Visszajelzés Tengeri szimfónia - 24 órás gazdaköri küldetések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.3.19
  2. kozmaerzsi37

    kozmaerzsi37 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Érdeklődni szeretnék mit tudok még csinálni hogy 40darab felhuzós kulcsom hiányzik mit űltessek vagy mit csináljak.Köszi a választ.
     
    magika kedveli ezt.
  3. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Engedd meg hogy enyhén kritizáljam a felröppenő kérésre a szabályt. Rendben van hogy nem ez a helye, de a megadott topikot nem olvassa senki. Most hogy írtad beleolvastam. De furcsa mód nem találtam olyan hozzászólást, amelyik felröppenőket ajánlott fel.
    Így a felröpiket kérők olvashatják egymást - jé, te is --- te is -- te is felröpit kérsz?
    Eloszthatják egymás között a hiányzó felröpiket. :( :(
     
    osztrak12 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Honnan tudod, hogy nem olvassák az emberek? Nincs visszajelzés, hogy valaki felajánlja és segít? Annak nincs helye, hisz nem csevegő...
    Az tény, hogy szinte olyan hsz nincs benne, aki önként felajánlja, hogy jelentkezzenek az emberek, de hisszük, hogy a sok kérésre valaki privátba felajánlja a felröpit.
    Az eventcsevegők nem azért vannak, hogy oldalakon keresztül a felröppenő kéréseket olvassuk.
    Tetszik, nem tetszik, ezeknek a csevegőknek ez a szabályzata.
    Téma lezárva!
     
    nyuszika215 és osztrak12 kedveli ezt.
  5. magika

    magika Fórum mestere

    Ha tudsz tenyéssz állatokat. Az tutira ad 5 ből 2 vagy 3-at. Ha ez nem megy nincs ötletem, mert se az állat se a növény nem tuti. Gyengén repül.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  6. paloooo

    paloooo Rutinos

    Szia!
    Érdeklődnék, hogy a Kagylószóló és fejlesztései (kagylókórus 4) az event végeztével is játékban marad (ki lehet tenni) és adja majd a TP? Vagy eltűnik a játékból?
    Köszi
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Kagylószóló1 bármelyik fejlesztésű dekorja, mellyel rendelkezik a játékos, használható az eventet követően is. (A metronóm adomány nem fog működni, de a tp-t adja az elnevezéseknek megfelelően.)

    Ismertetőben szerepel, kérlek tájékozódj!

    Jutalmakról szóló poszt: https://board-hu.farmerama.com/inde...-órás-gazdaköri-küldetések.17798/#post-975237
     
    osztrak12 és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Rendben, azért egy időn túli 7-est dobok még.
     
  9. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia genka!
    Nekem ilyen nagy traktorom nincs. Teljesen más a Felhőm.:wuerg:Tőlem azt kérte,hogy rakjak a Felhőre,amit akarok. Így 1x1-es Wilson, 2 db Foglalt fa és 2x2-be pedig 1 db Vulkánt raktam,hamár 1x végre szabad utat kaptam. Azok nem sok mindent érnek úgy sem.;)xDxDxD
     
    genka53 kedveli ezt.
  10. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Tengeri szimfónai emlékkép. Igen, odafigyelős volt az event, bár nem kért sok beadandót (szerintem), azért "észnél kellett lenni".
    [​IMG]
     
    zsani_apja, -ágianyu33-, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. magika

    magika Fórum mestere

    Meglett a felröpim, így az event kész! Mindenkinek köszönöm aki tanáccsal és mással segített vagy szurkolt!
     
    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy gyárfejlesztés benne maradt az eventben:wuerg: No sebaj... most ennyire volt kapacitás:music:
     
    HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia osztrák12!:)
    Valóban, mindenki azt rakhatott rá, amit akart, mert nem tematikus a felhő. Én ezeket szemeltem ki, hisz már régóta porosodtak a polcon, a felhőn meg legalább szépen mutatnak is, azon túl, hogy friss levegőre kerültek. :):D
    Azzal nem értek egyet, hogy nem érnek semmit azok a dolgok, amiket te felraktál, hiszen ugyanúgy megkapod a felhő jutalmait, mintha a frissen szerzett, jóval értékesebb dekorokat raktad volna ki ;):

    "Lezárási idő: 96:00 óra
    Kategória: Tárgyak sorai
    Jutalom:
    - farm szint x 2.500 TP
    - baha szint x 2.000 BTP
    -2 db Trágyás láda"
    További sikeres játékot kívánok! :):D:inlove:
     
    -ágianyu33-, osztrak12 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Rég láttalak;) Remélem sikeres eventet tudsz magad mögött;)
     
    osztrak12 és .barbi1. kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Emlékszem, amikor az állatok megválasztották nyuszikát a legerősebb állatnak...
    És egyet elhihetsz még: a pozitív és negatív csak nézőpont kérdése.
     
    Fatther, osztrak12 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A "Tengeri szimfónia" 5-ször 24 órás küldetési event-sorozat véget ért.

    A topic bezárt!


    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az esemény sikeres teljesítéséhez!
     
    genka53, osztrak12, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.