Visszajelzés Tiki város eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem ezt válthatjuk majd ki banánért???
     
    długa, nyuszi63, Sanyat és még 1 ember kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Na az szép lesz. Nem mintha nem lenne, de hányszor dolgozzak meg érte?
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Annyi banánom van hogy páleszt főzhetnék belőle... legalább lesz mire költeni...:music:
    egyenlőre tetszik az event... aztán majd alakul;)
     
    Döbi65, ljanika6, tewo és 5 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Szívem szerint mondanám hogy detto, de a kuponok kellenek.o_OMindenesetre 500 hiúzt eladok ma, még 1000-et event-kezdéskor.:oops:;):p
    /Az eddigiekkel együtt olyan 400 millával számolok,100 már megvan;):p/A jobbszárnyat megcsinálom hétvégén.o_O
    Majd részemről elmegyek nyári szünetre.;):p
    Sok sikert mindenkinek, a következő eventen tali / ha jó;)/
    De lehet megcsinálom, ma is kaptam szépséges ládából partyt, szóval inkább csak a hiúz eventet hanyagolom.:music:A gazdakörök jöhetnek onnan is.:)
    A színes ólakat megszerzem máshogy .. félig meddig már meg is van...;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.19
    Döbi65, Kuzdern, furmint111 és 3 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ne makacskodjon már állandóan. :D:D
    Nem hiszem hogy a keréken kapsz szitakötő tápot, tudniillik ez a bahás állatok tápját adja. Nekem megéri kirakni. Az anakondát is ládából etetem, egy darab tápot nem kevertem még hozzá.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony;) a táp jól jön;)
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Akkor én ütősebben oldom meg, mert ki sem teszem az anakondát, így táp sem kell. Látni sem bírom az ólat :D

    Honnan van neked szitakötőd? Játékban van az is? Mióta? Az tetszene :)

    Már megvan, bocs :D :D
    Amúgy a tápos ládákra nem lehet egy bahás állatos bizniszben támaszkodni. Néha életmentő lehet, de az nagyon ritka. Pedig én összegyűjtögetem a ládákat, s így sem ad megnyugtatóbb mennyiséget egy féléből.



    Elolvastam a bahás fejlesztéses dolgokat is.
    Komolyan, már libabőrös leszek az ilyen-olyan tp%-os kütyüktől.

    Nem lehetne inkább csak 1 icipici segítséget adni a farm minőségi fejlesztéséhez? Csak fél állatot, v némi növényt vagy bármit ami nem tp naponta?
    Még mindig nem tudatosult, hogy a tp sokunknál sokadlagos lett az új szintek létrejötte óta? Egyre lehangolóbb. Olyan szekér után futnak, ami sosem veszi már fel őket.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.19
    Domos52, Fatther, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Most sikerült bezuhannom, olvasgatni a sok újdonságot... ééééééés!!! :DVégre event;):D, sőt eventek. Plusz baha fejlesztés...remek. Szeretem az építkezős eventeket, kellenek a jutalmak, röpit megoldom, növény letermelhető, miért ne csinálnám?!;) Főleg, hogy egyszerű is, tetszik is.:music: Estig még kint vannak a fák meg ez-az, utána megy valami hosszú érésű növény, kellőképpen rövidítve, holnap meg mindent bele.
     
    ljanika6, juliannakoczkas, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kobrát még láttam kosárból etetni, de anakondát ládábó még nem. Há' még futtatóból szitakötőt!
     
    evakarma, Fatther, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  10. fánifüle

    fánifüle Utánpótlás-írogató

    Köszönöm kedves válaszodat!!!
     
    evakarma és Kuzdern kedveli ezt.
  11. saci35

    saci35 Járnitanuló

    A „Paisley” talányos tiki-tenyészetből fejlődhet ki: Mantarája-medence
     
    eko19, nagymami2, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Mutatom: >>KATT IDE<<!
    Pontos infókat és felsorolást találsz a lehetséges állatokról. :)
     
  13. borbala70

    borbala70 Járnitanuló

    Szép délutánt kívánok mindenkinek :) Nem értem a futatón régen van egy kis rész de semit nem tudok kirakni vagy valamit csinálni :) Tanácsott kérek :) Köszönöm szépen :)
    Üdv Borbála :)
     
    milanzs kedveli ezt.
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Fatther, Kuzdern, Kata_rzis és 3 más kedveli ezt.
  15. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    Tetszik az event, nincs agyonvariálva és az event-növény is jópofára sikeredett. :)
    Néztem a felhő dekorjait, a "Rejtélyes maszk" (kunyhó) túl szép felhőre... :p Nem hogy a futtatóba készülnének ilyen dekoratív elemek. Szívesebben nézegetném azt, mint a bambuszkunyhót...
     
    ildiko44, tewo, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Szia:) Bocsánat, de nekem nem esik le a tantusz, a szitakötővel kapcsolatban, honnan lesz szitakötő, mert én nem tudom :wuerg: Segíts kérlek.
     
    milanzs kedveli ezt.
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Fatther, Kuzdern, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Persze, a ládás táppal nem lehet piacozni, csak pajtát tölteni, de ahhoz pont elég. Amikor összejön pár darab, akkor kirakom az ólat és ha elfogy a táp, leveszem és rakok ki helyette mást addig, amíg megint nem tudom kirakni.
    A szitakötőnél is jól fog jönni az a pár potya táp, mert elég sok keserű gyömbért eszik a kicsike. :D
     
    Fatther, juliannakoczkas, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  19. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nem rossz kis event,sok bonyolultság nem kell hozzá.
    Napi 5.000 netto növénnyel számolva 4 nap alatt megvan az egaz.
    Kérdés?! mennyire kell bevetni hosszu érésűt, vagy lesz olyan szerencsénk hogy arányosan adja majd a sima egaz.tehátmire letermelődik a 16e egaz arra a felrepink is meglesz e.

    1 terület saguaroval és2 terület frangipánvirággal fogom kezdeni.
    120 felrepivel számolok területenként kezdésre
     
    juliannakoczkas, Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Tetszik ez az event. ;)
    A feladat megoldható, még nem döntöttem el 100%-ra, de gyanítom, hogy a kedvenceim, a raktárházak fent maradnak ismét, és a növény-termelés kiesést szuper-trágyával finanszírozom meg, ha nem tudok valamit a keréken kitekerni. ;)
    Rákészülésem a szokásos lesz: Saguaro, ólak, raktárházak.
    Nekem tetszenek a nyeremények is. Kapunk a sok egyéb dolog mellett pecsétfát is, meg a holnaptól kiváltható Panda tojglira is mindjárt az első fejlesztést is megszerezhetjük, és event utáni napon (168 óra) már függönyözhetünk. :D:inlove: Aranyos lesz a Panda ahogy majd röpköd, egyelőre a Bahán, mert nincs üres helyem a futtatóban, mind betelt, és még jó néhány odavalót ki sem bírtam rakni.
    [​IMG] ebből a Panda tojásból lesz a Bambuszkunyhó: [​IMG] felfüggönyözve ilyen lesz: [​IMG]
    Ott vagyunk már? :D:inlove::inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.