Visszajelzés Termelői üzletelés (2.) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 1.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imifiu

    imifiu Junior szaki

    2 oldali beadás teljesítése után ,nem 1 jár hanem 4 szupertáp, jobb oldali sáv végeztével 7 farmpengő ;)

    Nos ha előbb a 2 sávot csináljuk meg, utána adagoljuk az event növényt, és a felröpiket akkor összesen 60 szupertáp, és 105 farmpengő íródik jóvá event végesztével:)
     
    GA-BI-O-Farm, PZoli64, Csoki2020 és 3 más kedveli ezt.
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Jöttem aláírni a jelenléti ívet :D Látom többen már kész is vagytok az eventtel, gratulálok mindenkinek, nagyon ügyesek vagytok :inlove: Én szokás szerint késve kezdek megint...öhm...most xD Mivel jókora csúszással indulok, át kellett számolnom, hogy kész leszek e, ha most nekifogok. Az első hirtelen gondolatom az volt, hogy hagyom a francba, de aztán átértékeltem, miután elővettem a kockás füzetem :music:A szaporítással hajnalban végeztem, és most érik az első kanyar teljes terület event növény. Azt számolgattam, ha komforba ültetem, akkor hétfő este felé kész tudok vele lenni, ha tudom tartani az aratási időket. A felröppenőkkel nem lesz gondom, mert az autós mozi matt nulla perceztem, hogy meglegyen az is úgy, hogy a felröppenőkkel megvagyok.

    Az van, hogy a bahás egyéb növényekkel leszek bajban. Abból baromi pocsékul állok. Úgy, hogy lebontottam a bahát, és termelem a 7ezer db-os egyéb növény kellékeket. A maracuja és a szőlő az kész, de még hátravan a fahéj, vanília és az ananász. Eléggé pazarlóan fogok most termelni, mert a hiányzó egyéb növények miatt muszály trópusi coladat is használnom. Az eventnövény némi kerekítéssel 4 órás, a bahás növények kerekítéssel 2 órások, úgy, hogy kénytelek leszek cserélgetni a csatnit és a coladat min 4 óránként. A colada-val 2x tudok aratni, aztán kuka, és megy a helyére a csatni. Aztán csatni kuka, és megy vissza colada. Ez azt jelenti, hogy minimum 8 coladat és ugyanennyi csatnit fogok elhasználni így, ha 17 aratás kell az event növényből, hogy meglegyen. De muszály így, mert a kerék most nem szeret. Egy db 6 órás termésbónuszon kívül nem jött semmi. No nem baj, azért nem dőlök a kardomba xDAhogy számolgattam így is meg lesznek.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.21
    -W-595-, -vadocka70-, hamuska és 12 más kedveli ezt.
  3. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    -W-595-, jutka190226, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép napos Vasárnapot mindenkinek;)
    Élőholt kincs és Virágcsokor lett a piccolo ládából, de még nem vagyok kész;)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Event kész;) Most hagyom dolgozni a faaratót;)
     
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek!Kész lett délelőtt ez az eventem is,sőt a másik is!xD
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok, én délután lettem kész, sajnos a bónuszok most elkerültek, de így is sikeresen befejeztem az eventet. Mivel kevés ppörim van, spórolok vele, mert mostanában nem szeret a kerék, de ezek után kölcsönös az érzés.
     
    jutka190226, -W-595-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A piccolókból levéltánc és pöttyös ernyőgomba lett. Ez szerintem jó. Még gazolok, mert hiányzik még a végéhez. :)
    Aki kész van,annak gratula, aki még küzd (velem együtt :D ), annak kitartás! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.21
    PZoli64, jutka190226, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem kicsit eltévedtél... Piccoló ládákat a tenyésztős eventből szerezhettél.:)
    Egyébként gratulálok! Nekem kicsobbanó öröm és egy Farmaranyfa fejlődött.
     
