Visszajelzés Teljes sebességgel előre! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha lúd, legyen kövér!
     
  2. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Teljes sebességgel előre! Már így is száguldunk ;) :D...!!! Jelképesen "szép" nevet adtak ennek az eseménynek ;)...
    Imádom a Játékot :inlove:, eventekkel, de eventek nélkül is :D...
    Akár "főműsoridőben", de hivatásszerűen is űzhetjük a farmozást :D, mert mindenfajta eseményből van bőven -.-...
    És ez nem panaszkodás akar lenni ;), torlódnak az események és ez fura :p; szerény véleményem szerint :): heti egy event is bőven elegendő lenne 8); 2-3 szabadnapos körítéssel... :D xD...
    Várom, nagyon várom azt az eseményt, amelyiknek nincs felhősora :), mert annál ilyesfajta motiváció nem létezik :D, hogy azt a fránya felhősort mindenáron meg szeretném szerezni...;)...
    Nemhiába szeretjük ugyanis a "felhőinket" :inlove:!!! Ezek, napirenden gazdagon megszórják farmjainkat: tp. és csp. esővel, termékekkel, állatokkal, ládákkal, etc..., és legszuperebb plusz tapasztalatpontot adó bónuszainkat is a felhősorok biztosítják...8)...
    Nos, ezért szeretjük őket :inlove:!!!
    Úgy döntöttem, hogy mindkét eseménynek nekikezdek :eek:; ha nem sikerül befejezni őket o_O, akkor néhány hét "eseménymentes" időszaknak nézek elébe :D xD...
    Két, párhuzamosan futó eventnél minden szántóföldre szükség lesz/van ;), úgyhogy a trópusi dzsungel kivágásához már meg is rendeltem a láncfűrészeket :p :D xD...

    Morgolódás és méltatlankodás mentes 8), sikeres eventezéseket kívánok :)!!!


    További szépeket és jókat...8)...






    "Sokat kell tanulnia az embernek ahhoz, hogy megtudhassa, milyen keveset is tud."/Széchenyi István/
     
    Imi*, Matyi2004, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, kimentem a fejemet kiszellőztetni, inkább kapálni , a délelőtt írt új event elgondolkodtatott, közben gondolkodtam, a mai

    -ba belekezdjek-e. A döntésemet meghoztam, mindkettőt csinálom addig , míg értelmét látom.

    Mire visszajöttem, látom kékfülű robotunk is meghosszabbodott. De rá is jöttem, ő fog helyettünk kapálni.

    Már enyhén szólva követhetetlen . Mindegy , vele már nem foglalkozom, elkezdem a mai eventet , abból pedig úgyis lesz valamilyen eredmény.

    Kedves eventezők, mindenkinek sok sikert kívánok ! :music::music::music:

    A jövőt meg lehet tervezni, megvalósítani már nehezebb. ;););)

     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    Imi*, meszimarsi, marcsi152 és 22 más kedveli ezt.
  4. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Hajrá! Azért majd jelentkezz meddig bírtad!!!xD
     
  5. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    No azért nem kell szőrszárrrat hasogatni!xD
     
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Végre utolértem magam a visszaolvasásban. ;)
    Megszültem közben én is a taktikámat, most mindjárt nekiesek az alkimistának, és fokozatosan ahogy érik és szaporodik az eventnövény, úgy szabadítom fel fokozatosan a területeket. Egyedül a raktárházak maradnak a farmon is meg a Bahán is. Röpit is jól adnak meg trágyát is, meg most már az aktualitásoknak megfelelően vannak berendezve is, úgyhogy azok maradnak. Én meg mindjárt szaladok elindítani a bingót. Amikor beindul holnap a vonatos event is, akkor az alkimistát a szigetre korlátozom, a farmon meg vonatozok. Ekkor lesz érdemes nullázni, mert egyidejűleg adja mindkét röpit dömpingszerűen, addig meg jön, amennyi jön. :D Megint van egy olyan érzésem, hogy tesztelnek bennünket, meddig bírjuk cérnával. Na, de nem számoltak a makacsságunkkal! :p:D
    Sikeres játékot mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
    Imi*, Matyi2004, meszimarsi és 28 más kedveli ezt.
  7. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    NNa, nem jött bónusz...Nem pörgetek többet 10-nél. De nekiállok. Mindkettőnek.
    Tudjátok, mi a mottóm a mostani esetre? xD Hogy ezt most kihívásnak fogom fel, és így lesz izgi xD Hogy sikerül, vagy sem mindkettőt letermelni alvással, bónusz nélkül, csúszva az aratásokkal, csak csatnival...xD
    Jaaa, várjatok, most az alkimista kezdődött, oda kéne írnom xDxD
     
    Imi*, marcsi152, Domos52 és 18 más kedveli ezt.
  8. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Adódik a kérdés,ezek az eventek most már mindig ilyenek lesznek?csp,tp-s felhő oszt csókolom,sehol egy értékesebb nyeremény a toppot leszámítva,lehetne néha 1 farmaranyfa,egy két farmarany,rózsa terményes stb,nem azt mondom,hogy minden event ilyen legyen,de a havi 5-8 eventből 1 lehetne,hogy egy kicsit megmozgassa az álló vizet,kérjék meg az árát de legalább legyen szórakoztató,mert ez így gyatra,és senki ne mondja,hogy ilyen meg olyan sokat kérnek és mi lesz a kicsikkel akkor,majd megnőnek.
     
