Visszajelzés Termelői üzletelés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 27.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Boldogságszérummal és Csodatinktúrával. De turmixolhatsz is hozzá csökkentőt.
     
    *bálint*, marcsi152, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  2. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Köszi!
     
    Maszatka47, kukori80 és szellorozsa kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ez nagyon jó volt!!!xDxD
     
    osztrak12, genka53, Varázslat6869 és 4 más kedveli ezt.
  4. BBke

    BBke Fórumlakó

    Sziasztok :)

    Nem olyan nehéz az event, a felröpik száma egy kicsit sok... de majd meglátjuk hogyan fognak jönni :)
     
    genka53, brekkencs., Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Hát maracuja meg fahéj amit épp az elefánt szeret:) és azt kérik..lehet ületetni...
    [​IMG]
    Volna egy kérdésem..mint általában:D...ha nincs meg a 6000 maracujám akkor addig nem adhatok fahéjat igaz?? mert akkor így sorba ültetem őket...ananász végére....mivel pár napor kiesek az eventből...ésszel kell csinálnom:eek:xD
     
    Imi*, emocy91, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, csak sorban. Ha mind a 3 területet lebontod hamar le lehet termelni, nem hosszú az ideje. (Főleg ha gépnél is vagy aratáskor.:))
    Csak azt ne felejtsd el hogy előbb a 2 oldalt kell beadni és csak utána a középsőt hogy legyen értelme is.
     
    *bálint*, osztrak12, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  7. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Sajnálattal látom -.- hogy ezúttal a farmos tapasztalat pontot teljes mértékben
    kifelejtették a felhősor bónuszából, és nem csak onnan ;)...
    Ez annál is inkább meglepő ;), mivelhogy az event hozzávalóit: eventnövényt és felröpiket, százszázalékosan a farmos területeken kell letermelni :p.
    Egyre inkább úgy tűnik :eek:, hogy a Fő farm mostoha gyerekként van kezelve ...

    Sikeres eventezést kívánok :)!!!



    "Teljesen mindegy, hogy mit mondanak az emberről. Csak az számít, hogy ki mondja."/Oscar Wilde/
     
    *bálint*, Imi*, Cyra65 és 9 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jutalmat szokik adni a rendszer, de nyereményt még a kerge kerék is ritkán.

    Te mondtad. És itt mindenkinek igaza van.
    A szint nem dönti el, hogy meddig lehet eljutni, csak a játéktudás és a pénz. Ezen kívül minden gazda eldönti meddig jut el.

    Nagyon bírom. Mindenki vásárol. Azt még meg sem próbálták kiszámolni, hogy szombat vasárnap hány vetés is lenne ez, és hány óra kellene hozzá.
    Üdv a plázában kiscicák!
     
    *bálint*, Cyra65, Gyámpillér és 18 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszi..igen azt tudom hogy a két oldalt:))
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jájjj, meneküljön mindenki amerre lát, megjött a Professzor Urunk. :D:D:D
    Most mi a baj a plázával és hogy kerül ez ide? :D:D
     
    *bálint*, Cyra65, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  11. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Én egyébként azt játszom, hogy most eladom a piacon a csekélyke mennyiségű növényeimet és event végéig bőven visszatermelem a bahán (a farmos területeken meg vígan megy az eventgaz és a röpi), úgyhogy meg is gazdagszom és mégis teljesen meg tudom csinálni az eventet is :)

    Minek vásárolni, le lehet termelni is pikk-pakk. Nincs malomtermék sem, úgyhogy nem kell a keverésre várni, bőven ráérek még akár kedden is beadni mindent.

    Én egyébként nem értem ezt a koncepciót, hogy bahás dolgokat kell beadni, de farmos területekről kell az eventnövény és a röpi, ráadásul bahás tp-t ad csak a felhő. Magas ez nekem, mint bolhának az eperfa :) Viszont nem akarok több felhőt kihagyni, így is túl sok hiányzik, úgyhogy csinálom :)

    Sok felröpit mindenkinek! :)
     
    *bálint*, Sonche, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziaaaaa:) Kibújtál végre a medvebarlangból? ;)
    Szerintem a megemelt baha szint miatt csinálják. Biztos sok volt a panasz.
     
