Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Engedjetek meg valami offot.
    Az aktuális poén az egyik új állatunk kategóriája.

    Bevallom őszintén, az ólakról készült írások nagy részét hajnali 3 és 5 között írtam. Úgy emlékszem, hogy félálomban hirtelen kinyílt a csipám, hogy jól látom-e azt a szót, de olyan fáradt voltam, hogy beletörődtem abba, hogy ez egy őrült játék.
    Szegény csiga ízeltlábú kategóriába került.:D:D
    De nem az, könyörgöm!

    Jó, a hivatalossal nem lehet poénkodni, de egyszer valami lazább anyagban elkeresztelem. Mi legyen ízetlenlábú, vagy mezítlábú?
     
  2. Lindus1226

    Lindus1226 Fórummogul

    Egy szavazat mezítlábúra :D
    Moderátorunk kérésének megfelelően átvittem a másik topikba.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.17
    -Ilona53-, csopke1, heureca3 és 20 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Jaj, de lüke vagyok! Arra biztatlak benneteket, hogy offoljátok szét a topikot.

    Dehogy! Ne tegyétek!
    Bocsánat!

    Bekonál lehet garázdálkodni. >>ITT<<
     
  4. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Jelenlegi lelkiállapotomat nézve én csúszómászónak és gerinctelen állatnak látom(ők találták ki ott fent ezt az ólat, hát viseljék a következményeket):D
     
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Nekem rögtön megakadt rajta a szemem, de mondom biztosan én tudom rosszul xD Mert hát nektek mindig hiszünk, így ezt is simán elhittem :)

    Elkezdtem visszatölteni a pajtát a Top kifosztott :)
     
    csopke1, ljanika6, strawberry49 és 17 más kedveli ezt.
  6. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    El kell neked mondjak egy rossz hírt, valóban nem láttál egy VB. mérkőzést se mert az a mérkőzés amiről beszelsz az Budapesten volt közvetlen a VB.előtt és barátságos felkészülési mérkőzés volt,3:0 vertük egy VB.győzelemre esélyes Brazil csapatott,viszont a VB. az egyik legcsúfosabb szereplésünket hozta 6:0 kikaptunk a Szovjetektől,3:0 a Franciáktól és 2:0 vertük Kanadát:)
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Holnap bezárják ezt a topikot. Szeretnék ma elköszönni. Köszönöm, hogy itt lehettem Veletek, igaz csak a rajtvonalon. Nagyszerű, összetartó játékosokat ismerhettem meg. Fogadjátok tőlem ezt a saját irományt, melyet nagy tisztelettel ajánlok Csocsovob, Mementori és Nemzsunak.
    Rólatok szól, értetek, értitek!?
    Saját /2017.11.21./

    Hová tünt a fényes nap!?
    Mivé vált a fehér hó!?
    Hová lett az adott szó!
    Maradj velünk még Csocso!
    A magyar szív érted dobban!
    És ők Ott csak toporognak!?
    Mi felveszünk a vállunkra!
    Úgy emelünk a magasba!
    S Te! Ki most harcod vívod
    a magyar becsületért!
    Ha tehetném szárnyamra vennélek,
    Úgy emelnélek fel, fel, mindenki fölé! :cry:
     
    bocsika67, -Ilona53-, -gerbera-54 és 40 más kedveli ezt.
  8. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    Eleinte csak elvétve, de mostanában minden szimpi állatkának nevet adok:)
     
    hóóvirág, Farm_Tadity_, Cyra65 és 11 más kedveli ezt.
  9. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    OFF Szerintem a 66-os magyar-brazilra gondolt, amikor 3:1-re nyertünk
     
    Farm_Tadity_, Cyra65, revaa és 7 más kedveli ezt.
  10. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Szia:)
    a mezítlábú az nagyon jó, mert szegénynek még cipőre sem futja.:)
     
