Visszajelzés Tojásművészet 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 11.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Mostnaban semmi farmkupon nincs ajinak.Majd vegyuk meg penzert,na leshetik.Regebben meg volt elszortan egy ket kupon ajandek,de most meg egy szerencsetlen 3 oras sem.Egyre elvezhetetlenebb ez a jatek.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Éljen a kerti zsázsa és társai :DNekem kell a felhősor :inlove:A felröpi meg majd lesz valami :p
     
    Melan, csio70, osztrak12 és 20 más kedveli ezt.
  3. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Érdekes mennyiségek. Növény a szokásos, kb felszaporítás után 2 nap alatt megvan. Nekem kicsit rá kell termelnem az apróságokra.. széna, répa... De majd apránként kicentizem azokat is. A felröpi érdekes lesz, bár ott mindenhol jöhet. 250-300 körüli nyitással kellene kezdeni felröpi terén, leglábbis én ezt várom
     
    benedekbobe63, zotmar, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  4. mercator67

    mercator67 Aktív író

    Sziasztok,
    A felhősor most 2 ládát, vagy csak egyet ad? A jutalomnál csak a "szépséges szerepel", de utána a "csemegés" tartalma is fel van sorolva, de miért?
     
    milkabika kedveli ezt.
  5. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A csemegés láda az event nyeremények között szerepel, nem a felhő fogja adni! Ezért tájékoztató céllal került bele az ismertetőbe!
     
    benedekbobe63, zotmar, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Szerintem meg gondoltak, eventes gazból cirka 6 kör elég a 3 területen, naponta 2* eventes gaz, vizezve 10 óra ,( így is meglesz 3 nap alatt )útana meg érésgyorsítóval, valami hosszú. Viszont amikor vendégeket vársz nem kell mást tenned, csak kora reggel valami hosszú gaz amit majd késő este aratsz, így szabad az egész napod és gyűlik a felröpid :)
     
    Melan, csio70, knédi és 17 más kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Jól olvasom, hogy 3 területen lehet ültetni a gazt, de minden területről jön röpi?Esik az eső, fáj a fejem, nem nagyon van ma agyam
     
    meszimarsi, Melan, osztrak12 és 15 más kedveli ezt.
  8. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Jól olvastad! Így van az eventismertetőben!
     
    újfarm53, HéricsBáró, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  9. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , szép nept , igem jól olvastad e farmos területen lehet eventezni de a bahásak is adnak felröpit , az az 5 területről dől majd mint a ló dereka :)
    Kissé mellbevágó első olvasatra a felröpi mennyisége de sztem egy jó event várással , 20 órás fák , terményes ólak , leghosszabb növények csak nem lesz gond , de ha netán mégis , Sebaj , mondta Tóbiás :) meg oldjuk .
    Egy röpke fülig száj:
    Két barátnő beszélget,
    A barátom a mü egyetemre jár !
    Az enyém meg igazira !

    Szép napot , és jó felkészülést az eventre.
     
    ria91, Fuhur, Melan és 19 más kedveli ezt.
  10. Pimiliv

    Pimiliv Járnitanuló

    Ma délutánra ezüst rekeszekbe a végzet italával, bölcsek kövével (zöldségek) és a csodatinktúrával, boldogságszérummal (gabonák) hajrá vetni-aratni utána este a leghosszabb és holnap délutánig be se lépek.
     
    knédi, zotmar, újfarm53 és 7 más kedveli ezt.
  11. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    2200 felröpi horror, még 5 területről is, segíteni kell hosszú érésű növények szupertrágyás termelésével, mert ez másképp nem lesz meg a mostani gyakorlatot figyelembe véve, egyébként 3 területen 12000 eventnövény, meg a pajtás cuccok legyárthatók. A felhősort szeretném megszerezni, ez a cél, azért fogok kapálni, ki kell dolgozni megint 5-6 napot, remélem, hogy összejön.
    Jó játékot, sok gondolkodni való nincs, a jobb és bal oldal beadása az első feladat, azután végig hajrázás.
     
    vazulneni8, zotmar, .barbi1. és 8 más kedveli ezt.
  12. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Úúú, de tetszik :D
    Igaz kicsit soknak tűnik a felreppenő mennyisége, de biztos jól fogja dobálni ha ennyit kér.
    Kikalkuláltam és számoltam mindent hogy legyen összhangban a baha , a farm, és az event. Szóval szerintem nem lesz probléma. :)
    Sok sikert mindenkinek. :)
     
    Melan, csio70, zotmar és 8 más kedveli ezt.
  13. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Hevenyészve átfutottam az ismertetőt!
    A többit, majd látom ! :D
     
    csio70, zotmar, milkabika és 4 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Kavitykolom a salátát, az már tuti meg lesz, de nagyon soknak találom a röpi mennyiséget:cry:Több mint 300db naponta és kevés a szupikakim is.Mi lesz ebből ááááááxD
     
