Visszajelzés Titkos tó - eventeken átívelő esemény - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -zitu-

    -zitu- Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom az elégedetlenkedők táborához!
    226-os szinten több mint 100%-osan teljesítettem minden eventet, az átfogót is. A játékra rendszeresen költök.
    Mégsincs meg a felhősorom! Csalódott vagyok nagyon, és "gyomorforgató" az egész!
     
    Fatther, zanzivál, stellácska26 és 9 más kedveli ezt.
  2. 1süni

    1süni Haladó

    Valószínú ez az event csak arról szólt,hogy vegyenek kosarat!Persze lettek páran akik anélkül is kaptak megfelelő mennyiségű gyöngyöt!Tisztelet a kivételnek!>:(
     
  3. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Egyezik a véleményünk, én 12 gyönggyel a 228-as szinten várom a szerencsét a jobb játékhoz.

    De voltak olyanok is akik vettek kosarat, mégsem lett gyöngyük belőle.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.5.21
    Fatther, ofne, stellácska26 és 5 más kedveli ezt.
  4. tercsi

    tercsi Aktív író

    Sziasztok.
    Csatlakozom a sikertelenek és a jogosan dühösek táborához, három farmot viszek ebből kettőnél szűkösen de, sikerült a felhőre való gyöngyöket megszerezni, a harmadikon egy darabot sem, azaz nulla, semmi, zéró az eredmény.
    Nagyon mérges vagyok, három eventen keresztül gyűjtöttem a zsetonokat, ha kellett dupláztam, az utalványokat rendszeresen beszedtem és semmi! Így még nem jártam pecázós eventtel, de most ez is megtörtént, ennyire gyalázatosan, rosszul beállított szerencse függő játékra nem emlékszem, mert itt nem a játékosok ügyességén múlott a siker.
    Kérdezem, mi jöhet még ezután, érdemes-e egyáltalán folytatni ezt a játékot??? Éjjel fenn maradni, hajnalban kelni, nappal a szabadidődet feláldozni vagy úgy beosztani, hogy aratni, vetni tudjál ha kell. És mindezt miért, némi Csp és Tp-ért, pár darab ládáért???
    Ha a Bp-ben lenne egy kis tisztesség, akkor a sikertelenül pecázókat valami komoly kárpótlásban (nem gagyi) részesíthetné, mert megérdemelnék.
    A Bp-nek pedig egy hatalmas fekete pontot javaslok, tegye oda a megnyert trófeák mellé és akkor még finoman fogalmaztam.
    >:(>:(>:(
     
    Fatther, ofne, stellácska26 és 11 más kedveli ezt.
  5. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Semmi nem garantálja, hogy a kosár adta plusz horgászás gyöngyöt fog eredményezni.
    Ha lett volna olyan opció, hogy 3-6 gyöngy a kosárban, akkor talán még jobban visszafogták volna a gyöngyhalászatot.
    Lásd nemzsu esetét, aki vett kosarat és az utolsó horogra akadt fel a kívánt gyöngy.
    Gondolom, ő is összeszedett 180+ horgászengedélyt a maciktól és a vásárolt kosárral minimum 210-220 engedélye volt, ami 105-110 "S" ládát jelenthet, ami 110-115 horgászást eredményezhetett és lám, csak a kosár segítségével lett meg a kívánt darabszám.
    Én kb 90 pecázásból szedtem össze, vagy kaptam meg a gyöngyöket.
    Szerencsés vagyok?
     
  6. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Ma reggel az utolsó 2 db horgászcsali egyike adta a hiányzó gyöngyöt a felhőhöz. A felhő nagyon szuper, de ahogy hozzá lehet jutni, vagy nem, az nagyon elkedvetlenítő. Sajnálom akiknek még kedvetlenül sem jött össze a végső cél.
     
  7. Magdusnéne

    Magdusnéne Junior szaki

    Jujj, ez most nagyon fájt ! 12 gyöngyöm volt, 0 horgászjegy, gondoltam ezt már elpecázom ne menjen kárba. 2 csalit tudtam venni és a másodikra kaptam 6 gyöngyöt :(. Most azt is elhorgászom.
     
