Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    21 db „Kísértet”, 22 db „Trutyi” talányos fa! ;) Holnap hozom az eredményt!

    [​IMG]

    _________________hozom, amit kell________________
    Először a beéréskor:
    [​IMG]

    Kibontva:​
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.20
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Irgum burgum... a szigeten nincs a titokfákra gyorsítás... a farmon sokkal gyorsabban beérnek:music:
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Dehogynem , farmarannyal azonnal beérik . :D
     
    furmint111, PalMa, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nem látni semmit!:eek:
     
    Kuzdern és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jogos, jogos...
    De tüzifáért nem fizetek többet a csomag árnál;)
    Ha lenne bizonyítottan előnye az aranyas nyitásnak... mittudomén.. pl 50% nagyobb az esély az új fákra.. akkor mind arannyal nyílna;)
     
    furmint111, Kuzdern és zsona416 kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Akkor a készülékedben van a hiba. :D ;)
     
    furmint111, Fenyvesi1010 és zsona416 kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Most már látszik!xD
     
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Farmon csak tüzifa lett, de a Bahán kaptam két szivárvány eukaliptuszt :inlove::inlove::inlove:(10-10 csemetét vásároltam)
    Igaz, a Bahán kiraktam a nyereményben kapott titkosokat is. (kb 30-40 db) Utazók pálmája, Floridai parti fenyő 2 db, Abiufa 4 db , Graviola 3 db és még sok-sok XXL-es fám is lett :)
     
    furmint111, PalMa, tina07141983 és 8 más kedveli ezt.
  9. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    A Bahára vettem csak titokfát, 5 db-ot vettem.
    Meglepően jó fákat kaptam, mindjárt elsőnek Szivárvány eukaliptuszt, lett még Utazók pálmája (3.), XXL Fagylaltbab (1.), XXL Mongongo, XXL Makadámia dió.
    Nagyon elégedett vagyok.
    Hasonló sikert kívánok Mindenkinek! Jó játékot, Szép napot! :)
     
    furmint111, PalMa, csopke1 és 6 más kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Most jól jön a tűzifa, mínusz 9 van nálunkxD
     
    HéricsBáró, furmint111, klé57 és 14 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vettem titokfát... 2 csomaggal, + kipakoltam szinte minden innen onnan jött titokfát!
    Elégedett vagyok az eredménnyel;) A farmon 4 a szigetem 5 új fám lett.. + egy halom xxl... és egyéb értékes fa.
     
  12. milanzs

    milanzs Rutinos

    Ma reggelre lett 2 utazók pálmája (még nem volt), 1 szivárvány eukaliptusz, és lett 1 lepényfa is (ez sem volt még). a tule fa még nem jött... elégedett vagyok!! :inlove:
     
    furmint111, PalMa, tina07141983 és 4 más kedveli ezt.
  13. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Ma a farmra kaptam 1db tuli fát:D Bahára még semmi:sleepy:na majd a következő leszedésnél;)
     
    furmint111, Fuhur, tina07141983 és 3 más kedveli ezt.
  14. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Lassan eljutunk oda, hogy csomagot nem éri meg venni, mert kevesebb jó fát, pláne újat ad így, mint azoknak, akik csak pár darabot vesznek.
    Konkrétan a bahás fáknál a kötelezően kapott egy db új fa volt csak benne. Bezzeg a páfrányfa, na meg a fagylaltbabfa, azt tudja ontani magából. :( Van már így is elég belőlük, így persze, hogy azt adja leginkább. Farmos fák között szintén csak a kötelező egy volt, viszont kaptam vagy 5 db olajfa XXL-t, amiből csillió van már, és ugye a nyárfa ( 6db), na azt is adja, csak tudnám minek, amikor abból se kevés volt már eddig sem. Legutóbbi alkalommal nem vettem csomagot, kb 5-5 darab fát vettem csak, de kb azt is gyéren adta, egy új fát nem kaptam egyikből sem. Nem lehetne megoldani azt, hogy ne legyen ekkora szórás? Azért valahol tényleg bosszantó, hogy míg az egyik játékos csomagot vesz, és a kötelező jön csak az új fából, addig más pár darabot, és kapásból kapja az új fát, nem is csak 1 db-ot. Nem a másiktól sajnálom, mielőtt még, de azért valami igazságosabb elosztás jó lenne... Vagy csak az én farmjaim ilyen szerencsétlenek ebben is..
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.21
  15. gazannyo

    gazannyo Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A szivárvány eukaliptuszfa termését nem lehet a piacra vinni? Nem találom, ha el akarom adni.
    gazannyo
     
  16. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    Én ki tudnám tenni a tule termést 1120csp-ért
     
  17. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Mivel bahás fa, ezért a piacnál be kell jelölnöd a bahás házikót is, és akkor látod a bahás fákat, és ki tudod tenni árulni ezt is.
    Sajnos mindig csak a farmos részt mutatja a piacon, a bahásat külön kell bejelölni mindig, ha valami bahás árut akarsz eladni.
     
  18. gazannyo

    gazannyo Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
    milanzs kedveli ezt.
  19. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok :inlove:megérkezett a bahamára is a titok fa 3db- ot kaptam 12ből:cry:
     
    Fuhur, Maffin71 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    A farmra vettem 1 titokfa csomagot, még jó hogy adják azt az 1 db.Tule fát. Lett 1 fehér nyár, 2 lepényfa, 3 kívánságfa, 3 csöves mogyoró sima ill. 2 xxl, 2 sárkányfenyő xxl, és a többi mind nyárfa lett. Többet nem veszek csomagot, jobban járok, ha darabra veszem.
    A Bahán db -ra vettem, meglátom mi lesz belőle.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.