Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia macikám!
    Igazad van, felálltam és megráztam magam. Az éjjel gondolkodtam és erre jutottam: sokan tudjátok, hogy én ebbe a TOP-ba csakazértsem' dobtam be a pajtámat. Szerdán már nem is nulláztam, pedig megtehettem volna. Minden a rendelkezésemre állt hozzá, hogy jó pár pajtabónusszal folytassam a pajtatöltést, de nem tettem meg. Mert ezt a versenyt nem tartottam érdemesnek rá:(.
    Mutatok egy képet arról, hogy honnét fog elindulni nálam az újrakezdés:[​IMG]
    Talán indulótőkének megteszi és ez csak egy növény tételszáma, a többit nem hoztam, nem bizonygatni akarok semmit sem, nincs rá szükségem:)
    Ennél sokkal jobbat többet kívánok mindenkinek aki a következő TOP-ban előkelő helyet szeretne elérni:)
    Gratulálok azoknak akik bárhol bármilyen eredménnyel bent maradtak a versenyben, helytálltak és eljutottak oda ahová szerettek volna.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.17
    meszimarsi, steve223, ljanika6 és 27 más kedveli ezt.
  2. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Úgy gondolják, az idő mindent megold. A további játékok elterelik a figyelmet és belefáradunk a a méltánytalanság emlegetésébe:(8)
     
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nocsak, már az is zavar egyeseket, hogy meddig tart a prémium tagságom?

    Itt kérdezném akkor minden kedves kukkoló kollégától, ha már úgyis itt töltik felesleges idejüket, ez nem kutakodás más felhasználói fiókjában? Hogyan fogja ezt megmagyarázni az illetékesek előtt?
    Nyugodtan lehet vinni a hírt messze földre, eljusson minden érintett fülébe. Megy ez mostanában nagyon, ne pont ez maradjon már ki. ;)
     
    bocsika67, meszimarsi, inanna11 és 35 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Erika!
    Ez nagyon jól esik tőled. Köszönjük szépen!
     
    meszimarsi, ljanika6, csopke1 és 15 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Csak is mezítlábas lehet, .. :D ;)
     
    meszimarsi, ljanika6, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Esetleg tudod személy szerint ki volt vagy kik voltak? Ha netán tudod akkor bagolyban megírhatnád. Csak hogy tudjam nagyjából kik a címzettek!
     
    meszimarsi, ljanika6, Cyra65 és 10 más kedveli ezt.
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, legalább egy nevet konkrétan ismerek, de nem adhatom ki még őt sem, remélem megérted.
     
    meszimarsi, ljanika6, Cyra65 és 18 más kedveli ezt.
  8. Gyöngyhörcsög

    Gyöngyhörcsög Junior szaki

    Mezítlábatlan? :)
     
    meszimarsi, ljanika6, zsani_apja és 10 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Na ebbe nem köthetnek bele akármennyi is van mivel mindenki tudott róla, hogy változás lesz a prémiumba! Így bárki betárazhatott volna belőle évtizedekre is, maximum ha az újat jobbnak találta volna átlép abba! Minden esetre ez ütési felület keresés!
     
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Semmilyen betárazásról nincs szó.
    Mindennek logikus és védhető lépései voltak és vannak.
     
    meszimarsi, jófarmerlány, Melan és 8 más kedveli ezt.
  11. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Persze! Én arra értettem,hogy aki akart annyit vett amennyit akart. Nem arra céloztam, hogy esetleg neki mennyi van mert fogalmam sincs, hogy van-e egyáltalán, nem is érdekel! Nem én jártam a fiókjában!
    :)
     
    meszimarsi, ljanika6, Cyra65 és 14 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Na, még szép! xDxDxD

    Az a klipp, amit hoztál a Kispad FM-be.... hátborzongatóan ide illik. Köszönet érte!
     
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    :)

    :sleepy:
     
    meszimarsi, -szida-, Napsugaram és 17 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elköszönök ebből a topikból mára.
    Teszem a dolgom a való világban és megyek "tovább töltődni" egy kedves társasághoz.
    A zárás előtt már nem jövök.

    Köszönöm
    - az aktív részvételeteket,
    - azokat a felkorbácsoló érzelmeket, amiket az írásaitok kiváltottak belőlem,
    - hogy elviseltetek,
    - hogy hallgattatok a szavamra a legnehezebb szituációkban,
    - hogy ilyen szeretettel fogadtátok a hozzánk betérő külföldi játékosokat és elviseltétek a sokféle nyelvet a topikban,
    - hogy ötletet adtatok (Zalánnak) egy zenés topikhoz,
    - hogy végigcsináltátok mindezt velünk.

    Élmény volt itt lenni veletek.

    Ismét gratulálok minden top-orgó gazdának és a tippverseny győzteseinek!

    Legyen szép a napotok!
     
