Visszajelzés Tojásművészet 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 11.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *szabolcsi*

    *szabolcsi* Fórum-zöldfülű

    Szia! Ezt most komolyan is gondolod??!
    Lehet hogy egy 150-es szintű gazda simán megcsinálja, max beveti a gesztenyés felhősort ha még sem, de hogy egy 80-90-es szintű gazda vért fog izzadni azt biztosan állíthatom!
    Területenként 30 felröpi???! Mégis miből?! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    Az eventnövény nem ad 20 felröpinél többet, max ha felcsavarják a némethonban a szervereket.
    Vagy lehet, hogy egyesek /a csókosok vagy a sorbanállók / farmjaira több felröpi érkezik >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
    vazulneni8, _Cygnus_, edina242 és 2 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Miből ?:eek:Hát növényekből fákból és ólakból , miből másból lenne szerinted ? :D

    A leghosszabb érésidejű növényt berakod komfortba és az 44 felröpi . A kupáid felfejleszted 30%-ra , a szélekre fát raksz , és lazán lesz területenként 50-60 felröpi kezdésnek területenként . Az 300 felröpi kezdésnek. 7 nap alatt 2100 felröpi:p
     
    Melan, Gio, újfarm53 és 7 más kedveli ezt.
  3. simi1955

    simi1955 Haladó

    Szia!

    A helyedben én megpróbálnám megcsinálni.
    Igaz, hogy sem 150-es, sem "csókos" gazda nem vagyok, de
    mikor regiztem a csíkom 90+-ról indult:D
     
    bogisaci60, Gio, újfarm53 és 7 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kell azon erőlködni, hogyan nem jöhet össze a dolog. Egyszerűen ne fogj neki és máris igazad van, hogy nem lehet megcsinálni.
    Nem fog kelleni gesztenyés, sztrágya, és úgyis lesz 3000 felröpi. A gesztenyéset utoljára a nublonoknál használtam, de az végtelenített event volt. Ott 20000 felröpit is el lehetett lőni.
     
    Gio, újfarm53, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  5. dree01

    dree01 Fórum-zöldfülű

    Nincs ilyen összesítés hivatalosan.
    Megnézed az event leírását, fogsz egy számológépet és szépen összeadod a beadandókat.
    A gazdatársad aki az összesítést készítette ő is ezt a módszert alkalmazta! ;)
     
    Gio, újfarm53, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  6. guriga1957

    guriga1957 Utánpótlás-írogató

    Szegfűnek és a csipkebogyónak illene 30 felett is adnia. De láthatjuk ,hogy nem mindig sikerül.. Azok könnyen arcoznak meg 0 perceznek akiknek ezermillió szupertyágyájuk van. Házt közlöm veletek nincs mindenkinek... Valakinek jó ha az eventnövények teljesítéséhez elegendő szupertátyája van nem hogy 0 percezésre.
    Meg valaki nagypofával írta eddig is volt már ilyen sok felröppenő hát nem hinném mivel nagynehezen sikerül mindet megcsinálni de nem emlékszem 1500-1600 nél többre (ezeknél is már vért izzadtunk és éjjel sem sokat aludtam hogy meglegyen)
     
    Esthajnalcsillag, Gio, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  7. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Szia! Én úgy értelmeztem, hogy ha bedobáljuk a jobb és bal oldali pajta beadandókat, AKKOR kapunk a főfeladatnál tp/csp-t a szintünknek megfelelően a már milliószor ideidézett táblázat szerint, ha nem dobáljuk be a két oldalt,akkor NEM KAPUNK SEMMI tp/csp-t...
    Valaki megerősítené, hogy jól gondolom-e?
     
    Gio, ursa11, taga1 és 6 más kedveli ezt.
  8. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Megerősítem, jól gondolod!
     
    Gio, újfarm53, taga1 és 6 más kedveli ezt.
  9. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Köszönöm :)
     
    Gio, újfarm53, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Az tény, hogy a szerencsés farmokra sokkal több felröppenő érkezik. A teliholdas eventnél jól látszik, mekkora különbségek vannak a szerverek közt. Ott senkinek nincs 100 Pannija, mindenkinek 8 órás a leghosszabb növénye, senki nem tudja a komfortot szupertrágyázni... Itt már nem annyira szembetűnőek a különbségek, mert lehet 0 percezni, be lehet vetni a páncélos sereget, a nemesített növényeket... ezek nélkül eventről-eventre kínlódnék én is, hiába a 30-as kupa.
    De legalább tisztában voltam vele, hogy inog a léc alattam, azért szereztem annyi Pannit, amennyit csak tudtam.
     
