Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hajrá hajrá Mindenkinek:)
    Az "egyenpólót" felvettem. Viszont kérdés...fekete vagy fehér háttérrel? Úgy gondolom ezt egy ember "dönthetné" el. Hisz ő "miatta" volt az előző toppon is háttérszín váltás.
    Nem tudom erről Nektek mi a véleményetek.???
    Csocsonak volt egy terve, melyről itt azóta nem tudunk semmit. Viszont holnap eljön a nagy nap... esetleg mondhatna Nekünk valamit:)
    Én ettől teszem függővé, hogy milyen háttérrel indulok:)
    ...
    Egyébként én óvatos induló leszek megint:) Hagyok időt a gazdáknak kiélvezni a top3000-ret:) Aztán majd a véghajrába betörök, ha tutinak érzem majd a bent maradásomat:)
     
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 26 más kedveli ezt.
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nálam már fehér háttere van a zászlónak:)

    A cél egyértelmű, az elején szeretnék végezni. Ennek két akadálya lehet: más jobban akarja, mint én - van ilyen, el kell fogadni.
    A másikra gondolni sem merek azok után, hogy engedélyezték számunkra az indulás jogát.


    Nem egy nagy szám, de ez jutott eszembe:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 48 más kedveli ezt.
  3. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia :)
    Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen pozitív választ kaptam/tunk Tőled:)
    És természetesen, akkor hajrá hajrá Neked is:)
    Győzzön a legjobb :)
    Én személy szerint akkor egy izgalmas, esetleg egy cicás tophoz hasonló "idegjátszós" toppot várok :)
    Remélem nem lesz kitolva az event semmilyen gond miatt, és akkor itt tudom végig izgulni a véghajrát :)
     
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 20 más kedveli ezt.
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Csak ne tologassák sehová - én már szabit vettem ki a vége időpont miatt :D
     
    Tigrislady, times84, meszimarsi és 37 más kedveli ezt.
  5. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    A csíkos (nem nap) ernyőt tőlem megkapod, ha ott leszel a tetején! xDxD
    A fórum nyilvánossága előtt ígérem.
     
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Ez megnyugtat:) :D
    Akkor légyszíves légy résen, hogy minden a tervek szerint menjenxD:D;)
     
    meszimarsi, mimi, greenfields és 17 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megnyugtatlak, többször is bele lehet lépni egy folyóba, csak akarni kell. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
  8. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Üdv
    Először is Hajrá minden Magyar induló topposnak,az ajándékok viszik a prímet,minden idők topja ez,a zászlóm marad a fekete alap,de nem különködésként,hanem azért mert ez tetszik,mindig is fekete alapon volt valami,más,az én meglátásom szerint,így,hogy majdnem mindent be lehet adni és a nyeremények sem elhanyagolhatóak,aki a topp 1000-re készül és nem akarja a 10 körmét lerágni a végén az kalkuláljon 500 misivel,{de ne legyen igazam},az elmúlt toppok statisztikáiból sem szabad ki indulni,mert azóta sok víz lefolyt a Dunán,pl pár tenyészállat eladása és máris előtted van a páciens,de számos példa van még arra,hogy az utóbbi 1 évben nagy az infláció csp téren,és ez bizony megdobhatja a topp alját,de lehet,hogy csak spekulálók,döntse el ki ki maga;)
     
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 25 más kedveli ezt.
  9. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórumprofi

    Komolyan átolvastam ezt a TOP-pot,az a röhej,hogy nekem a szalmaház tetszik és kell-ene.A röpik végett,mert a teliholdason nincs semmilyen röpire ható.Se 0 perces,se panni semmi.A faház c@rt se ér,olyan kevés a teliholdas növények,stb.tp értéke,hogy annak semmi értelme.A kőház se hoz nagyon lázba,mióta megláttam az új baha szinteket.Még átgondolom és meglátom majd hogyan alakul,de most úgy érzem,nekem a 3000.-ik hely kellene csak!
     