    Rozi472, meszimarsi, -szida- és 65 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Örömmel látom, hogy a fórrumon egyre aktívabb vagy. Szerény megítélésem szerint jó úton vagy a "gyógyulás felé".
    De most is azt tudom mondani, amit még a szurka-piszka kezdetén Neked: Tedd a dolgod és játssz.
    Az már egy kicsit unalmas számomra, hogy nem tudnak rólad leszállni. Számukra meg szánalmas.
    Újabb és újabb adatok birtokába jutnak és egyre világosabb lesz számukra a képlet, hogy ha véletlenül egyszer téged nem zárnak ki, az első 50 német nem tud annyit bedobni, mint Te egyedül. Akár honnan is nézem, ezt amíg élnek nem fogják tudni megemészteni. Az ők bajuk, mert nekik kellett habzsolni. Pontosan tudják, hogy első rangú farmerek soha nem lehetnek már, amíg itt vagy. Ezért is megérné, hogy privát farmod ne ziháld szét és ne zárasd be. Ha nem csinálsz rajta sok mindent, akkor is hosszú időre ott lesz előttük, hogy még mindig messze járnak attól a szinttől.
    De hát semmi más nem kell az egészhez (évekkel ezelőtt is mondtam), némi aprópénz, sok fórumozás, egy jó közepes IQ, és rengeteg rengeteg önfegyelem, hogy következetesen játsszon valaki. Mindössze ennyi kell, hogy valaki verhetetlenné váljék.
    Két csatában ármány árulás áldozata lettél. De addig, amíg itt vagy, tudják, hogy nem nyertek.
    Ha majd játszol, meggyógyultál. És tudni fogják, hogy erősebb lettél, mint valaha.
     
    Rozi472, meszimarsi, tigris125 és 69 más kedveli ezt.
  16. cecillia53

    cecillia53 Járnitanuló

    Sziasztok!:)
    Gratulálok minden helyezettnek!:)
    Nagyon örülök a tippjátékon elért első helyezésnek!:)
    Amennyiben lehetséges, szeretném felajánlani az első helyért járó nyereményemet a " mi igazi TOP győztesünknek!"
    Gratulálok minden TOP-os nyertesnek és indulóknak, és köszönet a fórumjáték szervezőknek!:)
     
    meszimarsi, -Ilona53-, skalimaci és 31 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok nyertesek:)
    Gratulálok Neked az első helyezéshez, örültem az éjszaka amikor megláttam a nyertesek névsorát:)
    Téged idézlek, mert Te írtál, de még szeretnék gratulálni kedves szomszikámnak is sok sok szeretettel a 2. helyezéshez:) A neve: felixx75. Ismeretlenül gratulálok a 3. helyezéshez Szanzsunak is:)
    További jó játékot kívánok minden nyertesnek és kevésbé sikeres tippelőnek is:)
     
    meszimarsi, Napsugaram, rozo52 és 17 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok kedves Mindnyájan! :)
    Legelőször is szívből gratulálok a TIPP-TOP fórumjáték verseny győzteseinek! :inlove::inlove::inlove:

    Kívánom, hogy tippelésük szerencséje kísérje őket további útjukon! :inlove::inlove::inlove:
    Köszönet illeti a mecénásokat, ill. szponzorokat, aki munkájuk eredményeként az összegyűjtött javainak egy részét felajánlották nyereményként, valamint a TIPP-TOP verseny lebonyolításának szervezőinek és résztvevőinek az elvégzett munkájukért. :inlove::inlove::inlove:
    További köszönet illeti a moderátorainkat is, a topikban végzett odafigyelésükért, óvó szavaikért és a vele végzett plusz munkájukért! :inlove::inlove::inlove:
    A Bundesliga szőrmekabátjával kapcsolatban a topikon belül már több hozzászólásban leírtam a véleményemet, így aki olvasta megismerhette, azt már nem lehet tovább ragozni, és felesleges is lenne. Ezért inkább további sikeres és eredményes gazdálkodást kívánok mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
  19. Gyöngyhörcsög

    Gyöngyhörcsög Junior szaki

    Sziasztok! Még mindig jár az agyam, még mindig nem tudtam mindent megemészteni.
    Egyszer valaki megkérdezte a százon felüli gazdákat, miért játszanak. Én akkor azt írtam: a játék öröméért. Valahogy ebbe rondítottak most bele.
    DE! Az egyik külföldi hozzászóló írta, hogy Csocso büszke lehet, hogy ilyen csapatot vezet. Hát én büszke vagyok arra, hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek, és büszke vagyok Csocsóra, Nemzsura, mementori74-re és mindenkire, az összes magyar játékosra, aki elindult a TOP-on, és azokra is, akik nem. Büszke vagyok az összetartásra és a végtelen segítőkészségre! Én ezzel próbálom vigasztalni magam, és remélem, sokan mások is meglátják ezt a szépséget!
    További nagyon jó játékot kívánok mindenkinek!
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Szavak helyett szeretném ezt idehozni Neked és mindenkinek aki részese volt ennek a topiknak az "életében" ebben a pár napban:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.