Visszajelzés Titkos tó - eventeken átívelő esemény - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok! Egy javaslatom lenne a fejlesztők felé, legyen a Bahama területén egy kagylós terményes ól. Ami adna 10 óránként 1 db gyöngyöt.
    :wuerg:
     
    tercsi és hclaari kedveli ezt.
  2. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Nincs mit szépítenem a jelenlegi helyzeten és a kialakult véleményemen sem!
    Felháborít a BP hozzáállása a játékosokhoz!

    A saját tapasztalatom alapján arra a következtetésre jutottam, hogy "kisfarmon" (218-as szint) kosárvásárlás nélkül nem jutottam semmire.
    Míg Coff66-on kosárvásárlással a felhőn kívül 4 luxuscsalit is ki tudtam váltani gyöngyökért (15+4x8=47 gyöngy),
    addig a kicsin 12 darab gyöngyöt tudtam összepecázni ezalatt a három hét alatt.
    Azt gondolom, hogy maga a pecázás is egy olyan minijáték, ami nem a befektetett munkánkkal arányosan jutalmaz. Szerintem elmebeteg módon van beállítva és korántsem tükrözik a kapott halak a "telitalálatot". Sokszor egy elbaltázott körnél kardhalat és egy telitalálatnak vélt pecázásnál rákot dob a rendszer.
    De ezt még tovább fokozta a BP a kapott nyeremények ilyen formában való elosztásával is!? Ez már igazán felháborító.
    Főleg akkor, ha ebből arra a következtetésre jutunk mi játékosok, hogy a kosárvásárlás okozza az eltérést két farm között.

    Sajnálom, hogy a központ ezt a most tapasztalható panaszáradatot nem érzékelte, vagy nem orvosolta.
     
    Fatther, genka53, -vadocka70- és 21 más kedveli ezt.
  3. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Úgy látom, én még szerencsésnek mondhatom magam, hogy 2 nagy kosárral szereztem 6-6 gyöngyöt. Első héten kipecáztam hatot és azóta semmi... Pedig napok óta megvan a 7. horgászutalvány is.
    Nem szerencsés, hogy szerencsejátékot csinálnak a Farmerama-ból és még pénzért sem garantált a siker.
    Mi lehetett a terv ezzel az eventtel?
     
    tercsi, Sárika555 és mya100 kedveli ezt.
  4. zsuga0611

    zsuga0611 Járnitanuló

    Ezt a majdnem egy hónapos eventet ugyan végigcsináltam, de ekkora lutri eventet még nem készítettek.Nagyon sokan teljesen végig vitték az eventet, volt sok játékos aki költött is rá, mint ahogyan én is, és nem keveset, mert ugye közbülső eventek is voltak, amihez lehet nem volt meg mindenem, így vásároltam, mert nem tudtam volna tovább haladni, de értem én azt is, kell nekik is a pénz, ebből élnek, de ez az event egy nonszensz.Hogy a felhő több játékosnak nem tudott meglenni, mert akárhogy kalkulálta a pecázás minden lehetséges formáját, mégsem lett meg, ezt úgy gondolom, akár mennyire is játék, szerintem ilyen eventet nem is kellene késziteniük.Ebben nem hogy élvezet, ebben csak méreg, elkeseredés van.Holott sokan munka mellett tudta csinálni.Amikor a nagyok, akik egy esetleg két nap alatt alapból megcsinálnak eventeket, magas szinten is vannak, s még nekik is felháborító , hát a kicsik labdába sem rugnak.Ezzel az eventtel most lehet kaszált a BP, de úgy gondolom ezt úgy elcseszték, hogy a következő ilyen eventnél igazából csak aki nagyon fanatikusan csinál meg minden eventet csak is azok fognak nekiállni.Én személy szerint tuti nem.Aki végig csinálta, mindig aratta, annak a felhőnek igenis meg kellett volna lennie.Az, hogy adott egy csomó ajit ok, de szerintem mindenkinek a felhő volt a motiváló.Azért én aki végigcsniált mindent, a felhőt megadnám.Ezeken elgondolkodhatnának egy kicsikét.Tudom, és tisztában is vagyok vele, hogy ez nem kötelező, mert ez csak egy játék, de ez ebben a formában csak a BP részére pénzszerzés, amit ennél az eventnél is bizonyították, hogy lassan nem tudunk eventeket megcsinálni valós pénz nélkül.Ja vagy maradjunk csak a termelésnél.Az sem rossz teória, de akkor tényleg nem lesz belőle kaszálni való, mert a termeléshez nem kell költeni a játékra.Én csak egy farmon játszom, kisfarmokon nem foglalkozom semmiféle eventtel.Vagy ezzel az eggyel sem kellene?????????Felmerűlt bennem ez a kérdés is.
     