    Melan, csopke1, ljanika6 és 20 más kedveli ezt.
  11. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Az lehet,akkor ő se mai gyerek ha már akkor iskolás volt:)
     
    ljanika6, cecillia53, missuzy_53 és 11 más kedveli ezt.
  12. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Mindenkinek gratuláció aki a indult TOP-ban , aki harcolt a piros-fehér-zöld zászló alatt, döbbenet ami történt, sajnos nem tudunk változtatni rajta - nagy kihívás volt moderátornak lenni ebben a topicban- nem irigyeltem őket - remélem lesz még jövő új kihívás új csevegők, játékok,amik összekovácsolnak minket - jó éjt
     
    meszimarsi, -Encyberama-, csopke1 és 17 más kedveli ezt.
  13. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Ja, én meg gimnazista :( :(
     
    meszimarsi, ljanika6, cecillia53 és 12 más kedveli ezt.
  14. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    No igen - az írási stílusom alapján mások is idősebbnek szoktak gondolni - a 20 évvel még egészen jól megúsztam...:wuerg:xD
    Nem, valójában Nevadának van igaza, azt hiszem - 2 okból gondolom ezt: az egyik, hogy '66-ban még nem volt színes tv-nk, amin jobban tetszhetett volna a brazilok meze, másik, hogy akkor még nem éltem (mondjuk, lehet, hogy az utóbbival kellett volna kezdenem - az üti az előbbit, még ha nem is tudhattátok eddig...8))...xD
    Jó, hogy ezt írod, ez némiképp "elégtétel": legalább nem tétmeccsen győztük le akkor a brazilokat - na így kell egy tévedést is pozitívan felfogni...8)xD Ezen felbuzdulva, lehet, be is adom a jelentkezésemet a BP kommunikációs stábjába - referenciának viszem ezt a postot...:music:xD
    (Igen, a 0:6-os szovjet zakóról már "évkönyvekből" olvastam később...:oops:)

    Amúgy pedig - ha már mások is be-behoztak ide személyes vonulatokat: bárcsak Nagypapám orra alá tudnám dörgölni ezt durcásan, még ma is...:cry::cry::cry:
     
    meszimarsi, Melan, csopke1 és 23 más kedveli ezt.
  15. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Üdv Gazdák!
    Tipp-TOP fórumjáték eredményhirdetése:
    [​IMG]
    "Megoldás":
    1. Mennyi lesz a TOP1000 alja? /367.129.277/
    2. Hány magyarnak sikerül beverekednie magát a TOP1000-be? /171/
    3. Hány magyar lesz összesen a TOP3000-ben? /351/
    4. Mennyit fog összesen bedobni (PÉ-érték) az első helyezett? /48.000.000.000/
    5. Mennyi lesz a TOP3000 alja? /62.199.950/
    Gondolom mindenkinek érthető, hogy miért a 48 milliárddal kalkuláltunk. :music:8)

    A kiírás alapján kiválasztottuk mindegyik kérdéshez a legjobb tippet. A harmadik kérdéshez ketten is ugyanazt tippelték, ezért 6 játékost fogunk díjazni. A döntés menete képekben: (részletek)
    [​IMG]

    [​IMG]

    Az első helyezett: cecillia53

    1 db Sajtgazdaság 4.szint: rózsaszín
    1 db Pehelytollgyűjtő állomás 4.szint: rózsaszín
    1 db Tehenészet 4. szint: rózsaszín

    [​IMG]



    A második helyezett:
    felixx75


    1 db Pehelytollgyűjtő állomás 4.szint: rózsaszín
    1 db Tehenészet 4. szint: rózsaszín

    [​IMG]



    A harmadik helyezett: Szanzsu


    1 db Tehenészet 4. szint: rózsaszín
    [​IMG]



    A negyedik, ötödik és hatodik helyezettek:
    csípősblues, CoraQueen és Marilla74


    Mindhármójuk egy-egy Termékcsomagot nyert:

    'Termékcsomag' tartalma: Három (a nyertes által) választott termék fajta, 3 különböző farmról lesz küldve napi szinten, egészen Szilveszterig. Ez azt jelenti, hogy napi 3 értékes termék több, mint egy hónapon keresztül! Ez a piacon CSP-vé konvertálható. ;)
    [​IMG]

    A terményes ólakat a következő cserenap alkalmával tudjuk kézbesíteni. (Mivel mecénás általi felajánlás, ezért csak csere eventkor tudjuk elküldeni. Nem hivatalos fórumjáték, így nem tudjuk rögtön jóváírni.)

