Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ezt nem hiszem el..... ez nem korrekt... megvárják, míg bead ennyi értéket a pajtából,
    és utána közlik... jaaaaa..... mégsem indulhatsz a TOP-on.
    Itt valami nagyon nem stimmel.... sajnálom Csocso-t mint játékost, nagyon.
     
    ulmo12, Fatther, LCZAnikó és 24 más kedveli ezt.
  2. Sonche

    Sonche Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nagyon sajnálom, hogy ez ismét megtörténhetett:cry:, emellett természetesen nem látok a pipától:mad:>:(. Undorít az egész. Rosszul vagyok tőle... Úgy tűnik itt tényleg bármit meg lehet tenni a játékossal... Az azért érdekelne, ha valós pénzt költ a TOP miatt, talán visszafizetik neki?
    El nem tudom képzelni, hogy most mit érezhetsz Csocso, de őszintén sajnálom, hogy ezt tették veled ismét:(.
     
    ulmo12, Fatther, parrahviki12 és 24 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko. Nehogy ezért abbahagyd a játékot. De kíváncsi lennék rá nagyon hogyha az élre törnél, téged is kizárnának-e. Ha megpróbálod akkor sok sikert.
     
    marcsi152, ulmo12, miniowl és 29 más kedveli ezt.
  4. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok! az nagyon aljas dolog volt amit tettek! azt szeretném megkérdezni nektek a TOP végeztével megindokolják? az nem lehetséges hogy mi azért háborogjunk hogy engedjék tovább játaszni?
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 10 más kedveli ezt.
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Ugye ezt most viccnek szántad,habár nem hinném,gondolkodjunk csak,ha a összes modi vezető zöld utat kapott a topp elején,hogy játszhatnak,és ezek után tesztelős farmmá alakítják,csak azért mert a pajtában áll egy (kevéske) cucc,akkor simán leültethetnek bárkit bármilyen szöveggel,ne feledjük volt idő amikor engem is kizártak 10 matroz tea elküldéséért egyik farmról a másikra,ezért merek bármit feltételezni,ja és az dobja el az első követ aki soha nem küldött semmit,egyik farmról a másikra,és megjegyezném hogy évek óta 1 farmmal játszom,pont az írott és íratlan szabályok végett.
     
    steve223, ulmo12, breki072 és 30 más kedveli ezt.
  6. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Csatlakozom ! Amit gondolok erről az egészről, nem írom le, sztem. mindenki magában keresetlen szavakkal illeti ezt az eljárást !:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    ulmo12, Fatther, parrahviki12 és 19 más kedveli ezt.
  7. Gio

    Gio Fórum bárója

    Hihetetlen, hogy ez másodszor is megtörténhetett. Nem is értem, hogy a BP vezetősége hogy gondolta ezt. Ennyit ér nekik egy ember, aki éveken keresztül a szívét lelkét beleadta a játékba, hogy így megalázzák? Egyszerűen félreállítják, mert túl jó? És ennyit ér egy nemzet, akik szívből drukkolt Neki? Miért kellett megint így rendezniük? Ha az elején kijelentették volna, hogy nem indulhat, még el lehetett volna fogadni..de így 2 nappal a vége előtt, úgy hogy már bedobált 6 milliárdot, ez egyszerűen aljasság. Fejlett igazságérzetem
    erre semmilyen magyarázatot nem fogad el, de gondolom nem is fognak magyarázkodni Nekünk..
     
  8. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Ez döbbenetes, felháborító és megalázó ultistars Gazdatársunkkal szemben.
    A játék szabályainak betartása csak a Játékosokra vonatkozik ? A BP felállította az indulás szabályait - megváltoztatta, úgy hogy napokig láthatták, hogy Ő vezeti a mezőnyt. A minimum, hogy visszakapja amit bedobott és rááldozott erre a Top-ra. Szégyenletes kicsinység ez a BP részéről. Tehetetlenségükben csak ezt tudták kitalálni ?
    nemzsu, kérlek szépen aludj a mai napra egyet/kettőt, maradj játékosként is közöttünk. Veled érzek -puszi.
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 28 más kedveli ezt.
  9. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Mélységesen fel vagyok háborodva a BP.inkorrekt viselkedésén,a saját maguk által felállított szabályokat rúgják fel! Csak olyan szavak jutnak az eszembe és a szám ki is mondja,amitől még a klaviatúra is szégyenli magát,pedig nem szoktam csúnyán beszélni,de ez a helyzet most ezt hozza ki belőlem!Úgy tűnik,hogy a magyarokra pikkelnek,lehet sokan vagyunk!>:(>:(>:(>:(>:(
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 24 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Beko/nemzsu