    Fatther, GYuGYu1003, tercsi és 8 más kedveli ezt.
  5. anita740317

    anita740317 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Rendkívül igazságtalannak tartom , hogy kitartó, szorgalmas munkával nagyon sokaknál nem lett meg a felhő. Az event alatt folyamatosan olvastam a fórumot, ahol többen panaszkodtak a gyöngytelenségre, ezért én az event végére halasztottam a pecázást. Jól tettem, a felhőhöz szükséges 15 gyöngyön felül plusz 69 gyöngyöm lett. Minden nap rendszeresen gyűjtöttem az utalványokat, és csak a sima csalival pecáztam. Nagyon sajnálom, akiknek nem lett meg a felhő, és nagyon bízom benne, hogy akik szorgalmasan, kitartóan dolgoztak, azok kárpótlásul megkapják a megérdemelt felhősort.
     
    tercsi, -zitu-, Berektanya és 5 más kedveli ezt.
  6. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    A barátnőmmel egyformán játszottunk, ugyanannyi utalványunk volt. Neki a felhőn kívül +69 gyöngye lett, nekem CSAK 12 felhő nélkül!!! Nagyon igazságtalan elosztás ez!
     
    -vadocka70-, tercsi, -zitu- és 4 más kedveli ezt.
  7. kidmama

    kidmama Járnitanuló

    Én is szaporítom az elégedetlenek táborát.
    232-es szinten 12 gyöngyöt kaptam,így nem lett felhőm,igazán becsületesen végig vittem minden eventet,mindig kiszedtem az utalványokat.
    Pedig ezen a szinten igen jó lenne az a tp amit a felhő ad.
    Ilyen eventet nem kérek többet,ahol a szerencsére van bízva a felhő megszerzése!
     
    GYuGYu1003, tercsi, -zitu- és 3 más kedveli ezt.
  8. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! Hat db gyöngyöm lett több heti pecázás után, ezen valahogy nem tudok felülkerekedni, pedig nem tartom magam "béna"játékosnak..ez a felhő elúszott, amit nagyon sajnálok! Valami itt nem kerek..
     
    Fatther, GYuGYu1003, tercsi és 3 más kedveli ezt.
  9. vadrózsa13

    vadrózsa13 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,
    Ne költsetek szerintem kosárra!
    226. szinten vagyok. Szorgalmasan, időben pontosan szedve az utalványokat végig játszottam a játékot.
    12 gyöngyöt kaptam
    Úgy döntöttem, veszek egy kis kosarat, bár event miatt nem szoktam. De olyan kicsi hiányzik a befejezéshez.
    Az egy kosárból kettő lett.. de bizony gyöngy egy darab sem :-(
    Nagyon csalódott vagyok!
     
    Fatther, GYuGYu1003, libuskafarm és 4 más kedveli ezt.
  10. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Megcsináltam az összes eventet. Kiszedtem az összes vízililiomot. Szedtem is őket naponta.

    12 gyöngyöm lett, felhő nincs meg.
    Látom nem vagyok ezzel egyedül. Nem értem ezt az egészet. Több eventen átívelő event megcsinálva és nem elég a felhőhöz.:eek:
     
    Fatther, -vadocka70-, GYuGYu1003 és 6 más kedveli ezt.
  11. Myryjam

    Myryjam Utánpótlás-írogató

    Én ugyanígy jártam!
     
  12. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Nos pontosan az utolsó utalvánnyal kiváltott horgászattal lett meg a felhőre a gyöngy.
    De abszolút azt gondolom, amit nagyon sokan, hogy ez így nem játék. Legalábbis amikor elkezdtük ezt a játékot, még nagyon nagyon az elején, akkor öröm és izgalom volt belépni a farmra, ami mára már inkább keserűséggel teletűzdelt hajsza.
    Tényleg jó lenne egy önvizsgálat a játékkészítők részéről, hogy mégis mire használnak bennünket, játékosokat?
     
