Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Nálam 404 hibakód van.
     
    meszimarsi, greenfields, zit67 és 3 más kedveli ezt.
  2. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Na de most komolyan,kinek kell ilyen győzelem?Este mikor megy aludni vagy mennek,mert ugye 2en vannak,akkor egyedül van az ember a fejében,és akkor nem szégyeli el magát hogy ilyen áron nyert,hogy ki lett söpörve előttük?Milyen gőzelem ez?Meg milyen ember?Nem írok már többet mert annyit háborogtam pedig nem is vagyok tenger.
    Mindenkinek GRATULÁLOK!!!Csocso drága SZERETÜNK!Ezek után nem mehetsz el,semilyen módon.Drága Beko,ez neked is szól.Csodálatos emberek vagytok tényleg!Sziasztok Mindenki!
     
  3. drszj1973

    drszj1973 Utánpótlás-írogató

    szia...sajnos 404 hibakódot jelez...
     
    meszimarsi és greenfields kedveli ezt.
  4. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    nálam sem lehet megnézni
     
  5. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszonom szepen Kukori ;)
     
    meszimarsi, Sonche, greenfields és 5 más kedveli ezt.
  6. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Nem hiszem, hogy csak a magyarok körében, van itt még egy-két ország ahol legalább ennyire kiverte a biztositékot ami történt.
    Mindenkinek gratulálok aki a TOP-on indult, bent maradt, vagy kiesett.
     
  7. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Először is szeretettel gratulálok mindenkori győztesnek Csocsoonak:inlove:!! Sehol nincsenek hozzád:D
    Gratulálok K.tynkának a 3. helyezéshez!
    Szívből gratulálok mementori74-nek a 4. helyhez. Nagyon szép volt, köszönjük a hozzáállásodat:inlove::inlove:
    És az első 2 helyezettnek is gratulálok! Tőlem különdíjat érdemelnek ezek a lapos sumákok. A különdíjat a fantáziátokra bízom:D
    És végezetül köszönöm a BP-nek, nélkülük ez nem jöhetett volna össze...
    Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült! Akinek most nem sikerült, ne keseredjen el, lesz jövöre is korrekt verseny azt hiszem...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.17
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Bocsika,hogy leléptem, de váratlan vendég jött. :( Most ment el.
    Mindenki megtudta a helyezését?
    Kukori tartotta a frontot gondolom, bár még visszaolvasni se volt időm. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.17
    meszimarsi, revaa, greenfields és 6 más kedveli ezt.
  9. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Már nem is érdekel, hogy bent maradtam-e az 1000-ben.

    Nem beszélek németül és nem is jártam a német fórumon, csak itt valakik hoztak egy-két linket azokat olvastam el. A véleményemet nem mondom el, mert kb mindenkié ugyanaz. De ha jól emlékszem pont az egyik panaszkodó lett most az első. Vajon ő is a BP-nek dolgozik? Vagy valami fejes fia-borja? Egy ideje elegem van ebből a játékból ( kb a kapakirály óta), befásítottam, ha lejár a prémem ( sajna nemrég vettem) egy időre biztosan pihenőpályára teszem a farmokat. És ( tudom és-sel nem kezdünk mondatot) én hü...e még ma gondolkodtam rajta, hogy megérné megvenni a felhős kosarat. Hát már tuti nem fogom. Köszi BP. Segítettél, hogy a pénzem másra költhessem és az időmet másra fordíthassam...
     
  10. terika01

    terika01 Fórum admirálisa

    Sziasztok! Szeretnék gratulálni minden magyar játékosnak, aki benn maradt, jó sok magyar zászló lesz azon a listán. Köszi a szurkolóknak a biztatást. Csocso bármi történt is, te vagy az első. Írnék még mást is, de csak szalonképest szabad.
     
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A nemzetköziben megkértem a kollégákat, hogy vigyék köszönetünket az olasz, spanyol, román és orosz fórumokra. Köszönjük a támogatást és a szeretet, amit kaptunk tőlük. Nagyszerű játékosok, nagyszerű csapat.

    Ugye nem hagytam ki senki?
     