    Köszönjük mindenkinek a részvételt! Várunk benneteket következő játékainkon!
    /Maci RoadShow csapata/
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.17
  16. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Hurrá, helyezést értem el a tipp játékon! Szuper, köszönöm! :) Ez egy kicsit visszahozta a játékkedvemet! A vásárlásit még nem, azt messze ment.
     
  17. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Sajnos hirtelen az a reg. volt kéznél. Az egy régebben keletkezett reg. eredménye.
    Erre csak akkor figyeltünk fel konkrétan amikor Nóci jelezte de már akkor késő volt!
    Azért abból ott nem volt gond és nem is hiszem,hogy nagyon lehetne mivel annak a reg-nek a mondandóján végül is az a nemzet többször is átesett a történelem folyamán és nagyon rosszul eset nekik akkor. Úgy emlékszem legutoljára mi húztuk ki őket egy kettészakadásból. Mindegy, ezen a téren figyelmetlenek voltunk.
    :)
    Az is baj, hogy a játékosok ott többnyire google fordítót használnak és azzal olvasnak minket.Kaptam olyan e-mailt amiben leírták, hogy a fórumunkon írtak a nemzetükről néha vérlázító. Vannak akik kétségbe vannak esve amiatt amiket a google fordít nekik és továbbra is a régi összetartást szorgalmazzák és kérik a magyar játékosoktól. Ők úgy értelmezik,hogy néhány agresszor miatt és a cég döntése miatt mi az egész nemzetüket ítéljük el itt a hozzászólásainkban. Sajnos teljesen mást értenek mint amire mi gondolunk és leírunk. Amikor mi itt a cégről írunk és nemzetileg jelöljük meg nekünk egyértelmű, hogy a cégre gondolunk esetleges negatív véleményeinkben. Ők viszont kimondottan saját magukra értik mint nemzet. Most, hogy ide a csevegőbe bejöttek állat nevek,osztályozásuk,stb. a google fordító mondatszerkesztésének és a történteknek hála szintén nagyon félreértett lett a dolog. Nagyon nehéz elmagyarázni a magyar értelmezést és mi mire vonatkozik. Csak emiatt én már nagyon várom a TOP-os csevegők bezárását. Ki tudja mit ért, szűr le a többség abból is amit most írtam.
    :oops:
    (Bitte Verwenden Sie nicht Google Übersetzer!)

    Javasolnám az alábbi mondat hozzátételét az elkövetkezendő esetlegesen félreérthető tartalmú hozzászólások végéhez! Csak a békesség miatt!
    (Bitte Verwenden Sie nicht Google Übersetzer!)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.17
  18. csio70

    csio70 Fórumlakó

    Gratulálok a győzteseknek!!!!
     
    meszimarsi, -Ilona53-, ljanika6 és 22 más kedveli ezt.
  19. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Kedves Gazdatársak!

    Nem ismételném azokat az érzéseket, amiket sokan megfogalmaztatok egyet kivéve: Nekem nagyon hiányzik, hogy a BP egy hivatalos közleményben megmagyarázza a történteket, hivatkozva a Játékszabályzatra, ami a döntés megalapozottságát alátámasztaná.
    Furcsa, hogy Ők ezt nem érzik szükségesnek, holott ez talán lecsillapítaná valamelyest a "háborgó tengert" vagyis bennünket.
     
    meszimarsi, Maryanne1, ljanika6 és 23 más kedveli ezt.
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Szerintem még azon gondolkoznak hogyan tálalják az esetet. Egy a lényeg nálunk Csocso van az első helyen és a többivel nem kell foglalkozni.
    Szeretnék a moderátoroktól elnézést kérni ha időnként nem megfelelő volt a bejegyzésem,/de időnként elgurult a gyógyszerem/. Le a kalappal előttük hogy ilyen tüzes hangulatban helyt tudtak állni.
    Mindenkinek gratula aki bent tudott maradni mindegy melyik helyen, de jó látni hogy sok magyar bennt maradt.:):):)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.