Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúú a titok állathoz tartozó gazdakör most erősre sikerült...
    első feladat ezüstjébe már kell az új állat;)
    Remélem, holnap több kígyászmadárral lesz gazdagabb a farmom:music:
     
    -katalinjani- és magdi06 kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Fuhur és zsani_apja kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Fuhur, inanna11 és achmed1122 kedveli ezt.
  4. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Én is vevő lennék +1re.Nállam most sikerült az első,max 2vel beérem az ólakkal :)
     
    Fuhur, zsani_apja és achmed1122 kedveli ezt.
  5. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Szuper vagy:) elég szép ez a medúzi..:)
     
    magdi06 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csomag árát tervezem elkölteni... A kérdés csomagot vegyek a biztos óllal, vagy annak az árán több ólat? :music: kettőig van idő eldönteni...8)
     
    -katalinjani- és zsona416 kedveli ezt.
  7. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Örülök, hogy sikerült megint az első sorba betenni az új titokállatot. Legalább ott fog állni megint fél évig a feladat. Vásárlásból nálam ritkán szokott bejönni.
     
    -katalinjani-, zsona416 és soresne kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    1 év után vettem egy csomagot, hogy minek magam sem tudom .
    Az hogy ez jó vagy sem nem tudom.
    A kötelező 1 ól már kirakva.
    [​IMG]
     
    -katalinjani-, Feca29, zsona416 és 11 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Egész jó:) Gratulálok
     
    zsona416 kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája



    Nekem már beértek az ólak,nem lett "több" csak kettő,az is jó.Van amikor a csomagban egy sincs.Most szerencsém volt,lett egy mogyorós pelém is ennek nagyon örültem.2 gekkó, 3 kékszajkó, egy pár narancs ól.Legyek megelégedve vele.
     
    erzsike511, zsona416, soresne és 3 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Niki!
    Szerintem nagyon jó én minden további nélkül elfogadnám, ha nálam lenne ilyen.
    Csomagot vettem aranyért nyitottam 10-et 4 narancs hód, 2 narancs páva 1 sárga nyírda a többi fácán lett.. sírok bár ne nyitottam volna ki, remélem a maradéknak jobban fogok örülni, mint ezeknek amiket kaptam.. majd hozom a képet róla, ha beértek.
     
    zsona416, GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ez nagyon jó! gratulálok.Nekem csak 1 pelém lett de nagyon örültem neki,igy már van négy.
     
    zsona416 és soresne kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    végeredmény a csomagból, 2 kígyászmadár, 2 szajkó, 2 narancs csincsilla és tengeri malac... 3 narancs sólyom ami értékesebbnek tűnik...
    Soha ne legyen rosszabb!
     
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Nyolc ólat vettem, s nagy örömömre lett belőle kígyászkeselyű-fészek :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ígértem a végeredményt itt van: 30 Temze (csomag) és 16 mozaik tenyészetem volt kint Ami öröm: lett egy + kígyászom a csincsillák elkerültek, elijesztette őket a sok narancs hód azt hiszem:
    https://kepkuldes.com/images/6820f0cc8470fe7d2776a31364c16267.png
    Viszont a narancs sólymoknak örülök, mert így kevesebb helyet foglalnak el. A narancs csincsilla pedig majd befut egyszer csak legalább is remélem :)
     
    magdi06, zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. marcsi240653

    marcsi240653 Utánpótlás-írogató

    Jó estét Mindenkinek!

    Szokásomhoz híven, most is vásároltam egy nagy csomag titokólat. Legközelebb alaposan átgondolom a vásárlást, mert egyetlen darab Új ól sem volt a csomagban, régiből azonban bőven, olyanokkal, amivel még a padlás is tele van.

    Mi történt? Vissza megyünk a kezdetekhez?SEz a játék már lassan elveszíti a varázsát (no meg a farmjáték kedvelőit) Nagyot csalódtam, pedig hűséges játékos vagyok, (no meg nem mindegy, mennyibe kerül a játék)

    Tisztelettel marcsi240653 ősjátékos
     
  17. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Mivel az utóbbi időben nagyon nem volt szerencsém a különböző titkos csomagokkal, ezért most úgy döntöttem, hogy csomagot nem veszek...vettem viszont 22 db ólat és lett belőle 3 kígyászkeselyű....szóval örömöm határtalan...talán azzal lehetett volna még fokozni, ha kapok 1-2 pelét is...de ugye ne legyek telhetetlen...sok sikert mindenkinek, aki áldoz rá.
     
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Habár én nem vettem csak eventből kaptam a két elbat,de most megbocsájtom hogy megkaptam ötödik krokodiltavam(3 narancs 2 sárga) mert a másik egy medúza lett.Jól fog mutatni majd a két tengeri póni medence és a sárga poliptavacska mellett.
     
  19. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Az egyik pellédre vevő leszek cserenapon,amint engedik cserélni ;)
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Vettem egy ólat én is, kibontottam. Mostanában nincs szerencsém.. :D ;)
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.