  8. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Végleg vége 12 gyönggyel. Most arattam és horgásztam 1 prémium csali adott 2 nyásrorrút 1 sima csali 1 nyársorrút, ma meg ládákat, de gyöngyöt nem. A hónapot felhő nélkül zártam kitartó munkám eredménye a ládákon kívül nulla. SAJNOS!!
     
  9. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Én nem érezném megalázónak, ha hozzám vágnák a felhőt. És nem azért, mert nagy érték, hanem azért mert számomra azt fejezné ki, hogy a BP képes elismerni a hibáját, tévedését és jóvátenni azt! Szerintem azok sem panaszkodhatnának, hogy más megkapja, akik kosarat vettek, hiszen abban se volt gyöngy és pusztán a szerencsének köszönhetik, hogy kosárral vagy anélkül sikerült (visszaolvasva kiderül, hogy sokaknak kosárral sem sikerült).
    Engem az se érdekelne amúgy, hogy a BP ennyire szerencsefüggő eventeket csinál! DE ELVÁROM, HOGY ERRŐL TÁJÉKOZTASSON! Legyen ott az első sorban, hogy a szerencsén múlik, hogy meg tudom-e szerezni a felhőt! Hadd dönthessem el én, hogy szakítok ilyenre időt vagy sem. Ez így lenne tisztességes! De hát a tisztességet valószínű nem ennél a cégnél kell keresni!
    Van még valami, amit aggasztónak tartok a BP részéről. Valamikor olvastam, hogy a moderátorok nem is központnak, az ottani vezetőknek küldik a panaszokat, hanem közbeiktatott ember van (jobb esetben talán csak egy). Így viszont félő, hogy mire a súlyos panaszok, felháborodások a vezetőkhöz jutnak abból dicséret lesz. Nem egy céget tett már tönkre az ilyen hierarchia, hogy csak szájból-szájba terjedtek a hírek, így a vezetőség és a rendszer végén lévő emberek között nem volt kommunikáció.
     
    Suesette, Fatther, ofne és 11 más kedveli ezt.
  10. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Az első két event kész, a harmadikkal a 3/4-ig jutottam. Sajnos nem kaptam egyszer sem gyöngyöt, így felhő nélkül zárom ezt a hosszú evenet. :(
     
    tercsi és mya100 kedveli ezt.
  11. imifiu

    imifiu Junior szaki

    A legutolsó horgászással, a legutolsó csalival, jött a 3. gyöngy csomag:D már nem is érdekelt a dolog , mondjuk nem nagy valami a felhő, lehetne odaadnám valakinek!
     
    tercsi és mya100 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Köszönöm ezt a változatos eventet , melyben lubickolhattam .
    Megcsináltunk 3 különböző eventet , és annak a nyereményével horgászhattunk naponta .
    Ki ezt fogott , ki azt fogott , mindenki megragadta a lehetőséget .
    Gazdagodtunk halas ládákkal , szerszámosládákkal , bónuszládákkal
    melyek a következő eventekben remek taktika lehetőségek tárháza lesz .

    Viszlát titkos tó event , titkodat örökké őrizni fogom . ​
     
    kisegércsaj, ofne, stellácska26 és 3 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Most már én is csak mosolygok, hogy mérgelődtem. :)
    Aztán minek? Van x felhőm, most lett volna x+1 :D Hamarosan majd lesz még 10, 20, 30.... csak győzzük számolni. Ha kitartunk a játék mellett.
    Hisz már így is több 100 van :) S már igazából oly mind1 mit kapunk, haladni úgy sem lehet a szintekkel. Ezen végigérni sosem lehet, csak abbahagyni :)

    Most éppen azon gondolkodom, hogy mivel picit több időm van itt lenni, megjutalmazom magam, hogy kibírtam a pecázást, és kibontom a raktárban a mindenféle összejött kb 30-40ezer ládám. De hezitálok, mit fogok vele csinálni? Hisz nem kell semmi a farmhoz már, ami nélkülözhetetlen.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.21
    stellácska26, missuzy_53, tercsi és 2 más kedveli ezt.
  14. gyongyinagy56

    gyongyinagy56 Járnitanuló

    Felháborító,hogy 20 napi gürizéssel nem lehet eljutni a felhősorhoz. Amikor lehetett leszedtem a zsetont összesen 6 göngy az eredmény, hiába dolgozik az ember,ha a csak a szerencsére van bízva a játék. megint gratulálok a BP.-nek. Így fogják elveszíteni a játékosokat. A kedetek óta játszom a játékkal, egyre rosszabb az eventek teljesíthetőge. "Gratulálok" a fejlesztőknek a játékosbarát megoldásaikhoz.
     