    *bálint*, Sonche, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  13. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Pereg a film!;)

    15 pont!xD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.9.17
    Imi*, marcsi152, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Már ahol:mad:
     
    genka53 és Maszatka47 kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    No én tuti nem adom be, pont most dobtam piacra a félretett maracujám felét, 1 millánál többért. ;) Mostanra több, mint 20 millió haszonnál járok, és még mindig veszik...hihetetlen. Neki sem állok kiszámolni, mennyit kapnék pontosan, ha beadnám, de szerintem, aki kiszámolta, nálam jóval magasabb szinten van, és fél milliót sem számolt...ez már akkora pazarlás lenne, hogy fájna. Még a 3 AB sem ér nekem ennyit, 900 felett van tartalékban és fullos a szentélyem. A maracuját még eladom, amíg veszik, közben termelem vissza 1 területen, a többivel nem foglalkozom. Van ami tényleg nem éri meg. Legbelül tudom, hogy a titán-ól sem éri meg, legutóbb dupla narancs maki lett belőlük, de azért adok egy kis esélyt a krokinak...még mindig csak az az 1 árválkodik nálam. Mégis kiszámoltam amúgy: majdnem 1,3 millió btp, ez megér 5x200 fatermést:D...371000 csp...ez tuti nem ér meg 5x6000 bahás növényt:wuerg:xDmég 3 AB-nal sem.
     
    *bálint*, Sonche, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  16. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Sziasztok!Lesz itt minden ,szépen sorba.Jut is marad is,hála a pletyiseknek!:DFelrepi ügyét,majd tovább gondolom az első aratás után.Fákkal és szegfűvel várom a felrepi áradatot. Felszaporitok ,pörgetek egy 200%-t és pikk-pakk...xD.xD:p
     
    *bálint*, Imi*, Sonche és 11 más kedveli ezt.
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Teljes bahás területen vagy részben ?
    S a név nem minden kedves Leho69 neked nem mondták még.:D
     
    genka53, Maszatka47 és Leho69 kedveli ezt.
  18. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    na paff még több felrepi - tudod a régi időkben a rossz hírt hozót.....:)
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  19. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Szimpi az event. Valószínűleg gépesítve fogom csinálni 1x1-ben és csatnival (de jó hogy már tudok főzni magamnak :) ) a főfarmon kőrózsát termelve, Bahán meg vagy a paprikát fogom tolni és az eventgazzal együtt aratom, vagy a földicserit és két főfarm-aratásonként fogok tudni ott aratni. Pajtaértékben ugyanott vagyok velük, és a Zuhatag 1-hez kell rengeteg.

    Piacon ma + holnap valószínűleg még jó áron tudom adni az adnivalókat, utána már valószínűleg befejezik a vásárlást a játékosok.

    Egy kérdés. Sokszor olvasom, hogy "nem szinttől függ". Közvetlenül nem, de egy kezdő játékosnak hol van ott a Legendája (a mije?) mint egy 80 körülinek? És akinek van összesen kb 20 aranybanánja, az még a Baha főterületnek is csak egy részén tudja termelni a rengeteg (!) bedobnivalót, aminek egy részét nem is tudja aktiválni. Esőerdőt is ki kell csillaggal (nem kevéssel) váltani, a Zuhatagról nem szólok.
    Nyilván egy 100. és egy 150. szinten levő játékos között ez a különbség már mindegynek számít....
     
    taga1, genka53, miniowl és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Végre már nem én vagyok egyedül, aki értetlenül áll dolgok előtt. Komoly tábor kezd itt kialakulni.xD

    Azt nem magyarázom el Neked, mert ott az olyan kokasok, mint Te is vagy a pultban vannak, a hűtőpultban.xD
     
    *bálint*, Cyra65, Gyámpillér és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.