    Kicsit elragadtak az indulatok, nem latok a meregtol. Es nem tudom mit lehet csinalni ezzel a helyzettel. Egy talan, ha a magyar modik tenyleg leteszika a lantot, majd odafent oldjak meg a gyikot, eventismerteto forditasokat, ha nem akarnak foglalkozni vele, mert a magyar jatekosok ugysem fontosak nekik, ezt latjuk, akkor huzzak le rolot itt, mert nincs senki aki forditson.

    Csocsoo helyeben megvegkepp letennem a modi/ Team lead szerepet, es mivel mar nem TL farm, jovore az osszes topban gyalazatosan elvernem ezt a bandat. Kivancsi vagyok, hogy ha jatekos farm lenne a farmja, akkor is kivennek-e mondvan hogy de mennyi ideig team lead volt. kinezem beloluk, mert gerinc az nincs bennuk semmi az most kiderult:mad: A kapakiralyt ha nehezen is de meg lehetett erteni, de most kifejezetten megmondtak, indulhat, hat ennyit er az adott szo. Nemet becsulet, meg tisztesseg? Hat ez ment a levesbe
     
    times84, marcsi152, ulmo12 és 35 más kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Szomorú vagyok Csocso miatt! :cry:
    Beko, engem megleptél a kiléteddel...:)
    De kérlek, feldúltan ne hozz fontos döntéseket! :ölelős barifej:
    Szerintem nem csak nekem hiányoznál, ha abbahagynád a játékot! :)
     
    marcsi152, ulmo12, miniowl és 24 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én attól félek Csocsó most fogja abbahagyni a pályafutását. :( Amit megértenék, de nem szeretnénk.
    Már tavaly is nagyon kész volt,erre megint ez van....:cry::cry:
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 24 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pont ezért javasoltam hogy oszoljon fel a 3-as csoport, mert nem lehet tudni hogy ma milyen lábbal keltek fel, kitalálnak valami agyrém dolgot és repül az összes 3-as. Nem vészmadárkodni akarok, de itt már semmit nem lehet tudni.
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 18 más kedveli ezt.
  14. geliko

    geliko Aktív író

    Szavakat nem találok, ez nagyon aljas húzás! Elvesztettem a bizalmam a BP tisztességes viselkedésében. Fekete zászlót felhúztam, siratom a Farmerama-t.
     
  15. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    :inlove::(:eek:>:(
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  16. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    ...
    Hát gazdatársak, aki személyesen ismer, az most tuti dobna egy hátast.
    Nincs az a papír, ami eltűrné azokat a szavakat amelyek most belőlem előtörtek.
    Veled vagyunk BackOffice- Beko- Német Zsuzsa- nemzsu
    Nem tehetünk mást, minthogy tiszteletben tartjuk és tudomásul vesszük a döntésed, de tudd, hogy gumicsizmánk egy darabkáját magaddal viszed.
    Ps...
    Azért azt nem bánnánk, ha aludnál rá egyet:)
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 20 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nézd, én már nem tudok semmit és ne várd tőlem azt, hogy akár neked adjak igazat, akár védjem a BP-t.
    Én nekiálltam bedobálni, de tudod mire jutottam? Meguntam. A bedobálást is.

    Folytatom a gyikírást, mert annak holnap kint kell lennie időben és érthetően.
     
    marcsi152, Fatther, csio70 és 31 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szólj ha tudunk bármiben segíteni. Egy egész hadsereg áll mögötted. :)
     
    marcsi152, ulmo12, Fatther és 28 más kedveli ezt.
  19. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szebb napot!
    Mesében van ilyen,meg a farmeramában.:mad:

    Rövid véleményem ez.NONSZENSZ.
     
    marcsi152, ulmo12, parrahviki12 és 20 más kedveli ezt.
  20. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Ez aztán a játék! Gratulálok! (mint annak idején, mindent be a közösbe és örülj, hogy még élsz és kussolsz, mert ha szólni mersz akkor....!)
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.