Visszajelzés Teljes sebességgel előre! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    Üdv mindenkinek a morgolódóban! Egyeztettem azon farmtársaimmal, akikkel rendszeresen ajándékot cserélünk. Az eddigi visszajelzések alapján már biztos, hogy 14 farm egyik eventet sem fogja csinálni. Inkább készülünk a neonosodásra, no meg annak tápigényére. Én sem ma kezdtem játszani (2010), de ez most megint egy rosszul sikerült összeállitás így. Ki-ki maga dönt, hogy mit tesz a farmokon, én biztos, hogy cincogást, nyávogást és brummogást hallgatok! szép napot mindenkinek és jó játékot!:)
     
    fregolinyi, Lillapilla73, Cyra65 és 14 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, az biztos, mert külön terület. Azon pedig el lehet gondolkodni, mi és mikor érik be , / aratás- vetés / akárhogyan nézem, én már ennyi felé nem tudok figyelni. :music::music::music: Illetve az embernek más, sok egyéb dolga is van, itt lehetne lenni 24 órát, én pedig szeretnék aludni is. 8)8)8) Külön üres füzetet már bekészítettem a 3 eventhez. xDxDxD Ja.... még a vonatos is lesz + még 1 füzet. o_Oo_O
     
    Cyra65, maszilva, Farm_Tadity_ és 7 más kedveli ezt.
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szijjjja :) Most őszintén...van olyan event az elmúlt 2-3 évben, (leszámítva a majomkirálynőst, Ingridet vagy a TOP eventeket) amire kapásból emlékszel? Vagy ne legyen 2-3 év, csak nézzünk mondjuk 2-3 hónapot. Van ilyen? Jó, persze, a robotosra emlékszünk, mert annak most lett vége..de úgy egyébként van ilyen? Bevallom nekem nincs. Én arra se emlékszem milyen event volt, és mit volt a nyereménye egy 2-3 héttel ezelőttinek. És nem azért mert csökkent kapacitással működik az agyam, hanem azért mert akárhogy is nézzük, egy kaptafa volt mind. Jó, persze- voltak benne mini játékok, de azok sem voltak akkora durranások, hogy mély nyomokat hagyott volna bennem. Tehát kimondhatjuk az utóbbi idő eventjei felejtősek? Szerintem igen.

    Amikor egy eventre kimondjuk, hogy tetszik vagy nem tetszik, ott mindig a nyeremény minősége határozza meg a tetszést, vagy nem tetszést. Nálam egész biztosan. Én nem tartozom abba a csoportba, hogy event csinálni kell. Kell a francokat kell. Semmit nem kell.

    Mert egyébként mi tetszene (kissé lesarkítva) egy pölö 20ezer db egazt és 2ezer db beadandónál ahol a nyeremény ajándékdoboz és pár TP vagy CSP... vagy ugyan ez az event mondjuk a nyereménye egy arany, vagy uram bocsá' egy gyémánt rekesz? Ugyan arról az eventről beszélünk? Hát persze. És melyik tetszik? Naná, hogy az utóbbi. Emlékeznénk rá hónapok, vagy akár évek múlva is. Hát persze. Mérlegelni kell..megéri ez nekem? Akarom? Nem akarom? És ennyi!

    De ne értse félre senki, ez nem panasz...egyszerű tény. Nem az eventek miatt szeretem (szeretjük) ezt a játékot. Én biztos nem. Nálam nem fullad unalomba a játék akkor sem ha nincs event. Ha bele gondolok renget dolgom van eventen kívül is. Sok befejezetlen GK, piacoznom is kéne, pajtát tölteni, tenyésztenem, állatokat kitenni, TOP-ra készülni...szóval rengeteg dolgom van, és egy event ezekben csak hátráltat. Így aztán nem volt nehéz döntenem erről a két eventről. Ebben a játékban az a szép, és izgalmas, hogy lehet játszani event nélkül is vele. Élvezettel és jókedvvel :) Én most ezt az utat választottam :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    spagetti24, Imi*, Cyra65 és 23 más kedveli ezt.
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot Mindenkinek!
    Leírás elolvasva, megértve. Különösen nem parázom, mert nincs miért! Nem fogok itt stresszelni, hogy hogyan és merre. Szép nyugisan csinálni fogom mindkét eventet! :) Természetesen iparkodom majd a vetéssel, aratással, mert szeretném mindkét felhőt megszerezni. Köszönet dagi 18 és BombadiToma Gazdáknak a számolásért, amivel megkönnyítik a játékot számomra és mások számára is! Azt írtam, hogy szeretném mindkét felhőt megszerezni, de ha nem sikerül, akkor sem fogok hisztizni, sírni és toporzékolni sem. Amit megszerzek, az már az enyém lesz, akár kisebb, akár nagyobb ajándékról van szó! Tanuljunk meg a kicsiknek is örülni! Kosarat nem veszek se kicsit, se nagyot, jutok ameddig jutok a saját erőmből és munkámból.
    Természetesen van véleményem mindkét eventről, felhősorról, de ez a saját véleményem és most megtartom magamnak!
    Kényszer, vagy játék? Mindenki maga dönti el!
    Aki hozzáfog azon Gazdáknak sok felröpit és élvezetes játékot, aki nem csinálja, azon Gazdáknak pedig jó pajtatöltögetést!
    Mérgelődésmentes jó játékot kívánok Mindenkinek! :)
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na, a gyorsvonat elvitte 3025 csillagomat. Ismét fullosnak tekintem a tölgyet, mert ami most nem kellett eztán sem kell.
    Lehet kérem vonatozni, a tölgynél is, és a Rocky Robit nyomni még 127 órán keresztül. (Legalább Balboa lenne)

