Visszajelzés Tiki cirkuszgrimbusz! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

    Ezt a cirkuszos mizériát már hónapok óta betették a programba. Ráhúzták a leállított királynét. Azért szavaztunk a havi 2 ültetős eventre, hogy napi 4 legyen. Ha akarod csinálni, csináld mind a kettőt. Nagy terület az a baha.
    Régen írtam már, lehet sokan elfelejtették. Mindegy mit csinál egy játékos a BPnek kell jól járni első sorban. Ha a BP nem jár jól, akkor bezár a bazár. Ezt nevezik üzletnek. Ahogy a boltban, úgy van itt is. A vevőnek és a játékosnak meg kell adni az illúziót, hogy jól járt, de valójában csak a bolt járhat jól. C'est la vie!
    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    _Cygnus_, times84, -Ilona53- és 17 más kedveli ezt.
  2. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)


    "A cirkusz váratlanul érkezik.

    Jövetelét nem jelzi semmi.

    Egyszerűen csak ott van, holott tegnap még nyoma sem volt. Ez a világ egyszerre ragyogó és sötét. Nem akarsz majd kilépni belőle.

    Az éjszakai cirkusz fekete-fehér sátraiban páratlan élmény vár rád: az öt érzék ünnepe!"/Erin Morgenstern/



    A törölt Karneválost nagyon vártam, őszintén szólva szívvel-lélekkel készültem rá ;)...

    Még most sem értem :D, hogy Október hónap eseményeit miért a borzongás és a horrorisztikus elnevezések uralják :p ?!
    De, ez a hónap is elszaladt :), és nemsokára a novemberi eseményeket köszönthetjük 8).
    Valóban sok az event :p, talán sietnek valahová....; de mi ezt az esemény halmozást javunkra is fordíthatjuk ;), vagyis kiválasztjuk ebből az áradatból a nekünk tetszőt :inlove:.

    És mivel az Október végi Karnevál engem nem győzött meg, ezért kihagytam eme jeles eseményt...:D xD....; és most derült ki hogy jól tettem, mert a Cirkuszgrimbuszt ;), ellenben a farmon és a trópusokon is csinálni fogom 8) :inlove:!!!
    Jó lenne egy fix tp. mennyiség is a felhősoron ;), ám a Ládák adnak valamennyit mindkét farmon :inlove:, és én is imádok Ládákat bontogatni :inlove:!!!
    Próbáljuk meg hasznunkra fordítani a Kalendárium plusz termésbónuszát is ;)!!!




    Felröpiben és növényekben gazdag ;), örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!







    "Nem attól magányos a bohóc, hogy egyedül áll a porond kellős közepén, hanem attól, amit tudnia adatott. Aki fontosat tud, annak az

    arca rizspor nélkül is krétafehér."/Ancsel Éva/
     
    maszilva, _Cygnus_, eviii_mee és 17 más kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia Kedves Beko!

    Nagyon sajnálom az összes moderátort, aki belecseppen az ilyen jellegü dolgokba amikor a bp-nél elgurul a gyógyszer és már nem tudnak mit kitalálni hogy minél nagyobb legyen a káosz a bevétel helyett, és ilyenkor sajnos csak a bp-t lehet szidni mert hiszen ők a játék üzemeltetői, kitalálói stb. Minden jó már megszünt ami volt, és mostmár csak a horror és a káosz uralkodik a játékon. 2010. óta játszom és most hagytam abba a kisfarmok "üzemeltetését". Itt sem fogom nagyon megeröltetni magam, mert ez már tényleg csak azoknak jó akik egész nap a farmon tudnak lógni.
    Nagyon sok gyerek is játszik akik iskola mellett és nagyon sok felnőtt akik munka mellett játszanának a farmon, ha ez még játék lenne. Persze hogy kudarc ha egy eventet nem lehet megcsinálni, de miért is?
    Persze most azt gondolták, hogy hosszú hétvége és biztosan sokan csinálják az eventeket, de ez a hétvége nem erről szól, hanem a megemlékezésről. Én is kivittem a kisunokámat a temetőbe aki januárban lesz két éves, és elmagyaráztam neki, hol van a dédimama a dédipapa és sajnos a másik nagymama, mert most már csak én vagyok neki és remélem hogy addig még velük leszek, hogy legalább emlékezzen arra hogy volt egy nagyi aki nagyon szerette, etette, tisztába rakta, főzött neki és sokat sétáltak.
    Az eventnél maradva én biztosan nem csinálom, mert ez a pár nap a családé, de aki belevág annak drukkolok. Ha lesz időm benézek még a fórumra.:)
     