    vihence, PZoli64, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát (tudom,háttal nem kezdünk mondatot, de most nem fogok lehasalni. )Norbi is ide írta... xD
    Farmaranyfa? Váó. Gratulálok Imikém. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.21
  11. fredddddy

    fredddddy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Megosztok veletek egy kalkulációt:
    A 7000 Maracuja bedobásával elérhető hogy kapjunk 400 CSP x szint, ami egy közepes farmnál kb 40.000 CSP.
    A további 7000 darabos bedobálások adnak TP-t, talányos fát, talányos tenyészetet, Pali fejlesztést (ezeket megértem)

    Én ezeket a szinteket jól ignoráltam, és az össz maracuja termésemet az event alatt (előtte nem volt sok, talán 1-2ezer, de most termesztettem) értékesítettem a piacon, kb 2800-7900 CSP/db áron, így a szalmazsákban kb 100 millával emelkedett a csörgős pénz :) :)

    Van még olyan aki hasonlóan gondolkodott?
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  12. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ma reggel hatalmas öröm ért. Annyi piccolo ládát bontottam már, de eddig nem sikerült. Ma reggel nem hittem a szememnek végre megérkezett a farmarany fa. :inlove: Köszönöm BP.
     
    Fätum, vihence, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  13. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Ezekből a rövidérésű növényekből mindig kell, hogy legyen tartalékba mert ha event kér bahás növényt is ezek benne vannak álltalában, plusz a szezon is ezeket dézsmálja. nekem van mindig 50-100 ezer és ilyenkor jó lehet keresni vele mikor fel megy az áruk. Pár tízezer darabot eladtam én is, igaz sajtot is adtam rendesen 1,4 mrd csp-nél megálltam, majd apránként visszatermelem a gazokat, sajtot meg majd megveszem a piacon mint ahogy eddig is.
     
    jutka190226 és Samborg kedveli ezt.
  14. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Azért rögtön hozzáteszem nem semmi mennyiséget kértek bármelyik oldalról legyen szó:p
    Szerencsére volt miből, de akinek termelni kellett azt hiszem kapkodta a lábait rendesen;)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Sárika555, maszilva, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  15. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Event szombat este kész lett.A nyereményekből a medúzának és a két Abiufa xxl-nek örültem igazán.Ha másért nem is ezért megérte megcsinálni.
     
  16. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Sziasztok ! Jó reggelt! Szeretném megkérdezni, hogy az utolsó fejlesztési lehetőségek megvásárlása előtt, mi mot a Pali átterme pontos megnevezése most? Ha kihasználtuk a vásárlást illetve minden eventből kivettük a max. fejlesztéseket!!

    akárhogy számolom, nekem nem lesz meg az utolsó a 30-k fejlesztés! :(

    Az én éttermem 4 csillagos 1, ezt látom, ha ráviszem az egeret!

    Megköszönöm ha valaki válaszol!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Négy csillagos 2 ;) Esetleg a menüdben nem maradt fejlesztés?
     
    elefáncsifáncsi kedveli ezt.
  18. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    sajnos nem, most amikor meglett az összes a két eventből, az elsőt géppel raktam fel (sajnos türelmetlen vagyok) és akkor nem változott a neve, visszaugrott arra, ami előtte volt, utána már kézzel akasztottam rá, lehet az volt baj! Akkor ezt elbuktam!:cry:
    Köszi a válaszod!!
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A gépi rárakás után nálam is volt olyan, hogy visszakerült a menübe:( - mert lehet túl gyorsan váltottam területet utána...
    De ha javasolhatok valamit...
    Akkor érdemes lenne a supportnak írni... Szerintem utána tudnak nézni mennyi fejlesztésednek kell lennie;)
     
  20. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    átraktam a kérdésem egy másik topikba, ahol a modik válaszolnak, meglátom,talán utána tudnak nézni!!!
    az ekozó váárlásnál, még ha akartam volna sem tudtam volna többet venni, mert kiszürkült az 5 után, ergó mind megvettem!!!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.