Visszajelzés Termelői üzletelés (2.) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 1.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Avalon

    Avalon Utánpótlás-írogató

    +Szia! Szerintem kitetted már valahová az alapot, csak elfelejtetted a helyét. Amennyiben egy segítségkérő topikban kérdezed, valamelyik moderátor biztos megkeresi Neked:)
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  2. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Ha megpróbálod kitenni mindenhol a fejlesztést megmutatja magát. Az alapot nem tudod kitenni a házi kedvenc futtatóba.
    Legközelebb segítségkérő topicba írj ilyen dolgokat.
    Én még csak a két oldalsávot adtam be, nem volt rá érkezésem.
    Beadtam a növényeket, még jó sok hiányzik, felröppenő is kell, csak nehogy fejbe találjon.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.21
    Csoki2020, ljanika6, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Tapasztalat, hogy ez nagyon jó gondolat. Én már egy ideje ezt tudatosan csinálom és most is tapasztaltam, hogy pár ezres tételekből is villámgyorsan össze lehet kapni 200 millió csp-t. Van pár dolog, ami amolyan állandó portékám, de a többivel "spórolok". Ennek az egésznek a lényege a kivárás, tehát itt a türelem fizetődik ki, vagyis ez alkalomszerű - ezt fontos figyelembe venni annak, aki szemez ezzel a lehetőséggel (most ez nem konkrétan neked szólt Holdfény, hanem amolyan kitekintő volt). Amikor olvastam a pletykában, hogy mi kell, tudatosan termeltem. Most neon ólakat és rózsa terményeseket építgetek magamnak és vannak az én piacomon olyan ehhez szükséges tenyészállatok, amik az én számomra elfogadható árfekvésűek. Most ezekre "gyúrok" egy ideje, s ez az alkalom sokat lendített rajta. Még egy példa: az én piacomon a gyümölcspiac ideje alatt meg szokott mozdulni a józsué termése, ami érthető. Ezeket is lehet előre kalkulálni, hogy amit nem adok be, az oda megy. Persze ki kell tapasztalni a piac mozgását, ez több alkalom, mert csúnyán rá is lehet fázni a kirakott tételekkel.
     
    -W-595-, eviii_mee, Csoki2020 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen ezért lehetnek fontosak a pletyka morzsák;)
    Én csak a kedvem szerint termelgetek... hol ezt hol azt;) Amikor a gazdakör nem kíván semmit mert most pont üres...:music:

    Néha átrendezem a farmot és azt szaporítom amiből a legkevesebb van;) Maga a piacozás alapból nem vonz... 8)
    De ilyenkor látszik az eredmény;)
     
    eviii_mee, Csoki2020, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hát igen, másként játszunk, mert mások a célok. Én még építgetem a farmom, csinálom a gazdakört, engem még érdekel a piac. De én is biztosan eljutok majd oda ebben is, mint pl. Bahán, amikor kiváltottam a rúnákat, hogy már nem érdekelt többet, hogy haladjak a szintekkel, akkor visszább veszek majd és már csak a puszta öröm kedvéért csinálom. De az még arrébb van. ;) A lényeg, hogy élvezzük, akármit csinálunk is. :D AB pálinkát is főzhetnék már, de csillag pogácsát még nem tudnék felszolgálni hozzá. De ez így nagyon jól van. Most ennek örülök, mert azután majd elmúlik ez az idő és többet már nem jön vissza.
     
    eviii_mee, Csoki2020, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A jelent kell élvezni;)
    A jövő csak a képzeletünkben létezik... hiszen mire ideér... addigra jelenné válik;)
    Én kicsi számomra elérhető célokért játszom;) Pl x időre szintet lépek.. most pl a tervekhez képest 5 nappal előbb fogok:music:
    Vagy főznék aranybanán pálinkát is de sajnos még nem lehet.... csillagpogácsa is sülhetne mellé8)
    Mindig hoz a játék kihívást... :) Játszani jó;)
     
    Csoki2020, Nagyii58, kukac0121 és 5 más kedveli ezt.
  7. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Nem tudja valaki,hogy lesz e boldog bébik napja ?
     
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia holnap lesz
     
    kovacstne kedveli ezt.
  9. kékiringó

    kékiringó Járnitanuló

    Teljesen egyet értek veled, Sok ormmel tölt el. K kudarcokat kerülöm. További jó munkát kívánok!
     
  10. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Sziasztok. Nem találom a Palibácsi alap cuccot, amikre rá rakjam a fejlesztéseket :/ ilyenkor hova forduljak? köszi előre is
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Bármelyik segítségkérő topikba írhatsz nyugodtan szívesen megkeressük neked.
    upload_2021-6-3_21-8-25.png

    A farmnevedet és az ID számot kell megadnod csupán.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gondoltam beadom a növényt és megnézem, hogy állok. Ami fogadott.. :D
    [​IMG]
    Azért csak sikerül WINDOW- ot átkonvertálnom. ;)
    [​IMG]
     
    Fätum, Csoki2020, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  13. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sikerült befejezni! xDxDxD
    Üdv. Gazdatársak!:)
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Zsani_apja!
    Te aztán tényleg tudsz! Még konvertálsz is eventezés közben :D.
    Nem játszol véletlenül Firefox-szal?
    A nemrég kapott infók szerint egy rés miatt van egy hiba a Firefoxnál, ami a játékot érintheti. Ezért a menüben a súgó / Firefox névjegye kifejezésre rákattintva automatikusan keres a Firefox frissítéseket. Ha van, felfrissül a Firefox legújabb verzióra, és akkor már csak jobb lehet. (Remélhetően.)
     
  15. péterfaijánosné

    péterfaijánosné Utánpótlás-írogató

    Tudom, hogy nem ide tartozik, de megírom, mert bosszantó: 4 PP-ből 3 sárga birkanyíró állomást kaptam. Abba is hagytam a pörgetést. Bocsi.
     
    )Manoka kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnálom, hogy csak azt sikerült kipörgetned.
    A kerek-kerék sajnos már csak ilyen, szerencse is kell hozzá, és azt nem tudjuk befolyásolni.
    Bizakodjál, hogy legközelebb több szerencséd lesz.
    És úgy is legyen! :)
     
    eviii_mee, Csoki2020, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Jobban ki sem számolhattam volna... ;)
    [​IMG]
    Szia!
    Csak azzal játszok. Amíg ez működik valamennyire, addig etetem az állatokat. :)
    Köszi az infót!
     
  18. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    köszönöm
     
    Csoki2020 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Csoki2020, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    1....azaz egy darab szupertáp>:(>:( mint jutalom.....és még mindig játszom....:oops::oops:
     
    inanna11, Anna051955 és ildiko44 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.