    pacsírta21, maszilva, _Cygnus_ és 26 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Amit írtál az nem nekem szól, de annyira összecseng azzal amit érzek egyre erősebben már hónapok óta, hogy nem tudok elmenni mellette szó nélkül.
    Életemben nem szerettem fél munkát végezni.. aminek nekiállok azt végig csinálom, ha rajtam múlik.. legyen az bármi és legyen bárhol a VV-ben vagy itt a játékban.
    Elolvastam az eventismertetőt és nem döntöttem el semmit, meglátom alszom rá egyet..
    Az eventeket simán meg tudom csinálni gond nélkül, ha akarom :D csak még azt nem tudom, hogy akarom-e csinálni :D
    A cirkuszos event sima kapálós, amit én nem annyira szeretek, mert számomra túl egyhangú és monoton. Ettől függetlenül meg lehet csinálni, ha kihasználunk minden lehetőséget amit a játék ad hozzá. Erre fogok még aludni egyet és ha úgy döntök, hogy vállalom a monotonitását, nekivágok :D végigviszem, vagy nem csinálom ezt sem...
    Dél körül fejeztem be a labirintus eventet úgy, hogy csak két területen eventeztem szombat reggel óta. A szédültön azóta megterveztem és elkészítettem az októberi pályázatra a farmképemet és most szurkolok, hogy minden extrával megszórva beérjen minden éjfél előtt, hogy még ebben a hónapban be tudjam hozni a fórumra.... :) Ha sikerül győztem, mert élveztem is az eventet a minijátékokkal és talán a képem is időben a helyére kerülhet. Ez örömmel tölt el :).
    Sok sikert kívánok mindenkinek aki már biztosan tudja, hogy csinálni fogja :)
    Neked pedig kívánom, hogy leld meg újra azt a területét a játéknak ahol önfeledten tudsz játszani.. (én is keresem, néha rátalálok, néha nem, de nem adom fel, hogy tartósabban is meglegyen a vidámság és az önfeledtség :) )
     
    -Ilona53-, GYuGYu1003, teréz65 és 17 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Erika!
    Köszönöm kedves szavaidat! Még álljuk a sarat és megteszünk mindent nem csak itt a fórumon, hanem a háttérben is a játékosokért. Van, amikor ez a "minden" kevésnek bizonyul.

    Nem mondanám, hogy megszűnt minden, ami jó, hiszen számtalanszor elmondtam, hogy a visszasírt régi idők nem is voltak annyira jók, csak az idő mindent megszépít. Azt is írtam már, hogy baj lenne, ha olyan lenne most is, mint régen.
    Azonban azt is ki tudom jelenteni, hogy ha az én kezemben "nagyobb hatalom lenne" nagyon sok mindent másképp csinálnék. De nem is ez a csevegő témája.

    Amikor szembesültem azzal, hogy a két event egymásba ér, nálam is bekapcsolt a vészvillogó. De ha nyugodtan és logikusan végiggondoltam (ismerve az elkövetkezendő pár napom privát elfoglaltságait is), rájöttem, hogy a kettőt én simán meg tudom csinálni egymás után is. A karneválost kimaxolom és csak utána állok neki a cirkuszosnak. Az ölünkbe pottyant termésbónuszt úgy fogom kibontani, hogy mindkettőre hasson.
    Annyi sima pörgetésem van, hogy nem győzök annyit pörgetni, hogy a 99-en ne szaladjon túl. Onnan akár termésbónusz is jöhet.
    Mivel én láda gyűjtögető vagyok, van pár "bedobozolt" sima pörim, amiket akár ki is bonthatok. Erre pl jó a karneválosból összegyűjthető láda is.
    Szóval van min gondolkodni, lehet taktikákat keresni. Csak nem kell feladni és dühösen becsapni az ajtót.

    Az már más téma, ha valakinek olyan elfoglaltsága van, ami felülír minden taktikát. Akkor menjen, és tegye a dolgát. Mert az a fontos. Ne pedig egy virtuális játék.
    Kicsi unokádra pedig nagyon vigyázz és nagyon szeresd! És raktározd el a szép pillanatokat. Olyan gyorsan megnőnek. xD
     
  6. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Jól számoltam, hogy a gazból 20600 db kellés felröpiből 1040db?
     