    Imi*, meszimarsi, Cyra65 és 23 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Milyen bilit kérsz? Manapság már sokfélét gyártok. :D Ez nem egy jótékonysági intézmény és azt hiszem ezt látod Te is. Ha kell, akkor fizess. Ha nem kell, akkor várd ki. Én kivárom és érdekes módon az eventes titokizékből elég sokszor kaptam új ólat és fát. Nahh, még a veresbegy az nem akart iderepülni, de majd ide fog találni az is. Akinek mindenáron sürgős az új dolgokat kivenni az áldozzon rá, én ráérek. ;)
     
  10. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Ha már bili akkor arany legyen,ól nem kell,fizetnék én de a semmire nem szívesen,és meddig érünk rá május negyvenig?
     
    bendi1121, Imi*, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  11. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Teljes mértékben leírtad azt, amin az utóbbi egy héten gondolkodtam. Nézegettem a felhősoromat és a 70%-át nem tudom eventhez kötni, egyszerűen nem is emlékszem már rájuk. Minap olyan kitehetőket találtam porosodni a raktárban, amikről fogalmam sem volt, honnan szereztem őket (már utánakerestem érdekességképp, a Tavaszi kertészkedés 2. duplán megszerzett kitehetői voltak)
    Lényeg az, hogy tényleg nincs olyan ütős event, ami mély nyomot hagyna mostanában. Persze szeretem a játékot, 2010 óta játszom, és szerencse, hogy az eventek nélkül is van élet a farmon, és lehet szelektálni, hogy megcsinálom vagy sem.
     
    meszimarsi, marcsi152, csopke1 és 14 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó, akkor küldöm az aranyat. :D Tudom hogy mi a gondod és én is azt mondom hogy egyre jobban lefarigcsálnak a nyereményekből. De tegyük fel hogy Te vagy ennek a boltnak a vezetője: Te is adnál mindig valami nagyobb jutalmat ingyen a vevőknek?
     
    meszimarsi, marcsi152, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  13. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Ingyen nem,de valamit valamiért alapon igen,és azt mind tudjuk,hogy mi van itt ingyen,aki ezzel a játékkal játszik az kapásból nem ingyen játszik,ki így ki úgy de fizet.
     
    bendi1121, Imi*, beocs és 15 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A neonból kaphatsz nagyobbat, de az nagy falat sokaknak. Aki titokól-facsomagot vesz, az ne mérgelődjön ha nem lesz benne a kötelezőn kívül semmi és más meg 1 ólból-fából kap. Ez szerencsejáték és mielőtt rákkatintunk a gombra, tudnunk kell hogy nem biztos hogy nyerünk. Ha nem nyerünk akkor nem kell morgolódni. Mindig-mindent mérlegelek előtte: berakom a jobb oldali serpenyőbe hogy mennyit kaphatok és a másik serpenyőbe hogy mit veszítek. Nem volt még olyan hogy megbántam volna, pont ezért, pedig sokszor nagy a kísértés és már a gatyámat is elveszítettem volna.:DEhhez a játékhoz önuralom kell és akinek nincs , az nagyot csalódhat.
     
    bendi1121, meszimarsi, Marika312 és 13 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Gratula, jó pörgetések. :)
    Ennek örömére lemosod a mi kocsinkat is? :D
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. :D:D:D Semmi veszítenivalód nincs ha elkezded. Kiszeded azokat a nyereményeket amik kellenek és már azzal is nyertél ha nem mész a felhőre. Remélem csillog-villog a kocsid.;)
     
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nagyon szépek a mozdonyok. :inlove::)
    Ha megtették volna a szervezők, hogy egyforma érési idejű növényeket tesznek a két eventbe, akkor mind a kettőt megcsináltam, volna, így egyiket sem fogom.
    Nem arra való a munkaidőm, hogy azt lessem folyamatosan, hogy lehet-e már aratni-vetni. Sajnálom, evvan.
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor válaszd ki az egyiket ami az időbeosztásodnak megfelelő és csináld azt. Csak egy tipp.
     
    genka53, meszimarsi, Feca29 és 3 más kedveli ezt.
  19. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok szép estét mindenkinek!

    Magam részéről neki kezdek mindkét eventnek azt majd jutok valameddig.Remélem a végéig,de nem fogok kétségbe esni ha nem jön össze.176 körüli felrepim lett kezdésnek azóta már 246-nál járok.A bahán megy a bingó a farmoson meg a vonatos,mindegyikből kiszedem ami kell azt utána csemegézek még.A hoszabb event gazt öntözöm így egyszerre lehet majd mindegyiket aratni.Aratások között meg a vv event megy és tanulás 1000-el mert kb 3 hét mulva vizsga.Mindenkinek örömteli jó játékot sok röpit kívánok.
     
    zit67, inanna11, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mondom mindjárt csak töröld ki a képet.
     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.