    És a farmexpressz még 7,5 millától szabadított meg a piros kosárnál. Piroska is már csak egy kis lenyúlós.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    Cyra65, -W-595-, Farm_Tadity_ és 12 más kedveli ezt.
  6. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Csak be is tudd tartani!:wuerg: Elkezdődik az event, birizgálja az ember bögyit, és csak belefog! Szokásból vagy nehogy ne legyen "máá" meg ez is!xD Mindenkinek jó döntést!
     
    Cyra65, -W-595-, Farm_Tadity_ és 13 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    "Döntsd a tőkét, ne siránkozz!" mondta József Attila. De a bögyiről szó sem volt.xD Birizgációról, meg pláne nem.xD
     
    bubafejgingo, Cyra65, hamuska és 13 más kedveli ezt.
  8. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Ilyen amikor az ember szelektíven olvas!:(
    3 előtt léptem be,nehogy reggel learassak előbb,de azt már ugye nem vettem figyelembe,hogy fél 5.Keresem az eventet,ja és szépen learatom a hosszú érésűeket,meg úgy álltalában mindent.Aztán megnézem az ismertetőt.Hát gratula magamnak!Szép nap ez a mai.Pedig a hőség nem mehetett az agyamra.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    fregolinyi, -W-595-, kovacstne és 13 más kedveli ezt.
  9. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Szuper, köszi , hogy beírtad a csevegőbe,igy nem kell számolnom . Engem a felhő nem érdekel a zöld és piros gyárig elmegyek, és számomra vége is az eventnek.
    Akik végig csinálják nagy drukk és grat.
     
    Cyra65, Fenyvesi1010, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.:)
    Aki mind a két eventet csinálja, annak gyatyamadzagot előkeresni. :D Félve dugtam be az orrocskámat, nehogy leharapjátok, de el fogom kezdeni mind a kettőt. :)Először felrohanok a 15-öshöz (1-12-11-14-15 lépésben), mert nekem az az egyik legkedvesebb elem a játékban és igyekszem gyorsan kitenni. :) Utána elrohanok leszedni a bahán a másik event növényeit és utána felkötöm magam egy fára. :D
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Innen szép nyerni! :)
    Kérdésem: láttam, h a Vasparipa és a Szellemvonat nem kötelező eleme a felhőnek.
    De rátehetném, HA akarnám, mint választható dekort?
    Köszi a választ! :)
     
    barbi021951, Leho69, Farm_Tadity_ és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem ráteheted de nem éri meg. Ha kiteszed valahova, sokkal jobban jársz, jó a TP-je.
     
  13. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nekimegyek mindkettőnek.
    Végre valami kihívás.
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia! Köszi szépen!
    A TP-t nem is néztem... de tényleg jók! :)
     
    csopke1, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  15. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Látod-látod! Vigyázz mit kívánsz! Még teljesül!:)

    Most akkor 4 event fog majd menni egyszerre! :oops: :p Hát ez érdekes lesz! :)
     
    taga1, Farm_Tadity_, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!

    Hát akkor még hiányzik egy event, mert plusszban hármat kértem.;)
     
    Farm_Tadity_, csopke1, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó persze. Tényleg birizgálja, de most nem hagyom magam eltéríteni. Ennek két módja van: nem olvasok csevegőt, és telepakolok mindent ólakkal, vagy olyan növénnyel aminek minimum 16-17 órás a nettó érés ideje. Ezek úgyis kellenek GK-ba. A másik, hogy telepakolom fákkal, oszt eldobom a kulcsot és 2-3 napig a farm felé se nézek. :eek: (ez utóbbit biztos nem fogom tudni betartani xD ) Kapára kaszára fel: mindenkinek sikeres, és örömteli eventezést kívánok :)
     
    barbi021951, spagetti24, Imi* és 14 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem fog. Mert a malomkeverésen és a táncoltatáson kívül gyakorlatilag semmit nem fogsz tudni csinálni.
     
  19. Szabi451

    Szabi451 Rutinos


    Beko után szabadon: Ez volt a nap hozzászólása!
    Azota is ezen röhögök.....xDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    barbi021951, Cyra65, -W-595- és 12 más kedveli ezt.
  20. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Igen tudom, de azért mégiscsak fent lesznek mind az eventórán! :music:
    Arra leszek kíváncsi, hogy ez az egész katyvasz mennyire fogja majd az új eventeket bekavarni, aminek megint az lesz az eredménye, hogy hosszabbítanak, kompenzálnak, változtatnak......
    :oops:
     
    barbi021951, Cyra65, taga1 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.