    Varázslat6869 kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Emocy neked is én már semmin se lepödök meg..:D
     
    Fatther és Leho69 kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Egy kis sopánkodás után arra jutottam, hogy holnap 2-ig csinálom a királynőst és utána elkezdem az új eventet. Holnap kb. 3-kor fogom aktiválni a +1 terméses bónuszt, mielőtt beérne a felszaporítás.
    Nem tudom ma mi történt, de alig dobálta a ládákat, a pörgetéses láda is csak simát ad, még egy darab partyt nem adott, pedig nagyon szeretek ládát bontogatni. :D
    Fel a fejjel mindenkinek, lehet úgy is csinálni, hogy másfél területen a királynőt és másfél területen a másikat elkezdeni. Úgy kell dönteni, hogy kinek melyik event éri meg jobban és mennyi ideje lesz a napokban. Akinek kevés ideje lesz, az ültetheti komfortba is. Sok sikert.:)
     
    Beus85, csio70, GYuGYu1003 és 12 más kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    "A bahán izgi ez a bónusz inkább, ha mindkét eventhez jól ki akarom használni;)
    A következőt számoltam ki. :oops: Pont most arattam, keveredik 10 ágytál a majomnak, holnap reggelig még lesz 30. A délelőtti aratás előtt indítom a koporsó bónuszát, aratok vele 2x, az 26 játék.
    Holnap eventkezdéskor jön a csavar, a főbahán és a zuhatagon 2 aratás megy le estig és 17 újabb játékom lesz, az esőerdőben 2 aratás erejéig felszaporítom a cirkuszos növényt, első kör 2x2-n, második kör ezúttal 2x1 és kk nélkül, de még szupival, utána 1 kör 1x1, lesz valami 1000-1200 magom, nem számoltam ki, de annyi, hogy nyugodt legyek és kora este már megy is vissza mindenhova a papírizé a végéig, tehát még 5 bónuszos aratással számolhatok, ami 67 játék. Összesen 150, a már lejátszott 75 mellé, tehát még több is lesz a 221-nél, amit bejósoltam magamnak és péntek kora este már a cirkuszos gazt aratom 3 területen, összesen 4x a bónusz alatt szombat délelőttig, és utána még 7 kör kell belőle (estig még 3 kör, éjjel hosszú, vasárnap 4 kör) és kész az a gaz is, gyárthatom le a maradék röpit, ami hiányzik a kezdő nagy adag röpi hiánya miatt:) Remélem jól számoltam mindent! :D"

    Bocsánat és sziasztok! A magam komplex tervének a bahára vonatkozó részét hoztam át ide, hátha segít egy kicsit. Ez csak egy lehetőség, lehet másképp, biztos lehet jobban, én így csinálom.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.18
    taga1, ildiko44, MamaMeseKertje és 9 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, húúúhha, ez már igen bonyolult. :D:D Sok sikert, remélem sikerülni fog.
    Ne felejtsétek el, hogy ma éjfélkor bezár a Telihold és a Csontkirálynő is.
     
    ildiko44, MamaMeseKertje, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Ez azért nem igaz, mert még megy a karneválkirálynő is. Persze nem muszáj mindent megcsinálni és nem is fogok egyszerre a bahán és a főfarmon is 20-25 ezer növényt termelni. Ez már a játékosokkal való kitolás minősített esete. Tiszteltetem azokat a megszállott játékosokat, akik képesek állandóan a gép mellett üldögélni. Sok sikert!
     
    taga1, k.micky, spagetti24 és 5 más kedveli ezt.
  12. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)

    törölve lettek hozzászólások vagy csak ennyire keveset írtatok ? :)
    szerintem egyáltalán nem lehetetlen naponta háromszor learatni , aki aktívan farmozik úgyis belép ennyiszer . De mondjuk én magamból indulok ki :)
    Külön jó , hogy ugyan az az érésidő , erre én nem is számoltam , így egy picit megbocsájtandó a sok eventnövény .
    A bahás felhő is értékes nekem , mert az a területe egy picit elhanyagoltabb nálam , így hátha sikerül felzárkóztatnom .