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Szeretnék gratulálni az összes játékosnak, aki megmérette magát a 2017-es Top versenyben! További jó játékot kívánok mindenkinek!
     
  13. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Jöttem olvasni, most értem haza...
    Én nem indultam, a tavalyi eléggé megviselt, bedobáltam mindenem 270 millát, és 280 lett az alja...
    Mindegy. Nem ez a lényeg.
    A lényeg a top tisztasága...:eek: Amit nem találok... Meg kellene kérdezni a BP.-t, hát ha ők segítenek abban, hogy megtaláljam...:sleepy:
    Olyan nem is tudom... Olyan unottan, viszolyogva jövök játszani... Miért lehet ez vajon... Pfffff...
    Nekünk nincs semmilyen jogunk? Csak "más" nemzeteknek? Az én pénzem nem ua. amit ők adnak? Amit ő euróban ad, én annyit adok forintba, vagy lehet többet... Mi ez a bánásmód? Mi ez a megkülömböztetés? Nem vágom...
    Ők mitől felsőbb rendüek? Nekik miért szabad mindent? Rengeteg kérdés, és hablaty, mesehabbal a válasz...
    Könyörgöm! Felnőtt ember vagyok. Elviselem, ha az igazságot bele mondják a fejembe!
    De akkor rajta! Jöjjön az igazság! És ne a ködösítés, mert azt gyűlölöm...Nem kicsit! Viszont nagyon.
    De ha ez a hozzá állás, akkor semmi baj... Majd jön az én hozzá állásom is.
    Gratulálok a toppos indulóknak.
     
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Először is gratulálok minden induló magyarnak, függetlenül attól, hogy bennmaradtak vagy sem! A mai nap csak Róluk kellett volna szóljon, de elborította az agyam a lila köd, amikor az élmezőnyt megláttam.xD
    Köszönöm, hogy kicsillagoztátok az első felindulásból született hozzászólásom.xD

    Nem csaltak, valószínű 2-3 tételt dobtak csak be. Feltételezem, egész top alatt vette ezeket, a többit meg eladta. Mindig panaszkodott Sky, ha a kitett tételei hosszabb ideig időztek a piacon.:music:

    Na megyek, elkezdem a másik eventet.:eek: Már megszoktam, hogy késve kezdem és csak a vége előtt fejezem be.:music:
     
  15. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Magyaroknak és minden becsületesen játszó játékosnak gratula!

    A többit nem minősítem, mert minősíthetetlen.

    Csak zárójelben jegyzem meg, hogy ezek után az arcunkba tolják ezt a rengeteg titokizét, hogy vásároljunk. Hát én speciel nem fogok.
    Talán tényleg, ezt meg tudnánk tenni, ha elég sokan lennénk, megérezné a pénztárgépük.
     
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szerinted???? Milyen volt ezt nekem megírni?>:(
    A hivatalosba mégse írhattam bele, hogy "bocs srácok".....
     
  17. Mircsi2006

    Mircsi2006 Járnitanuló

    Gratulálok mindenkinek, aki játszott a TOP-ban, remek kis csapat vagytok!! :inlove:
    Én csak olvasgatok itt napok óta, és csóválom a fejem....
    A véleményem többen, többször leírtátok már! Én a magam részéről biztos, hogy jó darabig nem fogok vásárolni a BP-től, talán ennyivel is segíthetek, hogy a jövőben ne fordulhasson elő, ami itt ebben a pár napban....
    Szeretek itt lenni veletek! :inlove:
     
  18. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    de, kihagytal valakiket....oda majd en viszem a szivelyes es meleg mhmhmhm...na azt...
     
  19. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Köszi a listát!:inlove:
     
    revaa, greenfields, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  20. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasgatok és jövök.

    Addig is csak egy korábbi pajta részlet tőlem - háromszor annyi pajtaértéket készültem bedobni csak növényekből, mint a mostani (na azt nem írom, hogy győztes, csak x+1 helyen álló) NÉMET versenyző, akinek megcsinálták a helyet.
    Csak gratulálni tudok mindenkinek, aki részt vett ebben.

    pajta.JPG
    A kép 6.999.999.999 állásnál készült.
     
    times84, v.edit1, magdoka és 104 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.