Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nálam ma, most megtört a jég. Már nagyon régen történt olyan, hogy a csomagból is kifejlődjön új ól, de most lett egy lórim a csomagból is + a kötelező amit a csomag mellé vettem. Úgyhogy öröm van nálam, mert két új ól boldog tulajdonosa lettem :)
    PS: A sárga terményes viszont messzire elkerült :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.23
    mani2004, HéricsBáró, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ma szembe mentem apjával és vettem egy csomagot. Ez csak azért volt, mivel csak bahára jött titok. Van egy nagyon jó barátom, akit Lórinak neveztek el a szülei. Az tette rá a pontot. ;)
    Mindjárt szedhetem le és hozom az ismertetőt. :D
    Egy darab Lóri bújt elő a 30- ból. Nem tudom milyen színnel kell írni, ha szétrobbanok? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.23
    mani2004, inanna11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én örültem neki, hogy kaptam egyet, szerintem Te is örüljél inkább. Egyébként a színkérdésedre a válasz szerintem a piros szín a megfelelő.
    Én sem vettem már hónapok óta titkosat csak a fákat, mert azok felröpigyártásra is jók lehetnek, vagyis több funkciót is látnak el nálam :)
    [​IMG]
    Így nézel? Inkább nevess! :D
     
    mani2004, Kuzdern, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  4. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Gyakorlatilag 180 Farmaranyért vettél egy új titok ólat. Belőlem előbújt a zsugori énem és juszt sem vettem csomagot.xD Ellenben vettem 1x20 majd egyszer 10 titok ólat. Így fizettem 450 Farmaranyat. Lehetett volna közte 1 db új ól? Akár. De, hogy soha többet ne vegyek titokólat, arra ez tökéletes lecke, újra.
    Tehát, ha megveszed a csomagot és 1 db garantált új ól van benne, akkor az pontosan 180 Farmarany, mert 450-ért kapsz egyebet.:wuerg: Én sem mérgelődöm, inkább magamra haragszom, hisz borítékolva volt, hogy nem lesz a 30 darabban egyetlen új ól sem.-.-:( Csak az az ostoba reményhal......már megint !xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.23
    mani2004, inanna11, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pont ilyen tapasztalat miatt nem költöttem egy fillért sem titkos ólakra és fákra célzottan...
    Jön úgyis ilyen olyan csomagajánlatokkal pár darab... s eventekből is...:music:
     
    mani2004 és aida2330 kedveli ezt.
  6. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Én is ezt tartom, nem is értem, hogy miért csábultam el......:eek::cry:
     
    mani2004 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyarló emberből vagyunk...:music: Én az esti csokizásnak nem bírok ellen állni:oops: Pedig sokkal károsabb mint a titok ól...:wuerg:xDxDxD
     
    mani2004, inanna11 és aida2330 kedveli ezt.
  8. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    6ból meg lett a Lóri(k), minő kari-ajándék. Köszönöm!!!:inlove::inlove::inlove:
     
    mani2004, bajusz1, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;) Szép Ajándék!:inlove:
     
    mani2004, CoralineJones74 és aida2330 kedveli ezt.
  10. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Azt hiszem egy oldallal előrébb írtam az előző titkosnál, hogy soha többé.... Csak elcsábultam, de ezennel a kötelező Lórin kívül 2 db-ot is nyitottam a 30-ból. Majd leestem a székről hajnalban mikor kinyitottam az aratógéppel az este kipakolt titokólakat.
     
    mani2004, soresne, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok! Néha lehet szerencsés nyitás is;) Én ráérek majd jön szezonból, vagy eventből;)
     
    mani2004 kedveli ezt.
  12. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!

    Ez a legkevesebb:D Mármint a szerencsés nyitás. :)
     
    mani2004 kedveli ezt.
  13. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Igen, az. Köszönöm!:)
     
    Tavirózsa és Kuzdern kedveli ezt.
  14. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    Nekem is sikerült elcsábulnom.Kivételesen szerencsém volt.2 csomagot vettem és a 2 kötelezőn kívül még kaptam 6 darabot.
    Így összesen 8 darab lóri növelte az állatállományt.Nem olyan rossz eredmény szódával elmegy:):)
     
    kutyaszálló, aida2330, mani2004 és 8 más kedveli ezt.
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Gratulálok ! Nagyon szerencsés vagy,nekem 16-ból egy sem lett.
     
    CoralineJones74 kedveli ezt.
  16. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Majd lesz legközelebb!!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.