Visszajelzés Tengeri óltörténetek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 17.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hűha, kissé mintha ingerült lennél. :eek: Nem kért ez az event olyan őrületes mennyiségeket, amit ne lehetett volna letermelni. Főleg úgy nem, hogy az event csak a főfarmon, és az ültetvényen zajlik/zajlott. Az összes többi terület a rendelkezésedre állt egész event alatt, hogy letermeld ami kellett. Ráadásul játékosokat hiénának titulálni, azért mert kimerik tenni a portékájukat a piacra fillérek helyett emelt áron, sem túl szimpatikus. A tanulság ebből az, hogy ha nem akarsz legatyásodni, vagy be akarsz fejezni egy olyan eventet, ahol az event kellékeken kívül más is kell, akkor termeld le magadnak, és akkor nem kapsz olyan hiszti rohamot mint most :p
     
  2. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Sziasztok! Teljesen jogos az írásod. Én még csak a 88-as szinten vagyok, de itt is sikerült végig vinnem mind a 12 szintet. A másik kicsi farm még csak 84-es ott is sikerült. Az a legnagyobb baj, hogy panaszkodni, másokat hibáztatni könnyebb mint csinálni. Az event kezdete előtt egy nappal már tudjuk a szükséges hozzávalókat. Mivel ez nem felreppenő igényes volt, így már én is elkezdtem a hiányzó beadandók termelését. Csak oda kell figyelni és gondolkodni. Ha valaki nem akarja termelni a szükséges dolgokat és inkább megveszi a piacon akkor jogos, hogy fizesse meg a másik gazda munkáját. Hiszen aki a piacra viszi a terményét az megdolgozott vele. A lustaságnak ára van. Én inkább termelek magamnak, de nem szidom az árakat. Az idő mindenkinek pénz. További szép napot kívánok.
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Az utolsó két aratás jön, azután pajtatöltögetés... Kifogytam mindenből és nem érzem úgy, hogy megérte.
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Sajnos a Tengeri óltörténetek event véget ért, így bezárul a csevegő is.
    Remélhetően mindenkinél, akik játszottak, szépen felcseperedtek a kis állatkák, és most vígan lubickolnak tovább a vízben.

    Búcsúzunk tőlük:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.