    Fatther, tercsi, Anulu73 és 7 más kedveli ezt.
  13. szzsu

    szzsu Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! 11 éve játszok a játékkal.volt már,hogy csalódás ért, de ez a horgászósdi, mindenen túltesz!2 farmom van,2 hét különbséggel regisztráltam,mindkettő a 226 szinten van,egyformán "művelem" mindkettőt. Az egyiken meglett a felhő, + gyöngy is lett, ezen a farmon összesen 6db-ot adott a játék.Nagyon szomorú vagyok,tényleg igazságtalan volt ez az event!:cry:
     
    Fatther, GYuGYu1003, tercsi és 4 más kedveli ezt.
  14. -milagro-

    -milagro- Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Farmerama!
    Undorító hogy éjjel-nappal "dolgoztam" a farmon, több mint elég csalit szedtem össze (megjegyzem nem egy olyan játékosról tudok akinek nem volt ennyi ideje erre az eventre és mégis meglett a felhősor) nos nekem nem! Hogy is van ez???
    Marhára nem igazságos!!!
     
    Fatther, GYuGYu1003, tercsi és 3 más kedveli ezt.
  15. -milagro-

    -milagro- Utánpótlás-írogató

    Ja! És igen.. nekem is van még egy farmom, ahol még költök is a játékra, és ott sem lett meg!!!
     
  16. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    12 gyöngy, felhő nuku. Szomorka vagyok és nem kicsit. Ahol egy egy szintlépéshez már nem milliós a tp, ott sok kicsi is számít. Egyszer már abbahagytam, de visszatértem, lassan végleg itt hagyom az egészet, pedig már a 227. szinten vagyok.
     
    tercsi kedveli ezt.
  17. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Erre az eventre nincsenek szavaim. :(
    Abban biztos vagyok, hogy a magyar moderátor csapat és külföldi modik is folyamatosan jelzik/jelezték vissza a játékosok hangulatát.
    A felelősség egyértelműen a központ munkatársaié. Számtalanszor tapasztaltuk, hogy nem hallgatnak idejében a modik jelzéseire.
    Ebben a helyzetben - szerintem - már nem igazán lehet jó döntést hozni. Gondoljatok bele, ha megadnák a felhőt mindenkinek, akkor azok, akik fizettek érte, mit mondanának. Továbbá a 3 heti elképesztően rossz hangulaton ez sem változtatna. A "nesze nektek, csak maradjatok csöndben" típusú megoldás megalázó.

    Szombaton dühömben, feladva minden elvemet, vettem egy nagy kosarat. Azzal győztem meg magam, hogy eddig is költöttem pénzes felhőre, most ezt is annak tekintem. Nagyon rossz ár-érték arányú, az tény.
    37 db különféle csalit pecáztam el akkor, hogy a meglévő 12 gyöngyömhöz meglegyen az a nyomorult 3 db. Azt hittem, rosszul látok, de a legutolsó adta meg a felhőhöz szükséges darabokat. Nem vagyok büszke rá, de hangosan szidtam közben az "alkotó" le- és felmenőit.

    A kapcsolódó 3 eventet gyorsan megcsináltam és gyakorlatilag percre pontosan szedegettem le az utalványokat. Tehát mindent megtettem a siker érdekében.
    Nekem ne mondja senki, hogy ez csak egy plusz ajándék! Ha meglebegtetnek egy elérhető nyereményt egy meghirdetett eventben, akkor biztosítsák azt, hogy legyen elérhető. Vagy írják ki fizetősnek és eldöntöm, hogy adok-e érte pénzt, vagy sem.
    Hiába nevezzük "átfogónak" és 3 másik event mellett van, attól még eventnek számít. Tudom, sehol nincs az leírva, hogy minden event teljesíthető, de nehogy már 11 év után kezdjék bevezetni, a "vagy meg tudod csinálni, vagy nem" típusú eseményeket. Vagy ha igen, akkor írják le. Vállalják fel a döntésüket!
    És mindezt 3 hétig csinálták a játékosokkal!
    Tudom, hogy volt már sok-sok bosszantó helyzet eddig is, de ez a három hét tuti dobogós lesz a "hogy bosszantsuk a játékosokat legjobban" versenyben.
     
    Suesette, Fatther, genka53 és 24 más kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem szerencsére ma meglett az utolsó hat gyöngy is, így van felhőm.
    Sajnálom azokat, akiknek nem lett meg.
    Javaslatom a BP-neK:
    Azoknak, akik 100+ horgászengedélyt összeszedtek, vagy 6-12 gyönggyel már rendelkeznek, adja meg a felhőt automatikusan.
    Írni kell egy scriptet és ráengedni a rendszerre.
    Remélem, nem fog lefagyni.
     
    Fatther, mya100, [mendy] és 2 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Én a halas ládáknak örülök , gyarapodott szépen a pajtám tartalma . :inlove:
     
  20. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Nos először is függővé tesznek aztán kihasználnak majd tesztelnek és legvégül figyelnek mindez = nesze semmi fogd meg jól.
     
    Suesette, Fatther, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.