    Melan, Gio, újfarm53 és 12 más kedveli ezt.
  11. *szabolcsi*

    *szabolcsi* Fórum-zöldfülű

    A csipkebogyó mettől is elérhető? És hányórás növény? Gondolom naponta lehet 3-szor aratni
     
    újfarm53 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  12. guriga1957

    guriga1957 Utánpótlás-írogató

    Nem figyeltem talán 94-95-östől. 19 órás így ha reggel leszeded este tudod megint azt kifujt.. Szupertrágya meg a pénzesek mázlisták privilégiuma. Mindegy nem lesz meg nekem sem az event olyan 400-600 felröppenő híján de ez van..
     
    újfarm53, betkaboszi és _Cygnus_ kedveli ezt.
  13. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    19 órás növeny. Szerintem nem lehet kétszer sem aratni !
     
    Gio, újfarm53 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Tetszik az event - a 2200 db felröpi - hááát remélem összejön.
    Elkezdem az eventet az biztos, az event növénnyel nem lesz gond, a felröpiket meg kéretik bőven reptetni.;)
     
    Gio, újfarm53, alpha58 és 6 más kedveli ezt.
  15. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! egy kicsit megcáfollak, sem pénzes sem mázlista nem vagyok, o percezni sem tudok bár megvan a felhőm, de hiányzik róla kitehetőm mégis van mindig annyi szupikakim amennyi kell, és nem veszek egy darabot sem, eddig legalábbis!
     
    Gio, újfarm53, alpha58 és 6 más kedveli ezt.
  16. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Gio, újfarm53, alpha58 és 10 más kedveli ezt.
  17. miniowl

    miniowl Fórum hercege

  18. *szabolcsi*

    *szabolcsi* Fórum-zöldfülű

    Melyik turmix kell hozzá? A pancsoldába ezer éve nem járok már

    és még egy: 2011-ben szórakozásnak gondoltam egy ilyen játékot, az eszembe sem jutott, hogy matematikai disszertációt kell majd vezetnem ha játszani szeretnék vagy legalábbis befejezni egy eventet :p
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.17
    Gio, újfarm53, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  19. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Egy kicsit vitatkoznék Veled. Kb. 2 és fél éve játszom, tehát nincsenek mamutfáim, mégis kb. 1 éve szinte minden eventet megcsinálok, amit szeretnék. A majomkirálynőtől kapott sztrágyákkal gazdálkodom. Persze, az eventek, feladatsorok és a kerék is cseppent néha. De nem pazarlom. Kizárólag akkor használom, ha nagyon szükséges. Szinte minden eventet +100-200 felröppenővel zárok. Úgy, hogy a csevegőben olvasottak alapján átlagos a kapottak száma. Pannim nincs. Az egyetlen, amit plusz erőfeszítés, és némi időt igényel, rendszeresen olvasom a fórumot, hogy fel tudjak készülni az eventekre. Itt a csevegőben is sok tanács, segítség jön, hogy hogyan használhatjuk ki jobban a játék adta lehetőségeket.
    Felröpiben bővelkedő eventet mindenkinek!
     
    kapirgaster, Melan, Gio és 16 más kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Microsoft Office Excel.

    A csipkebogyó az Egyéb növények kategóriába tartozik, van egy 20%-os aranyrekeszes turmix hozzá és egy 10%-os ezüst rekeszes.
    A természetgyógyászatnál lehet turmixolni.

    Itt lehet a turmixolásról olvasni:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/természetgyógyászat.7139/
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.17
    kekmaci75, Melan, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  21. simi1955

    simi1955 Haladó

    Kedves guriga!

    Észrevehetően visszavettek a felröppenőkből ez tény.
    Voltak olyan eventek, amiket el sem tudtam kezdeni, pedig akkor még akartam.
    Úgy is jártam, hogy 7 /azaz hét/ db kecskén múlott az eventem, de nem volt a piacon kecske.
    De a "nagy pofámat", nem itt téptem, hanem megpróbáltam fejleszteni a farmomat.
    Költöttem szerintem eleget, de pannit sosem kaptam.
    A gesztenyés felhősort, sztrágya fákat nem tombolán nyertem.
    Ha játszani akarsz, akkor most is tudsz, ha meg azt nézegeted, hogy a másiknak mitől van, az sosem lesz a Tiéd!

    Kívánok neked sikeres játékot!

    Mindenkinek legalább 2200 röpit!
     
    nagymami2, kekmaci75, bogisaci60 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.