Visszajelzés Tengeri varázslat csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Lassan sírógörcsöm van....:( Olvasok, olvasok, egyszerűen nem látom. Hol van, hogy 25 játék után megvan a felhő, nem kell külön kiváltani? Bocs, tényleg nem találom.....
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nem úgy van, hogy megvan ;)
    Minden játék végén 4 érmét kapunk, 25*4 =100, és épp annyi csillagos érme kell a felhőhöz és a 3 dekorhoz összvissz.:)
     
  3. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Sajnos nem teljes a lista: Kriptamécsesre tettem de nem az. :([​IMG]
     
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Benne van ez a kérdés, és a válasz is. Az éjféli tölgy a helyes válasz.

    upload_2020-8-13_20-58-40.png
     
    ambrusne, nagymami2, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  5. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Ahogy mondod, most megtalálta a kereső, mikor irtam a kérdést a kimásolt lista nem adta ki, ez a peh :( Köszi
     
    Sanyat kedveli ezt.
  6. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Pár perce megnyitottam a lexikont, a vírusirtóm jelzett, hogy kinyírt egy kártevőt! Vigyázzatok!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nekem nem jelzett a vírusírtó, de itt a fórumban is megtalálhatóak a válaszok, ha esetleg valaki aggódna :)
     
    fregolinyi és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia fregolinyi!
    Nincs semmiféle vírus sem a Farmerama játékban, és a Fórumán, valamint a játék hivatalos Fórumán megjelent, általunk (Magyar Moderátori Team) készített linkekben sem!
    Megkérlek, hogy ne keltsél pánikot!

    Tekintettel arra, hogy Wolf a kvízkérdéses oldalt támadás miatt letiltotta, javasoljuk, addig használjátok a csevegő 10. hozzászólásában leírt kérdés - válasz összeállítást:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/tengeri-var%C3%A1zslat-cseveg%C5%91je.19842/#post-1119364
     
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Wolf[Black]!
    Köszönet a gyors hibaelhárításért!
     
  10. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Köszi, aranyos vagy! Ez teljesen összezavart: "mert aki megcsinál 25 játékot, az automatikusan megkapja a felhőt is." Nem vagyok formában....:eek::cry:
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Formában vagy te. Van, hogy az automatikát ki kell váltani. :D ;)
     
    Gio, Sali~*.*, Havasi_Gyopár és 3 más kedveli ezt.
  12. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Sziasztok! Sikerült 4 db medúzát megszereznem, még kell 1 db. Azt itt megtudom szerezni? Köszi előre is a segitségét.
     
  13. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Elnézésedet kérem, hogy nem tudtam ilyen szakszerűen leírni, de pontosan azt szerettem volna elmondani mint Te!! Kétszer próbálkoztam, és a vírusírtóm írta ki, hogy támadás, kártevőt eltávolította, és a Wolf ... nem tudom a szakszerű kódokat, letiltotta! Valóban nem tudtam ilyen jól leírni mint Te, nem vagyok informatikus, semmiféle pánikot nem keltettem, így nem értem a dörgedelmet. :-(
     
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Lemaradtam valamiről?
    Tudomásom szerint csak 4 medúza játszik, amit oda kell adni Mackó bácsinak a vízmániás eseménybe, hogy többet horgászhasson és több gyöngyöt fogjon.
     
    juliannakoczkas és inanna11 kedveli ezt.
  15. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Nekem még van egy ládám azt nem tudtam aktiválni. Még kell wgy meduza. id.sz.12025635
     
  16. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Tényleg csak 4 medúza kell. 7, 4, 2, 1 buborékokat a Tengeri varázslat event idején tudjuk kipukkasztani.
    . Biztos hogy azt az 1 ládát medúzával kell kinyitni?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.20
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Amennyiben ellenőrzést szeretnél kérni, akkor segítségkérő topikban jelezd azt légy szíves!
    A farmnevedet és ID számodat kérjük szépen hozzá.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Nem létezik, hogy azt az 1 ládát "Iránytű"-vel kellene kinyitni? Többnyire az maradt bezárva. Összehasonlításként nézd meg a következő képet, ami az én farmomon készült : https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/image/r6WN
    Középen a legalsó buborékról beszélek.
     
  19. csdávid8

    csdávid8 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! 2 medúzát lehet venni triviapontokért, a másik kettőt hogyan lehet megszerezni? Köszönöm!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    nem jó az október :) de a jó választ nem adja ki :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.