Tojáskereső csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 23.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Hogy csinálod? Nekem max 20-at enged fogadni... ;):p
     
    Peszi2, kutyaszálló, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  2. kissme6

    kissme6 Törekvő

    és 20x6nap az mennyi? Összesen kell 250. Egy 50es szintű játékos is meg kell tudja csinálni. El ne felejtsek menni a kuncsorgóba.

    (Csak súgva, hogy ne hallják: FAért nincs 20-as limit, de a 20ba azok is beleszámítanak.)
     
    Peszi2, kutyaszálló, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  3. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Na jó, meggyőztél. Azt hittem, naponta vetted ezt a mennyiséget. :)
     
    Peszi2, kutyaszálló, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  4. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Ha rendesen jön a felröpi, könnyű kis event lesz!

    :):p:D:):inlove:xD:music:
     
    Erzsike5110, Peszi2, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  5. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    A Tavaszi nagytakarítás eventbe is kevés felröpit kértek ott én is aggódtam ha ilyen keveset kérnek talán nem is jön olyan gyakran de aztán kellemesen csalódtam,remélem ez most is így lesz:).
     
    Peszi2, kutyaszálló, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  6. tommycee

    tommycee Törzsjátékos

    Egész jó kis eventnek ígérkezik, remélem a felröpi és szépen röppen fel majd. Az ágyúról nem is beszélve... jó... :) :p
     
    Erzsike5110, Peszi2, kutyaszálló és 9 más kedveli ezt.
  7. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    ezek a mennyiségek csak a szomszédokat jelenti, márha kapsz annyit, de mindenből fog feljönni és akkor nincs gond!
     
    sziszi1965, Peszi2, kutyaszálló és 4 más kedveli ezt.
  8. Oldfox

    Oldfox Junior szaki

    Nem szsrepel az eventleírásban, de gondolom minden területen lehet ültetni az eventgazt?
     
    Peszi2, kutyaszálló és szellorozsa kedveli ezt.
  9. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerepel, szép nagy betűmérettel.
     
  10. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    Gondolom a Husvetra valo tekintettel kernek keves felröpit, nem akarjak , hogy ne tudjunk keszülni az ünnepekre es fogadni a löcsölökat! BOLDOG HUSVETI ÜNNEPEKET KIVANOK!!
     
    Erzsike5110, długa, Peszi2 és 11 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ezt akartam én is kérdezni.:D
    Mondjuk én nem fogom reggelre hagyni a második aratást, hisz szupertrágyázva 2 - 2 és fél óra alatt megvan a 2 aratás, utána egy gyors föld csere és 4 óra múlva már lesz 2290 növényünk és minden terület be lesz vetve.
    Holnap elkezdem a sütést, így összekötve a kellemest a hasznossal már holnap két 1*1-es aratást csinálok és péntekre csak 3 aratás fog maradni. Ha nem lesz meg a felröppenő, akkor péntek éjjel hosszú érésűt vetek, de nem hiszem, hogy erre szükség lesz.
     
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    2 aratás után 2*2ön 810 növényünk van sztrágya, kacsa és csatni használatával. 810*4 (1*1, csatnival) 3240 (950 az eltérés).
    Ha a felröppenő nem lesz meg, akkor tovább kell keresned, amíg meg nem lesz.
     
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Kicsit kitoldtad az időt.Szerintem a növény már szombaton készen lesz,/ 4 területen is/a felröpi az kinek hogyan ugrál.
     
    kutyaszálló, genka53, Jucus1949 és 4 más kedveli ezt.
  14. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    írtam, h kényelmes, napi 3 aratás
     
  15. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Első olvasásra, azt hittem valamin átsiklottam. Ilyen lightos eventre nem számítottam:) Mivel az előző eventet 2*1-es területen simán meg tudtam csinálni, így kint hagytam a területeket utána is. Most tele ment hosszú érésűvel. Pár nap alatt így is meg lesz az eventnövény munkások nélkül is. A kuponok meg jók lesznek majd máskor:)
    A felröppenő fele meg csak összejön majd első aratáskor :)
     
    sziszi1965, kutyaszálló, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  16. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Kiszámoltam, hogy ha fel van a növény szaporítva úgy, hogy minden kertbe van ültetve, 5 aratás és kész az event 1x1-es földel (az event gazra nézve).:p:p:)
     
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A különbözetet visszateszem a földbe, azzal nem számolok majd csak az utolsó vetés előtt.:D:D
     
    gyfa, bogisaci60, kutyaszálló és 5 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető elolvasva, nagyon tetszik és mivel már holnaptól nem kell mennem dolgozni, az itthoni teendők mellett se lesz vele gondom, - remélem.:)
     
    Erzsike5110, kisvirág, gyfa és 8 más kedveli ezt.
  19. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    üdv, és mi lesz a reformer gazdákkal akik a 3-as esetleg a 28-as mezőkkel kezdenének?
    nem is beszélve a matematikus farmerekről, ők köztudottan szeretnek prímszámok mentén haladni
    na és a rovásszámolók?
    úgy látom ennél az eventnél is a könyvelő végzettségűek lesznek előnyben
     
  20. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Átfutottam az event ismertetőt.
    Elméletileg, laza event lesz, de majd látjuk a felröpiket!! :D
    Nem fogom most se átrendezni a farmot, majd kész lesz, amikor kész lesz!!
    Hat nap lesz rá!!
    Lehet, hogy kevesebb, mert locsolkodáskor illik berúgni!!!xDxDxDxDxD:wuerg:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.