Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aloha TamásZalán

    Szóval azt mondod , 2977 lettem ? :eek:................:D
     
    kekmaci75, alex0824, rozo52 és 22 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Visszaváltoztatta, mert vége a TOP-nak.
    Most már tényleg el kell ültetnem a csővirágokat.... vagy mit ... meg elküldeni a szomsziknak a villáskulcsot...
     
    alex0824, rozo52, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zalán! :)
    Nagyon szépen köszönöm neked a listát:) Délelőtt 10 óra után már nem voltam játékban és halvány fogalmam sem volt róla, hogy hol végeztem :) Már hiszek a két szememnek :) és látom:)
    **
    Gratulálok mindenkinek akinek sikerült az amit eltervezett :)
    Köszönöm minden kedves barátomnak akik itt, ott, amott akárhol segítettek, biztattak és kiálltak az indulásomért, hiszen nem csak a saját akaratom, hanem a barátaim kéréseire unszolására indultam el :inlove::inlove::inlove::inlove:
    PS: A tervem sikerült. A lehető legkevesebb pajtaáldozattal tudtam az 1000-ben bent maradni, megállapítottam magamról, hogy még jók az idegeim:D:music:xD8)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.17
    v.edit1, alex0824, _Cygnus_ és 28 más kedveli ezt.
  4. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Sziasztok megint!Tudom mondtam nem írok már többet,de gondoltam meg osztom veletek hogy visszírt a support.Igaz nem sok mindent,csak annyit hogy jelenleg nem tudnak a problémámmal foglalkozni,de pár nap múlva meg fognak keresni.Szóvaal csak ennyi de én ennek is örülök mert ez már több mint a semmi.Én még mindig reménykedem hogy lesz valami ami picit meg nyugtatja az igazságérzetemet.
     
    kekmaci75, Farm_Tadity_, alex0824 és 22 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:
    Ismerjük páran és nagyon kedveljük. Valóban nem magyar. 8) De úgy tűnik, hogy a szíve a top idején a magyarokért dobogott.

    Hé haver! Ha olvasod! :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    kekmaci75, Farm_Tadity_, alex0824 és 33 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Addig kitalálják mit is kéne válaszolni. o_O Most ünnepelnek....:oops:
     
    Farm_Tadity_, alex0824, _Cygnus_ és 14 más kedveli ezt.
  7. opk122

    opk122 Utánpótlás-írogató

    Не быть лжецом. [​IMG]
    Спасибо нашему форуму!
     
    times84, kekmaci75, alex0824 és 40 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Great!!!! Thanks!
     
    kekmaci75, alex0824, rozo52 és 18 más kedveli ezt.
  9. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Kedves Játékostársak! Ezt (is)nem találjátok kicsit gáznak?
    Black Friday - Luxus turmixkosár vásár

    Teljesen azt sugallja, hogy kár itt erőlködni a TOP-on,némi kis pénzzel elintézhető minden.... Miért most kellett ezt bedobni ??? :eek: Vigaszdíj ez a nem nyerteseknek,vagy mi?:cry: Megéri,megéri,na de ez az időzítés.....
     
    kekmaci75, Farm_Tadity_, alex0824 és 21 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ez komoly? Noszogatni kellett Téged? Megáll az eszem! Vagy már a játék állt le?
    Olyanokat olvasok, hogy Kukorinak nincs kedve eventezni. Természetesen, nem egyedül van ezzel így, de tudjuk kakaska felhőimádó, mert soha nem tud oda felröpülni.
    Jó pár héttel éreztem ilyet a levegőben már, és azt is éreztem, hogy nem jó irányba indulnak a fejlesztések, az újdonságok. Akkor rám kenték, hogy negatív vagyok pedig csak a vészjelzéseim küldtem.
    Azt nem gondoltam volna ezek ellenére sem, hogy ilyen hirtelen és mélyen jön a válság.
    Mert itt már van minden lelki, taktikai, eventes, szabály, titokfranc, talán még pénzügyi válság is.
    De állítom most is, ha a játékszervezők kifulladnak és nem változtatnak ezen, kifullasztják a játékosokat is. Ez egyenes és elkerülhetetlen következmény.
    A tervem nekem is sikerült, azzal a különbséggel, hogy már tegnap este tudtam, hogy fél kettő és 3 között jó ha lesz öt percem a farmot elérni, és azzal, hogy az események miatt arra törekedtem, hogy a mezőny első felében egy magyarral több legyen.
    Fogalmam sincs mi történt a németeknél, mert 7-8 szomszédom szokott indulni, és ezekből csak 1 indult. Egy másik szomszim még elég kezdő, ő a 2000be akart csak bekerülni.
    Mivel szinte naponta kaptam az ajit tőlük, nem mondhatom, hogy távol maradtak a farmtól.
     
    kekmaci75, alex0824, _Cygnus_ és 28 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Remélem nem Csocsonak rakták be hogy vásároljon TP-s felhőt ha már nem nyert.
     