    Rebcsok, meszimarsi, mimi és 16 más kedveli ezt.
  10. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia!
    A teliholdas területek egyike telepakolható dekorokkal.
    Biztos ott is hat. Ha nem így lenne, benne lenne az ismertetőben.
    Az én "sötét kergémnek" csak nyomja fel a tp-jét jól. xD
     
    meszimarsi, mimi, greenfields és 14 más kedveli ezt.
  11. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Nem tudok rájönni, hogy hogy lehet a ládákhoz jutni, igaz nagyon fáradt vagyok hiába olvastam el, sajnos nem jut el az agyamig !! :)
    Valaki segítsen ! :)
     
    meszimarsi, mimi és *-ToFarmer-* kedveli ezt.
  12. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    meszimarsi, AnkaFD, mimi és 7 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Nekem meg ez! Akár a magyarok TOP-indulásának himnusza is lehetne:D:


    HAJRÁ CSOCSÓ ÉS MINDEN MAGYAR INDULÓ!! :D
     
    kovacstne, times84, Rebcsok és 34 más kedveli ezt.
  14. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Tigrislady, meszimarsi, AnkaFD és 15 más kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :l Hu, ez egy nagyon jó dal. Jó így a reggeli kávézás közben hallgatni. Egesz felrissültem :D Be is teszem az aláirásomba :D
     
    meszimarsi, AnkaFD, ljanika6 és 19 más kedveli ezt.
  16. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Kedves Csocsó!
    Nagyon szurkolok Neked!
     
    meszimarsi, AnkaFD, ljanika6 és 14 más kedveli ezt.
  17. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)))

    hát osztok meg szorzok :)
    bőven megvan töltve a pajtám , de annyira elevenen bennem él a múlt évi top , hogy még a hideg is ráz tőle , ha rá gondolok :)
    akkor megfogadtam , hogy sose többet top , de minden rossz feledésbe merül :)

    még átrágom , és ha szépet alszom azt hiszem megpróbálom :)

    A szurkoló tábor meg jól pompomoljon , hogy minél több Magyar játékos elérje a célját :)
     
    Tigrislady, Rebcsok, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  18. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sziasztok! :)

    Mivel rengeteg szomszédom indul eme megmérettetésen, egyértelmű, hogy itt a helyem és drukkoljak nem csak nekik, hanem mindenki másnak. Izgalmasnak ígérkezik, maga az event nem tetszik :p Így nekem maradt a pecázgatás, úgy is az a hobbim a való életben is.

    Ha nem baj nem veszek fel se pompom szerkót, se tü-tü-t, bár elég mókásan néznék ki benne az biztos! :)

    Hajrá magyarok! Hajrá Szomszédkáim! :)
     
    Rebcsok, meszimarsi, AnkaFD és 18 más kedveli ezt.
  19. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    Hát kíváncsi leszek mennyi lesz a top 1000 vége de szerintem én oda kevés leszek nem is nagyon van pajta cuccom na de majd meg látjuk.
     
    Rebcsok, meszimarsi, AnkaFD és 6 más kedveli ezt.
  20. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    szia mindenki ;)

    ez most kicsit gaz szamomra.....mivel mar irtam,nem indul a maci semmilyen megmerettetesen a jövöben:(

    es ugyi nagyon csufos dolog amennyiben valaki nem tud hü maradni igereteihez......

    viszont most az elet felül fogja irni korabbi kijelentesemet,
    pusztan csak azert mert ezt brahibol teszem es nem versenges celjabol.

    de ezt a 9 x 3-at oda kell tennünk nekik,mas nemzet jatekosainak,csak hogy lassak, eltünk / elünk / elni fogunk .......

    sok sikert minden indulonak de föleg a magyarjainknak.
     
    Tigrislady, _Cygnus_, Rebcsok és 53 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.