    Fatther, -zitu-, stellácska26 és 3 más kedveli ezt.
  15. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Viszont ha nem csinálnak semmit, akkor mindenki elégedetlen lesz, akik tettek is az eventért.
    Tudom, hogy ez csak az én esetem és az én véleményem, de nem kedvelem ha rákényszerítenek valamire. Itt most a vásárlásra gondolok.
    Jó ideje nem költök a játékra, de nem elvből. Mostanában nincs meg bennem az, hogy ha megvenném ezt vagy azt a dolgot akkor örömködnék neki. Ezek után még inkább nem. Pedig a másik irányba is befolyásolható lehetnék, mert azért játszok ezzel a játékkal, de ez még közelről sem az.

    Általában az átlaghoz tartozok. Ennél az eventél nagyon nagy volt az aránytalanság.Van olyan szomszédom aki nem duplázta a repülős eventet mégis sok plusz gyöngye lett.
    Én pedig nem úgy érzem, hogy ez az event már az elején azt ígérte, hogy pénzráfordítással lesz csak kész.

    Kíváncsi vagyok mi lesz ennek az eredménye, ha semmi, akkor lehet elgondolkodni. Mérgelődni semmiképp nem szeretnék ezen.
     
    Suesette, -zitu-, Magdusnéne és 6 más kedveli ezt.
  16. SzászNóra-

    SzászNóra- Junior szaki

    Inkább "mázlistának" mondanálak. ;)
    A programozás akkor lett volna igazságos, ha már egy dolgot kifogtunk egy hallal, azt vegye ki a találatból, ne ismételgesse ezerszámra a ládákat. Szeretjük a ládákat, de ami túlzás, az túlzás. Ha igaziból pecázol, akkor sincs egy helyen ennyi láda, ha meg már mindet kifogtad, a ládák alján ott lehet a gyöngy.
    Szomorú napot zárunk, azt hiszem - bár soha ne legyen nagyobb gondunk! Mindenki levonja a tanulságot..
     
  17. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Csalódottan írom a felhő nem lett meg, végig csináltam az eventeket, mindössze 6 db gyöngyöm lett, mindenfajta halam volt, adtak ládát bőven, de amire vágytam, ezelőtt 5 perce bebizonyosodott, hogy nem lett meg. 230-as szinten vagyok, volt bőven részem eddig is a horgászatba. Ez nem sikerült. Sajnálom a többi játékostársamat is. Sokan csalódtunk,
     
    Norella404, -zitu-, stellácska26 és 4 más kedveli ezt.
  18. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    Ha a következő eventek hasonló mechanikával lesznek elrendelve akkor főleg a szerszámosládák nagyon hasznosak lesznek:cry::cry::cry::cry:
     
    -zitu-, GA-BI-O-Farm és Anulu73 kedveli ezt.
  19. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Elhorgasztam az utolso 4 jegyemet is , persze, hogy nem lett meg a hianyzo 3 db gyongy !!!
    Koszonom , hogy jatszhattam a semmiert , koszonom, hogy ide voltam idozitve , hogy leszedjem a jegyeket :mad: en felho gyujto vagyok, igy meg nem jartam a 11 ev alatt, gratulalok , hogy nem veszik figyelembe a jatekosok irasait , kosarat meg nem fogok venni , soha nem vettem es most sem fogok :mad:
    Jol kicsesztek a jatekosokkal , undorito ez a szerencse dolga event , azert vagyok merges es duhos, mert becsuletesen elvegeztem a szorakoztato eventet :mad:
     
    soresne, Norella404, Suesette és 12 más kedveli ezt.
  20. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    Azért ezen lehetne vitatkozni mert mi van azokkal akik fizettek érte és még sincs felhő többek között én is.:wuerg:
     
    Csoki2020, Amira09, ofne és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.