    kekmaci75, alex0824, rozo52 és 15 más kedveli ezt.
  12. ardano

    ardano Fórum-zöldfülű

    tëma000 ez egy játékos az orosz fórum, a szomszédom, majd Vezetője, orosz csapat Farmerama:)
    https://www.farmeramania.de/top-3000-livetabelle-ernteevent-2017/#refresh
    Kérem, fogadja gratulációmat, hogy a résztvevők 3000!
    From Russia with Love!!!:D:D:D
     
    kekmaci75, alex0824, rozo52 és 49 más kedveli ezt.
  13. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Köszönök mindenkinek mindent,rengeteg segítőkész kedves ember van a csapatban.
    Amint már többször is hangoztattam,idén nem állt szándékomban indulni a első helyekért,és nem is készültem,valahol a közép mezőnyben akartam lenni és punktum,ez mindaddig így is volt meddig meg nem történt a fene tudja minek nevezzem,utána gondoltam katival szorakozok egy kicsit,ami sikerült is,sajna vagy így utólag belegondolva nem is annyira sajna a munkám végett nem tudtam itthon lenni déllelőt,a kedvesem dobált be néha amit talált a piacon,viszont most már látom ,hogy nagy topposok nélkül a top semmit nem ér,akárcsak drukkolok nélkül,az hogy sunnyogunk és a végén be adunk sok sok milliárdot az nem topp hanem stratégia akármicsoda,az jó tankos játékoknál stb,ha kati is meg a többi toppon induló is ezt csinálná hol maradna az egész élmény,ezért számomra kati egy becsületes játékos akit már évek óta tisztelet övez,remélem jövőre szintén itt lesz és kuporgat annyit,hogy indulhasson,habár a sunnyogok után mindenki kétszer is meggondolja,hogy induljon e,én azt mondom induljunk,hiszen ha megnézzük a top listát az első helyen Magyar áll a második Lengyel,megint magyar stb,sunnyogok nélkül top a top.
     
    times84, Szviki04, kekmaci75 és 65 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Mы знали, что вы не лжете, и мы любим и уважаем вас!
    было смелым действием, и мы очень благодарны за это. Спасибо! :inlove:
     
    kekmaci75, Farm_Tadity_, alex0824 és 16 más kedveli ezt.
  15. geliko

    geliko Aktív író

    alex0824, _Cygnus_, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ez inkább Black Thursday,sőt Black Week! :sleepy::sleepy:
    (Áh nagyon vigasztalhatalan, rossz, letargikus hangulatban vagyok. :( )
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.17
    rozo52, _Cygnus_, meszimarsi és 19 más kedveli ezt.
  17. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Szia!
    Nagyon várjuk, hogy visszatérj közénk!!! :)
     
    Farm_Tadity_, rozo52, _Cygnus_ és 24 más kedveli ezt.
  18. Málnahab

    Málnahab Rutinos

    Sziasztok!
    Köszönöm a listát, most értem haza, farmon nem találtam eredményre utaló jeleket. Középre terveztem az érkezést, annyira jól sikerült, hogy pontosan odakerültem :)
    Gratulálok mindenkinek, aki megpróbálta, akár sikerült, akár nem, remélem, egy év múlva jobb hangulatú lesz a TOP csevegője és mindenki az őt megillető helyre kerül majd...
     
    kekmaci75, Farm_Tadity_, rozo52 és 25 más kedveli ezt.
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Valami változás lesz.
    UPDATE INFO:

    megkaptuk a faház felülvizsgált értékeiről szóló információkat:


    a 3. szinttőlminden 12 órában2000 XP+ 50% -kal több

    XP-t mindent, ami EP-t hoz a felületekenPilzwald
    Vollmondacker
    Haunted House

    A terméket felteszik a lehető leghamarabb az esemény után véget ért, de a fából készült ház kezdetben megy a tervezett bónusz játékba (+ 50% -kal több XP horror növények / fák horror / ijesztő istállókat).

    A változást várhatóan a 2017. november 30-án, csütörtökön következő frissítéssel rögzítik.
     
    kekmaci75, _Cygnus_, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Először is neked szeretnék gratulálni mert emberségből le a kalappal előtted. Nagy kár hogy a másik fél nem vette a lapot és kekeckedésnek vette. Csak ő sem számolt 2 surranópályással, ebből nekem is az jött le hogy katinka se tudott semmiről. Na de itt az élen ez a két csibész. Ezeknek oda kellene jövőre lépni a farkincájukra, de úgy hogy nagyon fájjon nekik. Tudom hogy ez rengeteg áldozattal jár és nem is akarok senkit erőn felül bíztatni. Talán lesz nyári Top is. Csocsonak meg itt a lehetőség hogy átvegye CSP-ben az első helyet (és ki se engedje a markából), ha már a topban nem tudta.
    Tényleg Csocso: nem is merem megkérdezni: megkaptad a kitehetőket mint tavaly, vagy azt is lenyúlták?
     
    kisegér01, kekmaci75, jucus100 és 29 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.