Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát ezt már nem hiszem el. :cry::cry:Nem, nem tudok mit írni, vagy inkább nem is akarok már....>:(
    Kész vagyok ettől már. Minden évben ez a cirkusz..... Pfff, Elég!!! :cry::cry:
     
    Cyra65, Fatther, parrahviki12 és 16 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nevetseges ami ott folyik, egyszeruen nevetseges. A modik helyeben most allnek fel kollektive, es koszonem meg a lehetoseget, hogy a szabadidomet erre pazarlom, de inkabb szeretnek a farmon jatszani, mint barki mas. Ok meg keressenek mas balekot akivel szorakozhatnak nyugodtan.

    Tovabbi velemenenyem megtartom, esetleg a kozpont fele valami privatba jeleznem, de arra ugysincs lehetoseg. Maradjunk annyiban hogy par ember kedves anyukaja most erosen csuklik szerintem.:mad:
     
    times84, Cyra65, breki072 és 20 más kedveli ezt.
  3. Hermione72

    Hermione72 Fórumszaki

    Ez valami hülye vicc????? Megvárják míg bedobja a milliárdokat, aztán sorry mégsem indulhatsz????? >:(>:(>:(
     
    Cyra65, breki072, Fatther és 20 más kedveli ezt.
  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia Bekó!
    Ez undorító és felháborító!!!
    A játék vezetősége nem aljasodhat le ennyire, hogy saját maguk által hivatalosan kiadott engedélyt játék közben visszavonjanak!!!
    Pfuj!!!!!
     
    Cyra65, Fatther, parrahviki12 és 16 más kedveli ezt.
  5. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    :D
    Miért öregezed le? xD Ipp' hogy 18. ;):inlove:
     
    Fatther, parrahviki12, meszimarsi és 12 más kedveli ezt.
  6. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Nem szoktam írogatni, de ez nagyon felháborít!!! Irigy kutyák!! Azt sem tudják odafent, mi is a játék!
     
  7. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Ezt nem hiszem el!:cry:
    Tiltakozásom kifejezésére a zászlóm ismét feketére állítottam, mint az előző ilyen incidensnél....
     
  8. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de érdekelne, visszakapja Csocso azt a sok milliárd értéket, amit bedobott a TOP-ba, csak hogy a vége előtt pár nappal elvegyék tőle a lehetőséget? Mi lenne, ha a játék vezetői előre döntenének arról, kit engednek és kit nem versenyezni? Azt is tudom, hogy sokak szemét szúrta az első helye, mások - és azt hiszem ezek voltak többen - drukkoltak neki....és ez a döntés mindenki szemét szúrni fogja....mert érthetetlen
     
    Fatther, parrahviki12, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Csocsonak adjanak vissza mindent, amit beáldozott a játékba!Követeljük!!!!!!!!!!!!!!Nem érjük be egy szánalmas kitehetővel mint anno:cry::cry:A BP oda xarik ahonnan eszik:cry:Persze áremelés is csak a magyaroknak jár.Undorítóóóóóóóóóóóóóóóó
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    tigris125, Fatther, parrahviki12 és 14 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    És odafent beszélnek Fair Playről?????:mad::mad: Jelentését se tudják, ezt már bizonyították.
     
    Fatther, parrahviki12, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  11. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    -.-o_O:mad:>:( No comment... Zászló alapszíne FEKETE


    nemzsu, mementori74, joti54, Hermione72, hupi78..... Rajtatok a világ szeme8)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    times84, Fatther, parrahviki12 és 17 más kedveli ezt.
  12. Hermione72

    Hermione72 Fórumszaki

    Egyetértek! Mindent adjanak vissza Csocsonak! Már másodszor művelik ezt vele!!! Én a részemről feketére váltottam, és ha nem rakják vissza, ez az utolsó indulásom!!
     
    Fatther, parrahviki12, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Elő a fekete háttérrel! Szerintem! :(
     
    times84, Fatther, parrahviki12 és 17 más kedveli ezt.
  14. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Köszi,hogy hoztad,nem kicsit felháborító,ez akkor azt is jelentheti ha most bedobok 10 milliárdot mint Magyar,akkor kispados leszek?Vagy ezentúl félve dobáljuk be bármit is,nehogy tesztelősek legyünk?
     
    Fatther, parrahviki12, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  15. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia Ninett!
    Szomorú vagyok, és tényleg nagy tapasztalat volt, és persze "jó drága", ami a pajtát illeti, hogy jobban nézzek körül az eventleírásokban is, mert a tenyésztett jószágokat is bepakoltam rendesen az eventbe...- úgy kell nekem.. :oops:
    Gazda: csillaglili55ID: 31659778
     
    parrahviki12, meszimarsi, mimi és 7 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Bemutatkozom.
    A nevem Németh Zsuzsa. A farmom neve: nemzsu.
    A pajtámat kisöpröm és megy bele minden a topba. Üres pajtával könnyebb lesz abbahagyni.
    Nem, arra nem lesz elég, hogy a nem mondom ki kit befogjam, de már nem is érdekel. És az sem, ha bármilyen indokkal kivesznek onnan.

    Nem, még nem búcsúzom, mert vannak kötelességeim. Tartozom pár dologgal nektek (lásd 5 gyik a hétvégére). A későbbiekről még fogalmam sincs.

    A csevegőt mederben kell tartanom. Az indulataitokat úgy fogalmazzátok meg, hogy ne kelljen sokat radíroznom. Így is alig látok a könnyeimtől.....
    Nem, nem Csocsot siratom. Csak folynak a könnyek és nem állnak el.... Sebaj, ahogy mondogatni szoktam, a könnyek tisztítanak.... nem csak sminket, lelket is...
     
  17. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Te valamit megsejtettél?;) Mert Neked nem kell átszínezni a zászlódat...
    Úgy tűnik, hogy csípi a szemét valakinek, ha magyar van az élen. Kíváncsi lennék, hogy kikből él a BP, mert szerintem mi is sokat "bedobálunk" a kasszába, ami a játékot életben tartja. Nem szeretném latolgatni, hogy a magyarok nélkül élne-e még ez a játék...
    Drága Zsu!
    Engem nem leptél meg a kiléted felől ;), de a búcsú lehetőségének említése is nagyon elszomorít!
    Szegényebb lenne ez a fórumos csapat a Te munkád és segítséged nélkül!
    Hagyd a dolgokat kicsit ülepedni és talán az idő minden sebet begyógyít annyira, hogy ne hozz elhamarkodott döntést.
    Kicsit az életed része ez a játék Neked is! :inlove::inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    ulmo12, Fatther, pampi21 és 28 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sajnálom, tenyészállatokat meg tényleg nem éri meg bedobálni. :(
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 3 más kedveli ezt.
  19. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Legközelebb okosabb leszek... ;)
    Gazda: csillaglili55ID: 31659778
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A rémhírektől tartózkodj kérlek!
    Nem a magyarokat zárták ki, hanem egy személyt.
     
    Szanzsu, ulmo12, Fatther és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.