Visszajelzés Titkos tó - eventeken átívelő esemény - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Sziasztok! Sajnos nem jött össze a felhő. Lehet a gyöngyökhöz horgászás nélkül hozzajutni?
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.21
    szellorozsa és Csoki2020 kedveli ezt.
  2. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

    3 hét alatt sem kaptam 1 db gyöngyöt sem, ez már tényleg durva, az ember azt hinné még talán az utolsó nap, de nem, akkor sem, most nagyon elkeseredtem :(
    Jah, és ezt a 224 szinten mondom, nem mint kezdő...
    ma 12x1 db csalit vettem, hátha...
     
    Kuzdern, szellorozsa, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  3. emma131119

    emma131119 Utánpótlás-írogató

    Határozottan nem!
     
    szellorozsa és szenga6565 kedveli ezt.
  4. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Kedvenc pecás eventem végeredménye érdekességképpen a nyolc földünkön :
    1 _kimi28_ : 7x6=42 gyöngy
    2 -hubertus1956- : 5x6=30 gyöngy
    3 szupernagyi1960 : 11x6=66 gyöngy
    4 huber60 : 9x6=48 gyöngy
    5 kiara010100 : 3x6=18 gyöngy
    6 -hubertus1960- : 3x6=18 gyöngy
    7 pipacs1111 : 4x6=24 gyöngy
    8 Tank_Vica : 7x6=48 gyöngy
     
    Kuzdern, szellorozsa, Csoki2020 és 7 más kedveli ezt.
  5. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    54,42 gratula mindhez
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.21
    (Erzsébet), Kuzdern, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  6. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Ez határozottan bunda volt!!!xDxDxD Irigy vagyok, de azért gratulálok:D:D:D
     
    Kuzdern, szellorozsa, Csoki2020 és 3 más kedveli ezt.
  7. hugi0913

    hugi0913 Törzsjátékos

    11 évnyi farmozás után a pecás event a legelkeserítőbb nekem. Sajnálom, hogy egyáltalán elkezdtem. Gratulálok azoknak a játékosoknak, akik meg tudták szerezni a felhőt.
     
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Azért ne feledjük, hogy Tank_Vicának arany keze van a pörgetésekhez és a pecázáshoz is.
     
    Kuzdern, soresne, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  9. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Köszi, azt se feledjük, hogy TankVicát Andrásnak hívják :D
     
    Kuzdern, soresne, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  10. Minibull

    Minibull Utánpótlás-írogató

    Köszi BP, 6 gyöngyöm lett. -.-:cry: Felhő a fasorban.
     
    Kuzdern, szellorozsa, Csoki2020 és 2 más kedveli ezt.
  11. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Tudom, tudom, de nem mertem nevén nevezni a gyereket.
     
    Kuzdern, szellorozsa és Tank_Vica kedveli ezt.
  12. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Sziasztok!

    Azon szerencsések közé tartozom, akinek meg lett a felhő, sőt még + gyöngyöm is lett.
    Ennek ellenére ez az event botrányos volt.
    Az csak apróság, hogy tulajdonképpen nincs jelentősége, hol állítod meg a kört. Volt, hogy teljes fedés esetén gömbhalat kaptam és olyan is, hogy teljesen félrenyomtam és nyársorrú lett. Szóval ez is csak beállítás kérdés volt.
    A jelenlegi helyzetben, miközben a játék finoman szólva sem tökéletes, lassú, akad, funkciók, gombok még most sem működnek olyan eventet indítani, ami ekkora mértékben szerencsén alapul több, mint felháborító.
    Azoknak, akiknek 3 heti kemény munka után sincs sikerélménye, hogyan is lehet eladni, hogy ez egy vidám, ingyenes játék? És most senki se jöjjön azzal, hogy ráfordítás nélkül is lehet játszani, meg kényelmi szempontok stb. Mondom ezt úgy, hogy folyamatosan költök a játékra és a 238-as szinten vagyok.
    A játékosok nagy része, köztük én is eleve frusztrált, hogy immár 5 hónapja még mindig nem úgy tudja használni a játékot, ahogy előtte, hogy ami eddig 10 percbe tellett, az most legalább 25 perc.
    Éppen most kellene olyan eventeket indítani, ami sikerélményt hoz és mindenkinek egyenlő esélyeket ad. Ha valaki letermeli a több ezer gazt időben arat, begyűjt mindent, amit kell, akkor igenis kapja meg a munkája jutalmát. És véletlenül sem szórakozást írok, mert ez a "játék" néha már inkább munkának tűnik.
    Azért a BP-nek el kellene döntenie, hogy mégis mit akar és végül is ő van a játékosokért, vagy a játékosok értük?
    Csak halkan kérdezem meg, ha a BP ennyire nem veszi figyelembe a játékosok, de főleg a modik folyamatos jelzését, mikor jutunk el odáig, hogy már nem játszunk tovább?
    Egyre több olyat olvasni, hogy magas szinten lévő játékosok hagyják abba, márpedig elsősorban ők költenek.
    Vagy ez a cél?
    Ha igen, akkor a BP nagyon jó úton jár ahhoz, hogy egy valaha szórakoztató játékot megszüntessenek.
    És ne küldözgessenek ki feleslegesen kérdőíveket, hiszen úgysem érdekli őket a játékosok véleménye.
    Azért most erősen elvárnám, hogy valaki bocsánatot kérjen a játékosoktól és elismerje, hogy ez bizony egy nagyon elrontott event volt.
    De erre hiába várok.

    Elnézést, hogy ilyen hosszú voltam, csak kikívánkozott.
    Egyelőre még kitartást mindenkinek.
     
    levi5, nyuszi63, Avalon és 35 más kedveli ezt.
  13. domimaster11

    domimaster11 Járnitanuló

    Köszi asok munka gyümölcsét 0 db GYÖNGY ilyen sikeres játékom még nem volt!!!!! 200 szinten tul!
     
    Kuzdern, Hooker78, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  14. Ananke

    Ananke Rutinos

    Szia! Nagyon jól összefoglaltad a többségünk véleményét! Szép napot!:)
     
    Kuzdern, ho-hoboy, -kidmama- és 5 más kedveli ezt.
  15. Mirpi

    Mirpi Járnitanuló

    Valószínű, hogy ha teljes statisztikai átlagot készítenénk kijönne, hogy mindenkinek van felhője.
     
    Kuzdern, -kidmama- és szellorozsa kedveli ezt.
  16. ladybug0822

    ladybug0822 Utánpótlás-írogató

    6 db gyöngyöm lett. Nem is kommentálom. -.--.--.--.--.--.-
     
    levi5, Kuzdern, -kidmama- és 2 más kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!
    A végére értünk a Titkos tó - eventeken átívelő, három esemény körül játszódó legutolsó fázisának is.

    Voltak, akik szerencsésen zárták ezt az eseménysorozatot, és sajnos voltak kevésbé szerencsések is.
    Természetesen a játékosok megjegyzéseit, észrevételeit most is továbbítjuk a központ felé,
    reméljük lesz foganatja, bár az irányítás és a döntés értelemszerűen az ő kezükben van, hisz ők a játék tulajdonosai.
    A segítőknek ismét kijár a hálás köszönet!


    Az event csevegőt ezennel lezárjuk.

    Jó játékot kívánunk mindenkinek!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    nyuszi63, barbi021951, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.