Visszajelzés Tengerparti nyaralás - hétvégi küldetések event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ezt is köszönöm, akkor nem kell a tájékoztatót sem nézni.....holnapig pihenés!!!
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó ez így szellősen;) Kedvünkre haladhatunk mindennel a farmon;) Most ízlelgetem a napi 2 átalakítást;) A majomforgás teljesen felfordította a dolgokat!
     
    GA-BI-O-Farm és ildiko44 kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Eventnövény szaporodik;) Szerencsére minden gubanc nélkül indult az event!
    Sok sikert mindenkinek!
     
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! az eventet elindítottam...majdnem a fényvirág ment a földekbe:oops:130 röpim lett, Saguároval:p
     
    DevilMókus, maszilva, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    108 felreppenőm van:music:

    Bakker majdnem elültettem a fényvirágot isxDxDxD Nem is értettem miért van 2 gaz... :wuerg: Azt hittem hiba, majd megvilágosodtam8) Nublonék is itt vannak:p
     
    cirmi54, DevilMókus, cskati01 és 5 más kedveli ezt.
  7. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok, 20 panni segedelmével és ixorát választva 188 üres üvegem lett. Kezdésnek 10 csukabogyó helyett 18 lett de ne kérdezzétek honnan és miért mert az event dömping közepette csak ültetek aratok, amit kell leszedek megyek oldalról oldalra figyelek a fórumban stb stb de, hogy honnan a 18 csukabogyó nem tudom és nem is akarom követni/kideríteni de bizonyára meg van a magyarázata, valami többszörösen átívelő eventekből származhat.xD:p:p:music:
     
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    És láss csodát, már elsőre kegyes volt a kerék [​IMG] xD
     
    cirmi54, DevilMókus, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ügyes;) Én még nem pörgettem...
    Vajon meg kell simogatni a monitort pörgetés előtt?:music: A leköpködést kérlek ne javasold... ma már takarítottam;)
     
    cirmi54, DevilMókus, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Volt annak a Játékosnak +8 db Sárga csukabogyó eventnövénye az előző küldetésből, aki két hete azt is teljesítette.

    Ugyanúgy +6 db Üres üveg felröppenővel kezdett most aratást megelőzően, hasonló okból.

    Nem kérdezted, de leírtam, hátha segítség ez az infó másoknak. :)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam a pannik a menüben figyelnekxDxDxD Náluk ez a rutin:wuerg:
    105 pörgetés -party- 2*+1 növény 2*+1 állat..... Többet nem pörgetek ezt osztom be;)
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Én is így voltam a napokban, csak éppen event nem volt :) Mutatta a kerék, pöriztem, adta..... Most kb 15-20 pörgetésből jött egy +1 bónusz, többet nem áldozok rá. Ixorám volt ültetve, 23+1 Pannival meg a napi ajándékokkal /köszi Gabi/ 217 db lett a felröpi.
     
    lovardatanya, DevilMókus, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész;) Nagyon gyorsan sikerült;) Jöhet a következő!
     
    lovardatanya, cirmi54, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Készen is vagyok.Jól adta a felröpiket,igaz most először raktam be a Pannikat,eddig mindig elfelejtettem.Volt 2x 100-as és 3x +1 pörgetésem.Megspékeltem Kacsa Katával..Az egymagvú tököt kellett kétszer ültetnem szuper trágyával, röviditett idővel.Szuperül sikerült.Jöhet a pihi!Sikeres eventezést mindnyájatoknak.
     
    lovardatanya, cirmi54, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Nagyon gyenge a felröpi. Nem nagyon szoktam zaklatni Pannikreket, de most lezsíroztam velük, hogy kicsit segíthetnének. :) Egy kikötésük volt. Tököt kell ültetnem, az sem baj, ha egymagvú, ezt kérték. :D

    [​IMG]
     
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Pannik ugyan kint vannak, de a röpi mennyiség még nem elég. Az e.gaz kész, most hosszabb érésű növény van vetve, a röpi érdekében. Izgulásra nincs ok, mert nem olyan sok hiányzik már.
    Sikeres játékot Mindenkinek!:)
     
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Hát én csak tegnap este jöttem rá hogy van ez az event:wuerg:xD
    Szerencsére volt maradék mag ,és életbe volt 1db 100% bevételi (nublonok ,és a rozmár miatt 0 -tam;):)szeretném a gazdaköröket befejezni:)), így estére ki tudtam ültetni komfortra, növény már meg is van.:)
    Jelenleg csilivel, pannikkal ,zöldséggyorsítokkal röpizek 1 *2-es talajon, mert üres üveg még kell:)o_O
    Este a sisakbab ha más nem lehoza mondjuk ahogy számolom kb:music:
    Jó hétvégét.:)
     
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sziasztok. Éjjelre habanero paprika volt, röpi megvan, utolsó adag növény érik :)
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Az jól adja az üvegeket.200 körül kapsz, remélem!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagy szántóterület van kint. Kíváncsi leszek. ;)

    45 db- ot kaptam. Most átálltan 172 db 1x1- re.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.7.22
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.