    Melan, ria91, zotmar és 10 más kedveli ezt.
  15. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Jó kis event ez... Még 2 órája sincs kint az ismertető, de már 65 millát kerestem a búzán, répán, salátán... :DNehéz elhinni, hogy ennyi gazdának nincs raktáron belőlük 10 ezer darab... De én jólelkű gazda vagyok, segítek! xD
     
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nem mindenkinek vannak ám közmunkásai.Gondolj csak bele.Amúgy örülök, hogy meg gazdagodtál ebből.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.17
    meszimarsi, fregolinyi, Gio és 13 más kedveli ezt.
  17. zit67

    zit67 Junior szaki

    "Miután beadtuk a 2 oszlopba, amit kért a feladat, ez után érdemes neki állni a nagy feladat teljesítésének (8-as számmal jelezve)."
    Miért? Miért akkor érdemes? Nem jöttem rá! " Erre azért van szükségünk, mert befolyásolja a nagy feladatért kapható TP és CSP mennyiségét." Befolyásolja??? Csak azért kérdezem, mert a munkásokkal könnyebb letermelni a búza.... stb mennyiséget és nem értem, hogy miért nem lehet közben csinálni ?
     
  18. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    idézet az eventismertetőből: Ajánlott, hogy a feladatot, a bal és jobb oldali beadó oszlopokkal kezdjük, ehhez a sima pajtában megtalálható dolgok szükségesek. Bal és jobb oldalt egyaránt 5 szint áll rendelkezésünkre. Erre azért van szükségünk, mert befolyásolja a nagy feladatért kapható TP és CSP mennyiségét. (Nem teljesítünk egyetlen szintet sem, akkor a jutalom között nem szerepel sem TP, sem CSP.)
     
    Melan, Gio, vazulneni8 és 10 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jó kis eventnek nézünk elébe.Azt sajnálom, hogy a tölgyest is le kell szednem, de szerintem már másnap este vissza is rakom.Akkorára nem sok fog hiányozni a növényből, azt elbírja két terület is.
    A bal és jobboldalival semmi baj nincs.Mindenből meg van a kért mennyiségem.Az első sort mindig 10 ezren felül hagyom mozogni.
     
    csio70, Gio, zotmar és 5 más kedveli ezt.
  20. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Rátapintottál a lényegre. Itt jön be az, hogy tulajdonképpen kétféle játékot játszunk. Egyrészt van az ingyenes, másrészt ott van az előfizetős. Előfizetősnek azt nevezem, ha valaki állandó jelleggel vesz farmmunkásokat. A "kétféle" játékot alapvetően más stratégiák szerint kell játszani, mert ha vakahol borul az egyforma esélyek elve, akkor ez az. És itt nem játékos-játékos dologról van szó, hanem játékos<->üzemeltető dologról. Soha nem a fizetős dolgok ellen volt kifogásom, elvégre a játék profit orientált, hanem, hogy miért kérik a pénzt. És itt egy alapvető játékkezelési dologról van szó. Ha összeakarnám hasonlítani más játékokkal, ez olyan mintha PvP-s játékban az egyik fél csak úgy tudna haladni, hogy B betűre bal lábbal, J betűre jobb lábbal lép (ráadásul ha nem ütemben, még hasra is esik). Az előfizetős meg nyomja a vezérlő nyilakat és automatikusan halad. A prémium, meg ha van térkép, kijelöli, hogy hová akar menni és a gép elviszi oda a játékost. Na, most bármennyire is érdekes a PvP játékokban alap az utolsó két funkció. Fizetni másért kell.
    Szóval, ha van valakinek "gépe" és fél órája, persze hogy lenyom minden további nélkül lenyom pár kör búzát 1x1-en. Csináld meg ugyanezt kézzel. Akkor már sokkal "igazságosabb" lenne (a profit nem igazság kérdése), ha plusz területeket lehetne bérelni pénzért (többek között).
    Ezért van az, hogy én, ha van kuponom, akkor csinálok ültetős eventet, ha nincs, nem. Mert egy direkt előfizetős játéknak az én szememben a farmerama túlságosan "egyszerű" játék.
    Szóval és tettel kapára fel, az a felhő a lehetőségekhez képest nagyon jó, inkább kihagyom majd a következő öt-hat eventet.
    Egyébként túl sokat nem éri meg a "10000"-es növényekért adni, mert lehet, hogy nem kapsz annyit vissza.
    És még egyszer, a kritika nem a játékosoknak szól. Mindenki úgy játszik, ahogy neki jólesik.
     
    mari5151, fregolinyi, Melan és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.