Visszajelzés Tengeri varázslat csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jucus,olyan régen kezdtük már az eventek összekapcsolásával a felhők kiválthatóságát! Ez elég hosszú csata volt a felhőkért! Neked nem?Az az igazság,mig bele nem kezdek az eventekbe, nem tudom,hogy tetszik-e! általában,mindig hozzákezdek,és a végén be is fejezem.Sikeres eventezést,kellemes délutánt kivánok.
     
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Most félre ne érts! Mindig hezitálsz(én is szoktam) aztán eljutsz oda, hogy megcsinálod-pikk-pakk:inlove:Hát..... tényleg nem ma kezdtük.... Csak azt kívánom, hogy még nagyon sok évig játszad Magdika!!!!!!! Sok sikert neked!!!:inlove:
     
    juliannakoczkas és magdi06 kedveli ezt.
  3. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Ez a KVÍZTÁR nagyon praktikus. Miért nem lehet tudni ezekről a pompás segédeszközökről korábban? Pl.: a játékismertetésnél, ? Oly sokszor van a játékban olyan téma, amit hiába keres az ember logikailag megfelelő helyen, ott nincs. Majd pironkodva bár, de megkérdez Titeket a játékos és rögtön beteszitek a linket.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. TUFINGER

    TUFINGER Fórum ismerője

    Rá lépek a kérdőjelre ésutána hogy tudom a kviztárt előhíni Kérlek segíts
     
    Ribiszke, csajboke és Sanyat kedveli ezt.
  5. erika260665

    erika260665 Törekvő

  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Azt hiszem az egeremet odaadom a cicáimnak. Folyton duplán kattintok vele, most sikerült egy kitehetőt duplán kiváltani, pedig, már kész lettem volna a felhővel, és a rávalókkal is. Most mérges vagyok egy kissé. Viszont még csak csütörtök van, még belefér az időmbe.
    Biztos valaki meghallotta, hogy kevés a felhőkre való kitehetőm, hát segített rajta.:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    GA-BI-O-Farm és juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok felhőm beüzemelve.
     
    Sali~*.*, Ribiszke és zsani_apja kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem csak neked, hanem másoknak is írom, hogy egy rossz egér sok galibát tud okozni. Nem csak a játékban, hanem bármiféle netes dologban (lásd netbank, netes vásárlás).
    Bocsánat, hogy ilyet mondok, de egéren nem szabad spórolni, mert többe kerül a leves, mint a hús. A "kínainál" vett 800,-Ft-os egér csak annyit is ér. 3 hét múlva lehet venni a következő 800,-Ft-ost. És ez hónapok alatt nagyon sok pénz.
    Érdemes körülnézni a minőségi egerek között és azokból beszerezni egyet. 4-5000 forintért már komoly, strapabíró (gamer) egereket lehet venni.
    (Ha olyan üzletbe tudsz menni, akik picit értenek a szakmájukhoz, akkor kérhetsz dupla katt-os egeret is. Azon van egy külön gomb. Ha azt megnyomod, dupla katt-nak számít. Kisfarmokat remekül lehet aratni vele.)
    A mi családunkban (fiam is sokat játszik) a Trust márka vált be. Több évet kibírnak, intenzív használat esetén is. Keress rá a neten, szerintem érdemes.
     
    mamszi5107, Matold, PalMa és 12 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, ha nincs nyitva a fórum játék közben és nem tudom a választ, akkor úgy szoktam hogy egy új lapot nyitok, a böngészővel megkeresem a fórumot, ott megkeresem a választ és visszamegyek a játék lapjára és beírom. :)
     
    erzsike511, Fuhur, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  11. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Kedves Kékmadár! Szeretnék a " 223 " hsz-re valami választ kapni.
     
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Egyszerűen kihúzod a képernyőre és mindig ott lesz.
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezt a húsvéti eventhez csinálta Wolf. Mikor most kezdődött, már hozta, hozták többen is a linket. Amúgy itt szerintem kérdezés nélkül is meglehet találni mindent! ;) .., mindent is! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.20
    kovacstne kedveli ezt.
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Az első társasjáték a szülinapi eventnél jött be. A szülinapi event már 3 napja futott, amikor itt bemutattam az ötletemet, azaz a kvíztárat. Azóta volt már a húsvéti eventnél is, és most is. :)

    A következő társasjátéknál is természetesen jelen lesz. :)
    Köszönöm a szavaidat, örülök hogy hasznára válik mindenkinek. :inlove:
     
    ljanika6, mamszi5107, Matold és 8 más kedveli ezt.
  15. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az aktuális eventek csevegőjében, nem feltétlen van moderátori válaszadás. Kérdések, problémák megoldására a segítségkérő topikok szolgálnak, ahol rendszeres a moderátori jelenlét.

    A kvíztár az event indulása után készült el, a játékostársak közreműködésével. Előzetesen nem volt rá lehetőség.
    Se engedély az elkészítésére, se a jó megoldások nem álltak a moderátorok rendelkezésére.
    Ezért, csakis utólag lehetett elkészíteni.

    Ha a jövőben még lesznek hasonló eventek, a kvíztár akkor is utólag a játékosok közreműködésével készül majd el.

    A fórum felépítése nemzetközileg egységes. A készítőinek ez a felépítés volt a logikus. Nincs rá lehetőség, hogy más formában, különböző igények alapján átalakítsák.
    A kereső funkció használatával találjuk meg mi is a kérdezett, keresett linkeket.
    Ezen lehetőség használata mindenkinek rendelkezésre áll.
     
    Matold, maszilva, vihence és 3 más kedveli ezt.
  16. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm a segítséged. Ezt az egeret már 3 hónapja már lecseréltem, de az új hamar elfáradt, és amíg találok egy jót,addig gondoltam használom ezt a régit. De nem volt jó ötlet. Rákeresek a neten , ahogy javasoltad, azután jól eldugom a régit.:)Egyébként , hivatalos üzletben , egy év jótálással vettem, de az eladó , ma kinevetett, és elhajtott, hogy mit képzelek.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Hangosan felnevettem! A szomszédom aki az örökbe fogadott fiam szokta mondani,hogy mama mindent megtudod főzni, még a mindent is!xDxD
     
    GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Bónuszláda, a pályáról:
    [​IMG]

    Megérte elkezdeni! :inlove::inlove::inlove:
     
    ljanika6, maszilva, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, szerintem igazad van, de azért ki lehet fogni olcsón is jót. Az egerem már a második gépet szolgálja, több mint 10 éve vettem, kb. 1200 Ft-ért, az új géphez kaptam egy új egeret, amit egy darabig használtam, aztán előkerestem a régit, mert jobb, mint az új. :) Fürgébb. :inlove::) Speedlinknek hívják, vannak belőle drága fajták is, de ez egy alapkivitel, annyi baja van, hogy lekopott róla egy csomó helyen a festék. :music::)
     
    Sárika555, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Speedlink, link az egérrel. :D Ez jóó. ;) Nem felejtem el, szerzek be egyet.
     
    Ribiszke és Sanyat kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.