja és samsung m2 ssdn fut ami 7500 olvasási sebességre képes mi kell még hozzá ennél több NASA szerver?
     
    gyökértelen, holdbarát és **viola** kedveli ezt.
  7. buksimaci

    buksimaci Fórum-zöldfülű

    • User ID: 46634445
    • Processzor pontos megnevezése:1th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
    • RAM mennyisége (GB): 8GB
    • Szilárdtestmeghajtóról (SSD) vagy Merevlemezről (HDD) történik a játék megnyitása?: SSD
    • Egyéb hardver adat (amennyiben van):
    • Böngésző vagy kliensben tapasztalható a probléma?: Chrome
    • Tartózkodási ország: Magyarország
    • Internet letöltési sebessége: 341,97Mbps
    • Részletes leírás (mikor történik a játék lassulása, hol és mikor történik a betöltővirágok megjelenése, milyen művelet után jönnek elő a hibák, stb.): Lassan tölt be, de akkor is csak részlegesen, és megint csak tölt és tölt, aratásnál-vetés-állatok hosszabb idő, mire elvégzi amit kell, szezonfeladatnál hiába kattintok a szállításra, többször csak a sokadik alkalommal történik meg a szállítás. A ma indult játék be se tölt rendesen. - sok sok perc után működött
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.24
  8. Petersen58

    Petersen58 Utánpótlás-írogató

    • User ID: 17556876
    • Processzor pontos megnevezése: Teljesen mindegy tőbb korszerű gépen próbáltam
    • RAM mennyisége (GB): 6-8 16 GB mindegy melyi ugyan az a tünet
    • Szilárdtestmeghajtóról (SSD) vagy Merevlemezről (HDD) történik a játék megnyitása?: SSD
    • Egyéb hardver adat (amennyiben van):
    • Böngésző vagy kliensben tapasztalható a probléma?: mindkettőt próbáltam
    • Tartózkodási ország: Magyar
    • Internet letöltési sebessége: min 160 Mbps
    • Részletes leírás (mikor történik a játék lassulása, hol és mikor történik a betöltővirágok megjelenése, milyen művelet után jönnek elő a hibák, stb.):
    • Az előző két event idején is géppel történő aratás után percekre kifagyott a játék, most minden Puzzle elhelyezése után néhény percig margarétázik, ki kell lépni mert rendre meg is fagy! Mindegy hol, és milyen gépen próbálom!
    • Elég régen, játszom ( évtizede) de ilyen sok bosszúságot soha nem okozott!
    • Kérném, az új játékelemek helyett a működőképességre koncentráljanak!
     
    Samborg, Titokzatos85 és holdbarát kedveli ezt.