Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is csomagokat vettem. Mindjárt aratom a bahát is. Majd hozom a paárját. ;)

    Már itt is vagyok. :) Itt sem lett Pikkelyfa. Mást nem fűznék hozzá.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.23
    inanna11, -gyöngy-581, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    3+3 db-ot vettem, reggel kiderül lesz-e belőle új dolog :)
     
    -gyöngy-581, Sali~*.*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  3. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Egy-egy csomagot vettem. A bahán a kötelezőn kívül még egy darab Pikkelyfa lett, a farmon pedig öt darab Franklinia jött pluszba.
     
  4. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!

    [​IMG]
    nem rossz, nem rossz
     
    Arrah, vcsaba18, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  5. milanzs

    milanzs Rutinos

    Farmon lett egy franklinia és egy albinó mammutfenyő. Örülök, mert ez még nem volt... A bahán nem lett új, de lett még egy piros akácfa. Még vettem 4 db-ot a bahára....
     
    vcsaba18, inanna11 és Kukackukac kedveli ezt.
  6. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép estét! Újra próbára tettem a szerencsémet mivel kiváncsi ember vagyok. A múltkori alkalommal elárasztottak a cukorjuhar xxl fák és panaszkodtam is. Hát most sem kellett csalódnom: csomagból lett újabb 9db! :sleepy:
    De most nem foglalkozom vele nagyon - bár ismételten bosszantó, - mivel lett 6db albino mamutfenyő és az új fából is lett 3db pluszban!

    Szerencsés faérést mindenkinek aki bármilyen formában bevásárolt!
     
    inanna11 kedveli ezt.
  7. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!:inlove:
    Fa csomagokat mindig szoktam venni, de sajnos az utóbbi pár alkalommal a kötelezőn kívül nem jött semi,
    vagy max. 1-2, persze csak az egyik területen. -.-
    Sajnálatos módon az előző fákból sem nagyon kaptam, mert ha tudnám, hogy az előző fákból (jegenyenyár, rafiapálma) adni fog, talán kockáztatnék.:music:
    Ólas csomagot már nem veszek egyáltalán, most a fáson is elgondolkodtam, az utóbbi szerencsés:wuerg: bontásaimra való tekintettel.
    Figyelem az írásaitokat, és meglátom.:music:
    Szép estét nektek, jó játékot, szerencsés bontogatást:inlove::);)
     
    Arrah, stellácska26, apcimama és 2 más kedveli ezt.
  8. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    reggeli bontásból 0-0 legújabb fa született :) na sebaj, lett belőle másik fa - most nem volt mázlim a 3-3 db-bal :)
     
    stellácska26, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. milanzs

    milanzs Rutinos

    Reggelre meglett a pikkelyfa is. Mára minden megvan. :)
     
    stellácska26, inanna11 és stb_farmer kedveli ezt.
  10. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Azt hiszem, hogy a titokól vásárlás után a titokfa vásárlást is megszüntetetem! Nem ez az első alkalom, sőt a sokadik, hogy egyáltalán nem fejlődik ki új fa. Minden esetben 20 db-ot vásárolok, amiből szégyenszemre egyetlen új fa sem bújt elő, pedig ez csak programozás, de úgy látszik, hogy ezzel szeretnék további vásárlásra öszötönözni a játékosokat, pedig ezzel éppen az ellenkezőjét érik el, legalábbis nálam!
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nekem mostanában a csomagokból sem jön elő az aktuális újdonság. Nem pont ide tartozik, de azt gondoltam én kis naív, hogy az a sok befektetett több száz "kiló" az évtized alatt, hozza magával a dolgokat. Át kellene értékelnem sok mindent, de mindig bízok a csodában. Pedig Palik sem találta Daemon Hillt a mai napig sem. :D ;)
     
    -gyöngy-581, jucus100, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  12. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Vettem 10-10 csemetét,farmon lett 1 új fa és 2 albinó mamutfenyő ( még nem volt), bahán pedig szintén lett 1 új fám! :D Sok szerencsét mindenkinek :D
     
    Kukackukac, Kuzdern, vcsaba18 és 3 más kedveli ezt.
  13. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sziasztok én 10-10 titkosat vettem...rendesen meggortak xxl-es cukorjuharral meg mandulával.A bahán xl zsakaranda és hasonlók.Na 5 fa egy xxl juhar?Most döntöttem el,hogy többet nem veszek titkosokat.megvárom míg cserélheő,vagy ad valamelyik event...tudom ez egy vicces játék!Bár tudnék nevetni rajta!
     
    mamszi5107, -Böcsi- és Kukackukac kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én megkockáztatom, hogy néha röhejes. ;) Na most, szoktam nézni az észbontókat és akkor értelmét lelem a nevetésnek is. :)
    A napokban vettem pici farmokra csemetét, régen volt, hogy egyből, azonnal új fa lett. Azt látom, hogy ez a tendencia sem a régi. Az ólakkal már régóta úgy vagyok, hogy várok, amíg ad a játék, majd a fákkal is erre az útra térek. :)
     
    Arrah, -gyöngy-581, mamszi5107 és 4 más kedveli ezt.
  15. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Csatlakozom hozzád;) Várok, talán lehet majd nyerni, vagy jön valami jó vásárlási lehetőség. :music:
    Most nem vettem semmit, sehova. :oops:
    Sajnos nem olvastam lelkesítő hozzászólásokat:(
     
    Kuzdern, -gyöngy-581, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  16. 4SOS

    4SOS Utánpótlás-írogató

    Szia ! Csomagban vettem 30 drb bizmut titokzatos csemetét és nem adta meg a frankliniát ! Pedig azt írta egy biztos ! Mi a teendő, hogy megkapjam ?
     
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    A farmos menüdben keresd, ott kell lenni a fák között.
    Írd be a keresőbe frank..... kiadja majd.
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  18. 4SOS

    4SOS Utánpótlás-írogató

    nagyon köszönöm, azt hittem a farmon lesz a fák között
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Élek....8) kihagytam a kihagyhatatlan titokfa akciót:p Azért remélem hamar befutnak majd az új fák;)
     
  20. Arrah

    Arrah Törekvő

    Ne a kitett fák között keresd, hanem azt a pajtádba tették...
     
    zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.