    Egy szónak is száz a vége , holnap event :)
     
    imi010, Boccio71, Gio és 4 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Aki naponta 3x-4x belép annak okot kell adni rá elsősorban, hogy megtegye. Ha okafogyottá válik a dolog, akkor nem fog aktívan farmozni. Azért mert valamire kikiáltják, hogy event, ami még időkorlátos gazdakörinek sem vihet vizet... Nos, azért kétszer sem érdemes belépni. Így aztán nagyon nehéz event lesz belőle, mitől romlik a gazdák hangulata.

    Ja, sokat írtunk már. Sőt szavaztunk is. Így most azt próbáljuk, hogy ha nem írunk, nem olvasunk, BP tulajdonosok lehetünk.

    Rossz a szerver hangulata. Ezért aztán nem tudom mit kell azon bárkinek csodálkozni, ha ez átragad a játékosokra. Kellene már egy vidám programozót is alkalmazni.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.18
    _Cygnus_, v.edit1, emocy91 és 12 más kedveli ezt.
  14. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Gyönyörűek a kitehetőek, úgyhogy belekezdek, aztán ameddig eljutok, addig eljutok.
    Csak vetni és aratni kell, nincs benne semmi természetfeletti.
     
    R.Daneel, drunyi, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát igen. Innen derül ki hogy ki hogy gondolkodik. Nekem nagyon fontosak a gondolkodó eventek, mert ezekkel tudom "karbantartani" az agyamat. Annak semmi értelmét nem látom hogy csak gyarapítsam a CSP-t és ész nélkül ültessek pár ezer gazt. Minden nap lejátszok 5 féle kártyajátékot is, mert az másképpen veszi igénybe az agyat. Megtaláltam ennek a játéknak az értelmét: a gondolkodást. Ha nem így lenne, akkor már régen abbahagytam volna.;)
     
    -picike40-, maszilva, _Cygnus_ és 22 más kedveli ezt.
  16. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    az októberi evensorozatot a három farmomból kettőn teljesen végigvittem, ültettem arattam, minijátékoztam. Mondjuk ez utóbbit a végén már marhára untam. Olyan szinten toltam, hogy már szinte a játék rabszolgájának éreztem magam. Amikor kezdődött, nem akartam belefogni, mégis megtettem, szereztem FA-ért aratógépet. Annyira beszippantott a játék, hogy az előző négynapos ünnep sznte 100% át a gép előtt töltöttem. Erre most így akkor döbbentem rá, amikor kész lettem. Kérdezem magamtól - megérte. Nem tudom a választ, de azt tudom, hogy se a cirkuszos, se a királynős nem tud megmozgatni, ráadásul a nyeremények miatt se érzem, hogy ezt nekem most csinálnom kellene. Tudom, hogy általában meg szoktam gondolni magam, de most mind a Bahára, mind a simára komfortba a leghosszabbakat raktam, hogy még véletlenül se jusson eszembe elkezdeni. :D "Kicsit" az IRL rovására ment októberben a játék, és ezt a család, és az egyéb programok bánták
    Egyvalamit nem értek. Miért kérdezték meg, hogy hány eventet akarunk, ha nagy ívben ....... a fejünkre.
     
    _Cygnus_, Cincilke, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem tudták, hogy melyik számot szorozzák meg öttel.
     
    evakarma, k.micky, Gio és 7 más kedveli ezt.
  18. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    ("Kinek a pap, kinek a pap-LAN...")
     
    drunyi és juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Picit gondolkodjál már el azon hogy mit írtál. Szerinted ki szeretne 40 ezer növényt ültetni? Szerinted mennyien vesznek kosarat? Annak gratulálok ,aki minden héten tud venni kosarat.
    Jobb lenne ha inkább a saját lehetőségeidet mérnéd fel, mert lehet hogy sokkal többet ki tudsz hozni belőle, mint amennyit most gondolsz. ;)
     
    R.Daneel, inanna11, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    Kedves Kukori, illene felismerni az iróniát a csalódottság mögött. Hasonlóan érzem én is magam, mert végigküzdöttem az októbert, elég sok energiát beletéve, de ahelyett, hogy egy kis lazítás jönne, ugyanaz folytatódik. Töménytelen növény semmi kis ajándékokért. Ezt így nem lehet győzni, és ha valaki azt mondja, hogy szelektáljunk, akkor nem ismeri a játékos pszichológiát. Ez olyan mint a gátfutás, ahol az eventek a gátak. Nem kikerülöd, hanem átugrasz rajta, mert ott van előtted.
     
    _Cygnus_, valibori69, Cincilke és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.