Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Még én is élek:D, egy db-t sem vettem, nem hogy csomagot:p
    Talán túléljük ;)és jön a titokól csomag:wuerg:már itt van a kertek alatt:oops:
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A terv az hogy azt is kihagyom...:music: Talán kicsit kevésbé lesz veszélyes mint az orosz rulett!:p
     
    Kukackukac és stb_farmer kedveli ezt.
  3. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Ezek szerint hasonlóak a terveink;) Talán ha sokan fékeznek, elgondolkodnak a beállításokon a játékmesterek is:music:
     
    Anulu73 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem a titkosakkal telt be a hócipőm... a gyopárral....:music: ott konkrétan a semmire szórtam el a pénzt.... szóval befagyasztottam a folyósítást...:music: Pedig nyugodt kitartó és játékszerető ember vagyok... de nálam is ki lehet húzni a gyufát...8)
    A majdnem mindenre költök nem vitt előre.... akkor most kipróbáljuk a szinte semmit:p
     
  5. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Mondom én, hogy egy cipőben járunk :D
     
    makkanch, Amira09 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nahát, farmos állat és teljesen bahás dolgokat eszik. Ez majd borítja legalább kicsit a bilit. :) (nem néztem a csevegőben a tápja iránti találgatást, csak az állatról tudtam)
     
  7. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    érdekes ez a "csavar" és persze nem is annyira "alap" növény a táp igénye (10-es és 11-es kamrás) - majd kap esetleg szuper tápot, ha lesz hozzá szerencsém :-D
     
    János1957, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes újítás! Cuki kis állat...8) De megvárom, hogy ajándék titokólból bújjon elő;)
     
    János1957, vcsaba18 és Kukackukac kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Minden esetre jókor jött ez a hír, lehet a felröpik érdekében és a tekik szaporítása miatt is termelni a tápnövényt, ha valaki nem tudja mi is ültessen. Kár, hogy nem zöldségek így kicsit lassabb lehet a beérése. ( Vízijácint és Tündérrózsa)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem sok növényt esznek... és gyanítom nem lesz tucatszám a játékosoknál egy-két héten belül...:music:
    De azért nem árt ha lesz a pajtában pár ezer táp nekik;)
     
    János1957 kedveli ezt.
  11. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Mi ez az új állat és gazdakör. Semmit nem olvastam róla. Honnan lesz?
     
    János1957 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A most vásárolható titokólból bújhat elő;)
     
    János1957 kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Új titokállat - talányos tenyészet állandó küldetéssel

    A fórum fő oldalán jobbra a friss és napi akciós hírek látszanak:

    fő oldal jobb.png
    Az akcióhoz link kapcsolható, rá kell kattintani, így azonnal olvasható a tartalom.

    Tegnapi bejelentés:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gy%C3%BCm%C3%B6lcskeny%C3%A9r-tal%C3%A1nyos-teny%C3%A9szet-%C3%A1lland%C3%B3-gazdak%C3%B6ri-k%C3%BCldet%C3%A9ssel-2023-febru%C3%A1r.23299/
     
  14. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Köszi.
     
    János1957 kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Egy teknőc becammogott a másik mellé. :D Lett Tölgykápolna XXL, így nem panaszkodok.
     
    János1957, inanna11, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  16. .jázminkaa.

    .jázminkaa. Utánpótlás-írogató

     
    János1957 és farmeres53 kedveli ezt.
  17. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Hali! 2 db vettem, és lett 1 teknősöm!
     
    János1957, gyebine, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Az nagyon szép arány, gratulálok!
     
  19. agica48

    agica48 Aktív író

    6 db vettem és nem lett ékszerteknős! Biztosan lehetne venni FA új állatot, igazságosabb lenne!!!
     
    János1957 kedveli ezt.
  20. Ni0na

    Ni0na Járnitanuló

    Most legalább mindent lehet venni csomagban és az tuti megvan, ha nagyon akarod.
    Anno mikor FA-fa volt az újdonság, nem volt csomag és bizony sokan hiába költöttünk rá egy kisebb vagyont, nem sikerült szerezni és nem is volt rá nagyon sokáig lehetőség.. Ma már szinte mindent beraknak eventbe elég gyorsan, csak egy kis türelem kell.
     
    János1957, zsani_apja és stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.