Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok.
    Én sem szoktam ólakat venni, de most a legutóbbi piccolo hajhászó kis farmokon maradt némi töredék Fa. 2-3-at adott farmja, így 34 db-ot sikerült összehozni. Inkább a kíváncsiság hajtott mivel hiába lett volna muflon mint tudjuk hónapok múlva lehet "haza" küldeni ezért sokra nem megyek vele.

    Nos, egyik farmocskán sikerült 1 db, hurrá.:)xD
     
    apja_72, soresne, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  2. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! Izzó bükkfa fejlesztést csak talányos fából lehet szerezni?
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Marika312, erzsike511, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  6. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Vettem 1-1 fa csomagot. Íme a fő statisztika:
    A bahán a 30-ból lett 6 db sivatagi nyárfa :)
    A farmon a 30-ból lett 0 db cédrus, 10 db xxl cukorjuhar. De azért öröm az ürömben: lett 2 db vadkörtefa, ami még eddig nem volt.
    A muflon ólnál megvártam a szezont, ott nyertem.
     
    maszilva, Timi21a, soresne és 3 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Muflon nálam sem fejlődött ki. :D Bahán lett 3 db új, farmon, mint nálad. :)
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Minden bontáshoz pozitívan állok hozzá, így nagy csalódás nem érhetxDxDxD
    Bahán csak a kötelező, viszont kokiából lett 6 db.
    A farmos holnap reggel lesz kipakolva. Remélem ott is jön a legutóbbi vadkörtéből pár darab a cédrus mellé.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már csak simán ülök játék közben. :) 3 sivatagi és egy kokainfa lett az újabbak közül a bahán. Ez nem tenne pozitívvá, hála Isten már nem tud megviselni semmi. Gazdaköröm most lett üres,
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kokainfa??? Olyan is van? Vigyázz mit írsz... xDxD
     
    Marika312, semmirevaló, cukorka78 és 6 más kedveli ezt.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    12 titkosból semmi jó,de lett xxl juhar bőven...mi tagadás nem ájultam el,csak majdnem.A gőzősbe beteszek 4 db xl-es fát,ad 1 db xl-es fát.Erre NEM lehet mondani,hogy okés.
     
    Marika312, erzsike511, Timi21a és 2 más kedveli ezt.
  12. Timi21a

    Timi21a Junior szaki

    hát nekem a fák a gyengéim, a kedvenceim mindig kint vannak valahol (Tiki-fa, Tiszafa, Pettyesfűz, Kecsketejfa)

    én is vettem 1-1 csomagot, lehetett volna rosszabb is, én örültem az új fáknak
    farmon a 30-ból lett 1 vadkörte, 1 cédrus, 1 molyhos tölgy és 1 xxl csöves mogyoró, :inlove:
    bahán több új fa jött, 1 sivatagi nyárfa, 2 kokiafa, 5 kiváló cyanea, :inlove:

    farmexpresszel is próbálkozom, hátha hoz nekem mamutfát:p, de csak bilibe lóg a kezem:sleepy::wuerg:
     
    Marika312, maszilva, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én sosem vettem még ilyen csomagot, erre valahogy nem is áldoznék :)
    Nagyon sok fás gazdakörit letudtam a piacról...még nem is volt olyan fám de a gazdakörin már pipa volt:)
    Mindenki máshogy játszik ;)
     
    Marika312, -gyöngy-581, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az idén még nem vettem csomagot sem és titok fát ólat sem... 8) Előtte annyi vackot kaptam, hogy elég volt;)
    Leszoktam róla...:wuerg: Ettől függetlenül csak a két utolsó -azaz most érkező titokfás gazdaköri van nyitva...8)
    Majd ha gyopár felszívja a sok felesleges fát... akkor veszek újra;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. Bahamama

    Bahamama Járnitanuló

    Sziasztok! Én mindkét titok fából vettem 20 db az eredmény mind kettőn nagy semmi:( azért szerintem 240 szinten kicsit gáz:(
     
    Neni60, soresne és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos nem szintfüggő az ilyen csalódás:oops: Sajnálom!
     
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Ne búsulj,én is pont így jártam 240 szinten.Sőt volt összegyűjtve 25 piccoló,sok minden lett belőle ,DE jack ajándéka ,FA fa nem lett.Gondolom a bevételt keveselték a nagyok :oops:
     
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Sokszor megfogadtam már, hogy nem veszek titkosakat. Összekuporgatott FA-aimon vettem mindkét csomagból (elcsábultam):( Az eredmény siralmas, a farmon lett + 1 új fám. Nem veszek többet, egy db-ot sem, majd előbb-utóbb úgyis meglesz akár a fa, akár az ól, a szezonhoz általában berakják, azt meg úgyis csinálom.
     
    Marika312, ho-hoboy, semmirevaló és 2 más kedveli ezt.
  19. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    6 db "Larimar" talányos fából 4 cukorjuhar XXL-t (így már 263 xxl-esem van a 256 alapfához, valamint xl-ből 494 ül a raktárban) és 2 simatűjű szálkásfenyőt kaptam (abból "csak" 27 van)
     
    inanna11, ho-hoboy és aida2330 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Toma!

    Olvastam a kérdésed a Bodza fa irányába. Rengeteg farmon nyitottam a két db Napkő talányost. Azt hittem megtudlak lepni egy XXL Bodzával, de nulla darab lett. Az összes farm 100- as szint alatt van, ahol kiszedtem, az enyémet leszámítva. :D
    16 féle régi fa fejlődött ki az újabbak mellé. Azért azt hittem egy darab csak elő bújik valahol, csalódnom kellett.
     
    mani2004, soresne, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.