Tojáskereső csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 23.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    értettem,hogy nem hattyúólat kapunk,én csak megelőlegeztem magamnak.
     
  2. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)
    Kedves Zöldliget, hidd el hogy kezdő koromban, nekem vagy nekünk sem sikerült minden eventet teljesiteni
    ;). És ez igy is van rendjén. Ha nem adjuk fel, lassan felnövünk a feladatokhoz... 8).
    Könnyű event szerintem nincs az utóbbi időben... :p.
    Természetesen erre az eventre is igaz, hogy nyugtával dicsérd a napot ;).


    Sok felröpit és valóban könnyű eventet kivánok :).


    Farm 121/293
     
  3. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Nálam már megjött a nyusziii, xxl ördögcérna és hattyú lett a víz eventtől.............
    Jó kis event lesz ez , jó nyereményekkel.
    Hajrá mindenki :);)
     
  4. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Most jöttem csak meg a munkából és elolvastam az ismertetőt és itt a fórumot. A fáradtság rögtön elszállt, a jókedv belém szállt.:)
    Először nem hittem a szememnek, amikor ilyet láttam: "nem kell beadni semmit" és még ajándékot is kapunk.
    Köszönöm szépen.
    A felhősor meg fantasztikus, ennyi csp ???
    Akár már ma este kezdődhetne az event, nagyon várom.
    Mindenképpen hamar szeretnék vele végezni, a családom és én is boldog leszek, nem lesz kockás a fejem.:)
    Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek.
     
    Erzsike5110, daszi, kisszakács75 és 18 más kedveli ezt.
  5. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    Ritkán szoktam irni, de most valamit nem értek. Nagyon tetszik az event az eventismertetőt is elolvastam, de nem értem, hogy a tojásokat amit keresünk azzal mi lesz ????
     
    kutyaszálló, genka53, g.bella és 3 más kedveli ezt.
  6. cápa~hu

    cápa~hu Törekvő

    kész vagyok ez gyorsan ment xD

    megeszed és kész :p
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.3.16
    kutyaszálló, genka53, emocy91 és 8 más kedveli ezt.
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Végre egy igazi ünnepi event. 5 területen péntek estére/éjjelre készen is lesz az event.
    Mielőtt megszólalna valaki, csak vízzel számoltam.:D:D
    A felröppenővel sem hiszem, hogy gondok lennének - ennek örömére szombat reggeltől hétfő estig nem is fogok aratni.xD

    Odaadod a locsolkodóknak.:D

    Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepet és kezdésre sok-sok felröppenőt kívánok!
     
  8. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Titokban drukkoltam, hogy könnyű event legyen és most olvasva a leírást, nagyon örülök, tetszik, mert valóban gondoltak arra, hogy ünnep lesz. Marad idő a konyhai munkákra és arra is, hogy a locsolókat fogadjuk. Nem bonyolították túl, nem kell "malmozni", számolgatni, csak vetni és aratni. Szokáshoz híven reggel aratás nem lesz és remélhetőleg sok felröpivel tudunk indulni.
    Jó játékot kívánok mindenkinek! :)
     
  9. hajni90

    hajni90 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    "Mindig a szomszédos mezőre léphetünk csak, össze-vissza nem lehet haladni."
    Ez ugye nem azt jelenti, hogy ha bemegyek a 16-os mezőre visszafele sok mezőn át vezet az út újra? Vagy igen? Mert akkor a beadandók mennyisége igencsak nőni fog. Lehet ez most buta kérdés de sose csináltam még ehhez hasonló eventet.:oops:
     
    stellácska26 és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Terv a következő, mert lehet, hogy valakinek segítség lesz :

    kényelmes verzió

    10 mag elültetve 2x2es területbe, megszórva minden jóval ( víz, trágya, szupertrágya, kacsakata, RACS ). Lesz belőle 90db. Ezeket visszaültetve hasonlóan megszórva a hozzávalókkal reggelre lesz 810db. Váltás 1x1es területre, így a következő aratásnál már bruttó 3000fölött járunk. Ezután ( kényelmesen pénteken délutántól ) aratásonként nettó 2400 körüli gyarapodással lehet számítani, tehát még 5 aratás. Reggel kv közben, délután ebéd után és este lefekvés előtt. Vasárnap sonkafőzéskor már kész is a 15000db
    A felröpi ha közben nem lenne meg, akkor ezután mehet a 2x2-be a leghosszabb érésű növényke

    Aki ezt az eventet nem tudja megcsinálni, az nem akarja
     
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igazi ünnepi event, köszönjük!!:D
     
  12. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A 16-os mezőhöz előbb végig kell menni a teljes belső körön, majd a 10-től lépegethetsz arrafelé. Visszamenni nem kell, hanem a 10-es mezőről elindulsz a másik irányba is.
     
    kékegér, hajni90, kutyaszálló és 6 más kedveli ezt.
  13. guminyő

    guminyő Utánpótlás-írogató

    Lehet egy kérdésem? Az ismertetőben ez áll
    A felreppenő minden területen és minden aratásból érkezik!
    Ez most csak a növényekre értendő vagy az ólakra is? Mert én úgy értelmezem, hogy csak a növényekre ad felreppenőt, az ólakra nem. Jól értelmezem?
     
  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha egyszer nincs odaírva, hogy csak növényekre kell értelmezni, hanem a "minden" szót használtam, akkor Te miért értelmezed csak növényekre?
     
  15. guminyő

    guminyő Utánpótlás-írogató

    Köszike a választ. Valószinüleg az aratás szó miatt értelmeztem igy.
     
  16. progabi

    progabi Fórum biztosa

    A visszaültetett 90 magot minek szupitrágyázod, ha csak reggel aratod le? Szerintem felesleges. :)
     
  17. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia! Az 1-es mezővel kezdünk és haladunk a számozás szerint, majd ha kész a belső kör és már nyitott az 5-ösnél az ajtó akkor el kezded a külső kört. Egy kockába egyszer kell belelépned.
     
    hajni90, kutyaszálló, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  18. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    jogos :)
     
    kutyaszálló, genka53, g.bella és 4 más kedveli ezt.
  19. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Köcce :)
     
    kutyaszálló, genka53, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  20. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Egy területet be kell ültetni fával és bőven meg lesz a felröppenő, mire a gaz letermelődik. Valószínűleg a varázsfát is a kevés felröpi miatt parkoltatják. Egyébként napi ajcsiból 70-80 db simán összejön.
    Biztosan nem lesz gond a felröpi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.